Привітання з днем ​​народження 31 рік дівчині, чоловікові, подрузі, другу, синові, донечці в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 31 рік дівчині, чоловікові, подрузі, другу, синові, донечці українською мовою, в прозі.

Вітаю з 31-им днем ​​народження. Бажаю, щоб в житті, безсумнівно, панувало щастя, любов і благополуччя. Нехай цілі досягаються швидко і успішно, нехай в душі світить яскраве сонце, нехай в серці живе щира любов, нехай кожен життєвий крок супроводжує удача.

Вітаю з днем ​​народження і побажати в 31 рік я хочу впевнених сил і чудових життєвих ідей, великих подорожей і добрих знайомств, вірних друзів та міцного кохання, щирої щастя душі і стабільно високого достатку.

Вітаю з 31-им днем ​​народження. Бажаю, щоб мрії молодості і натхненно ніколи не покидали, бажаю яскравих і радісних подій і моментів, бажаю добрих і вірних друзів, сімейного щастя і шалено приємних компліментів.

Вітаю сердечно з днем ​​народження. У 31 рік я хочу побажати прекрасних ідей і перспективних горизонтів життя, благих цілей і добрих вчинків, щирої радості душі і відмінного здоров’я, поваги друзів і любові близьких, щасливих подій і веселих свят.

31 рік – вік, коли багато чого в житті вже досягнуто. Озирнись назад і усвідом, скільки сил і старань ти доклав для того, щоб домогтися успіхів у кар’єрі і зберегти любов у сім’ї. Бажаємо тобі проявляти мудрість у всіх починаннях, а удача нехай допомагає в досягненні поставлених цілей.

З Днем Народження, нехай же в твій 31 рік життя зовсім навіть починається з новою силою, а не закінчується, як кажуть деякі злі язики. Нехай все те, чого ти хочеш досягти, саме йде до тебе в руки, хай все складається настільки успішно, наскільки це можливо.

Ось ти і розміняв четвертий десяток відведеного тобі століття. Це ще навіть не половина, а скільки вже зроблено. Сьогодні разом з тобою цей День народження святкує вся планета. Природа всіма силами демонструє свою повагу, а люди в цей день навіть стали трохи добрішими. Так нехай же таке відчуття супроводжує тебе з дня в день, приносячи тобі виключно позитив і удачу.

Ось ти і розміняв (ла) четвертий десяток. Нехай цей факт тебе не лякає, адже немає нічого швидше часу і сильніше сили думки. Тому не витрачай свої дорогоцінні хвилини на роздуми про швидкоплинність життя. Нехай за суєтою щасливих моментів тобі буде ніколи стежити за календарною зміною днів.

Дивіться також: