Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

З Днем народження. Від щирого серця для найкращого начальника хочу побажати впевненості в собі і своїй удачі, надійних друзів і колег, які люблять рідних і близьких. Будьте завжди поза конкуренцією, домагайтеся перемог і завжди залишайтеся щасливою людиною, повним краси, натхнення та цілеспрямованості.

Шановний (ім’я, по батькові)! Наш колектив від щирого серця вітає Вас з днем ​​народження. Ми бажаємо вам здоров’я, зростаючої працездатності, оптимістичного настрою протягом всього Вашого життя. Хочемо висловити свою величезну подяку за Ваш талант організатора, який Ви вміло поєднуєте з такими дивовижними людськими якостями, як доброта, привітність і почуття гумору.

Дорогого і шанованого начальника вітаємо з днем ​​народження! Бажаємо, щоб ваші труди завжди були оцінені по достоїнству. Щоб активна життєва позиція приносила безліч приємних вражень і відчуттів. Будьте здорові, енергійні, справедливі, щасливі в побуті і на роботі!

Вітаю тебе з днем ​​народження, чудовий і шанований начальник. Хочу Вам побажати завжди любити свою роботу і з повними силами віддаватися важливій справі, вміло керувати будь-яким процесом і неодмінно домагатися високих результатів діяльності, для будь-якої проблеми знаходити оптимальне рішення і кожен новий день проживати щасливо і повноцінно.

Людина слова і справи, начальник великої поваги і пошани, вітаю Вас з днем ​​народження. Нехай одну можливість змінює інша, нехай один успіх тягне за собою новий, нехай низкою щасливих подій і вигідних справ сповнена буде життя і діяльність!

З днем ​​народження я хочу Вас привітати! Бажаю Вам завжди бути настільки ж щасливим і йти легко по життю. Нехай Ваш будинок буде вічно наповнений щастям, любов’ю, теплом, турботою, розумінням. І нехай оточують Вас тільки люблячі люди.

Вітаємо! Бажаємо подальшого кар’єрного зростання, фінансового процвітання, затишного сімейного вогнища, і міцного здоров’я. Нехай ваш рахунок в банку продовжує рости, а статус міцніти. З повагою, ваші віддані співробітники.

Вітаємо з днем ​​народження нашого начальника! Бажаємо, щоб ваша працьовитість, справедливість, відповідальність і чудові людські якості дозволили досягти максимальних висот у професійній сфері. Будьте завжди здорові, активно розвивайтеся і будьте щасливі!

Шановний капітан нашого робочого корабля, з днем ​​народження! Бажаємо Вам нових успішних проектів і особистих досягнень, нових фінансових потоків, міцного здоров’я, щастя і везіння у всьому!

Дорогий наш і вельмишановний бос, ми вітаємо Вас з днем ​​народження! Нехай всі ваші мрії збудуться сьогодні, в цей прекрасний день. Ми бажаємо Вас міцного здоров’я, райдужного щастя, миру і розуміння в сім’ї, удачі в роботі, успіхів у справах, креативних задумів і легкої грошового прибутку.

Дивіться також: