Кращі тости про кохання

Гарні тости про кохання українською мовою, в прозі.

Знаєте чому ми все тут зібралися? Чому ми всі зараз сидимо такі щасливі, веселі? Все це — завдяки любові. Любові наших батьків, нашої любові один до одного. Любов — вона всюди, вона все пов’язує, лікує і допомагає жити. Так давайте вип’ємо за те почуття, яке дало нам життя і далі її підтримує!

Буває любов меркантильна — до грошей. Буває любов платонічна — до душі. Буває еротична — до тіла. А буває — Справжня, коли в людині любиш все. Так давайте вип’ємо за таку любов і нехай кожного з нас люблять по-справжньому!

Хочу підняти келих за найвеличніше почуття на Землі, за почуття окрилює, настільки неосяжне і не зрозуміле, за любов! Я бажаю всім хто ще її не знайшов, знайти, а хто знайшов, берегти. П’ю до дна, щоб кожен любив і був улюбленим!

Жінка, позбавлена ​​любові, подібна квітці без вологи: або просто марніє, або живе, як кактус. Важливо цінувати чародейственную силу любові. Це чудове почуття перетворює жінок в дивовижні квіти, що прикрашають чоловіче благополуччя. За вічну любов!

Давайте вип’ємо за любов! Нехай завжди скільки б нам не було років, ми були б їй підвладні, адже вік який ми маємо зараз, найкращий для любові і радості яку вона дарує! Давайте не переставати мріяти про любов і насолоджуватися нею!

Без любові в нашому житті дуже важко. І я не маю на увазі любов, як щось фізичне або матеріальне. Давайте вип’ємо за те почуття, яке впливає на ноги, забирає здатність говорити, окрилює і замінює сон. Нехай кожного з вас наздоженуть і поглинуть ці стани.

Пропоную випити за саму руйнівну силу в світі за ту, що рухає людство, вперед дозволяючи створювати дивовижні витвори мистецтва. Ця сила штовхає людей на божевільні вчинки і багато разів навіть була тим, що починало війни. Але без неї ми б точно не змогли жити, ми б тільки існували. За кохання!

Давайте вип’ємо за тих, хто вміє по-справжньому любити. За тих, хто завжди підтримає і зрозуміє. За тих, хто в будь-якій ситуації буде на вашому боці. За тих, хто втішить в скрутну хвилину, за тих, хто сам не знає за що вас любить. Адже таким людям, які люблять нас такими якими ми є, немає ціни! І нехай таких людей ми любимо у відповідь, тому що немає нічого сумніше нерозділеного кохання!

В одній казковій країні, по сусідству з милими Феєчки жили бридкі тролі. Вид їх був такий потворний, що кожна феечка, побачивши раптово хоч одного троля падала без почуттів. Так ці громили і розважалися. Але так сталося, що одному з тролів судилося закохається в фею. Він намагався залишатися в тіні, спостерігаючи за коханою, щоб ненароком не налякати її. Так тривало дуже довго. Троль страждав, зітхав, а решта сміялися над закоханим бідолахою. Бо я, сильний порив вітру почав зносити маленьку фею в сторону обриву. Її тендітні крильця не справлялися, і троль кинувся на допомогу коханій, розуміючи, що побачить лише гримасу жаху, замість подяки. Яке ж було його здивування, коли мила фея не тільки не злякалася, не впала без почуттів, а й поцілувала його в подяку. Окрилений коханням, він більше не був жахливий.

Коли Бог почав ліпити людину з глини, ніяк не виходило змусити цей матеріал прийняти потрібну форму. Те кришиться, швидко висихаючи, на кінчиках пальців, то прогинається там, де повинна бути опуклість. І тільки, коли був доданий останній, секретний інгредієнт, робота пішла легко і за планом. Виявляється, не вистачало Любові. Саме вона стала тим пластичним компонентом, що втілив божественну ідею в реальність. Так вип’ємо ж, за присутність і достатню кількість Любові, в наших життях!

Ось і прийшов час третього тосту! Але давайте не будемо з вами банальними, а вип’ємо не тільки за любов, а й за все те що з нею пов’язано! Так піднімемо келихи за любов, за пристрасть, за взаєморозуміння, за щастя!

Любов — вино, що багатогранно смаком. Чим довше витримка, тим солодкість більше, гіркоти мудрей. І випивши, ми нагадаємо всім коханим про багатьох смаки в їх «вини» душі. Зберігаючи і доповнюючи людини.

Вона буває різною: убивчою, нерозділеного, вільної, порочної, дружній, запаморочливої ​​і чистої … Але я бажаю, щоб у всіх нас вона була щирою, взаємної і щасливого. Мій тост за любов! Нехай вона живе в серцях, що не розбиваючи їх.

