Привітання з днем ​​народження однокласнику в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження однокласнику , українською мовою, в прозі.

Вітаємо з Днем народження! Бажаємо хороших оцінок, легких контрольних, добрих вчителів, вірних друзів, побільше яскравих, позитивних моментів. Ми раді, що вчимося з тобою в одному класі. Будь здоровим, щасливим і успішним. Нехай всі твої мрії здійсняться. Добре тобі сьогодні повеселитися, а завтра знову тебе чекаємо в школі, дуже бадьорого і радісного!

Вітаю з днем ​​народження мій хороший однокласник і вірний товариш. Бажаю тобі легко вчитися і домагатися своїх бажань, займатися цікавими справами і мати чудове хобі, в усьому встигати і радіти життю.

Мій вірний товариш, мій славний однокласник, вітаю з днем ​​народження. Нехай навчання дається легко, нехай у тебе завжди буде високе прагнення до перемог, нехай у тебе буде цікаве хобі і багато захоплюючих занять. Бажаю гарного настрою і таких же позначок.

З днем ​​народження, дорогий мій товариш по школі, соратник по парті. Ми з тобою разом гриземося граніт науки і прагнемо до нових вершин знань. Бажаю тобі «схоплювати все на льоту», відкривати для себе все нові інтереси і горизонти мрій, прагнути до вірних цілям і ніколи не сумніватися в собі.

Вітаємо з Днем Народження, одне свято в класі — це свято для всіх. Нехай же ще один рік життя принесе більше радощів, хороших оцінок, вірних друзів та щасливих днів, які потім можна буде згадувати з посмішкою.

Бажаю тобі гарних оцінок, багато-багато радісних днів і міцної надійної дружби. Нехай в твій день народження кожен з нашого класу захоче посидіти з тобою за однією партою, а вчителі не будуть викликати до дошки.

Ура, у тебе сьогодні День Народження! Хочу, щоб ти знав, про те, що кращого однокласника важко собі уявити. Адже ти завжди даси списати, прикрашає перед вчителькою, поділишся на перерві бутербродом і повеселитися смішною історією. Я такий радий, що ти у мене є! Бажаю тобі п’ятірок в щоденнику не тільки з предметів, але і по поведінці!

Інші привітання