В любові часто реалізується один сценарій: він — втілення вогню, вона — чистий лід. Коли лід все-таки тане, вогонь починає повільно згасати. Залишається лише вода, яка все любовні печалі забирає.
За те, щоб лід танув швидко, вогонь був невгасимий, а печалей не було!

Кажуть, що любов чоловіка — це еліксиром молодості для його жінки, любов жінки — це екстракт для сили і успіху її чоловіка. Так давайте ж вип’ємо за те, що б любов була б взаємної, тоді в стосунках чоловіка і жінки буде гармонія!

Любов можна порівняти з квіткою. Адже всі знають, для того що б виростити його красивим — мало його просто посадити. Його потрібно постійно поливати, тримати у сонячного кольору і захищати від вітру. Точно так же з любов’ю, вона зароджується між двома людьми, але для того, щоб вона не згасла, потрібно завжди з трепетом до неї ставитися. Вип’ємо ж за те, що б кожен з нас все життя прожив з любов’ю в серці. За кохання!

Кажуть, той хто не любив, ніколи і не жив зовсім. Хочу побажати тобі, щоб любов наповнювала твою душу, щоб це прекрасне почуття зробило твоє життя чарівної і яскравим! Я піднімаю свій келих за любов, за те, щоб вона була по всіх усюдах.

Любов прекрасне почуття яке підносить людину і допомагає йому досягти самих незвичайних висот в житті. Це почуття яке допомагає набути впевненості в собі, окрилює і огортає ніжністю закоханих! Піднімемо келих за те, щоб любов завжди була взаємною і міцною!

У світі ходять суперечки над тим, що ж керує прогресом і рухає планету вперед. У всіх різні припущення, але я впевнений в одному — планету крутить любов! Все що робилося, в цьому світі все робилося на благо любові! Так давайте вип’ємо за любов, а найголовніше, що б вона була в житті кожного з нас!

Кажуть, що десь посередині моря, є напис на скелі. Коли її бачать щасливі, то вони плачуть, коли її бачать нещасні, то вони сміються. Цей напис свідчить: «Все тимчасово!». Так давайте ж вип’ємо за те, почуття яке приносить посмішки і щасливим і нещасним, і бідним і багатим, і літнім і молодим. Давайте вип’ємо за любов!

У цей святковий день, хочеться побажати всім нам любові, і підняти наші келихи за це світле почуття. Адже любов — це те що повинно бути у кожного з нас. Любов — це те, що дає нам сил рухатися вперед і долати будь-які перешкоди. За кохання.

Існує багато легенд і думок що таке любов. Ми всі можемо теж міркувати по-різному. Але всі наші висновки зведуться до одного, що любов — це турбота, це повага один до одного, це допомога у важких ситуаціях і звичайно-ж сюрпризи на ніч. Давайте вип’ємо наш тост за любов. Вона, як відомо, править світом!

Любов це таке чудовий ураган, який забирає людей в казкову подорож. Яке може принести радість і щастя, а може завдати несподіваного удару зради і болю. Піднімемо келих за те, щоб любов приносила тільки радість, розуміння і щастя!

Тільки любов може залишити на серце незгладимий відбиток. І від того приносить ця любов щастя або засмучення залежить наш душевний стан. Тому, я вам бажаю відчувати тільки взаємну любов і щоб вона вас надихала!

Давайте, вип’ємо за любов! Що б вона була у кожного в будинку, в кожному кутку і у кожного в серці, в душі і помислах!

Є ті, хто її ненавидять, є ті, хто і обожнюють. Але вона кожного наздожене: і літніх, і дорослих, і дітей. Про неї часто в світі говорять … Що це? Так любов, друзі! Підняти зараз келихи дружно потрібно, щоб тепло і гріла душу.

Любов — штука непроста. Як не сплутати фальшиву зі справжньою?
— Мене розчулюють сніжинки, що тануть на твоєму волоссі, — це слова фальшивої любові.
— Мила, одягни шапку, сьогодні холодно, — так говорить справжня любов.
Вип’ємо за неї, за справжню любов!

Коли ми відчуваємо таке чарівне відчуття, як любов, ми випромінюємо божественне світло, який яскраво висвітлює нам шлях і підказує нам в якому напрямку рухатися далі. Тільки завдяки цьому почуттю ми можемо досягти в житті величезного успіху. За кохання!

Нехай вас в житті оточують тільки улюблені люди. Ніколи не забувайте говорити їм теплі слова, почуття закоханості випробовуйте ви завжди. І знайдете ви гармонію з навколишньому вас світом на століття. За кохання!

Як прекрасно відчувати себе коханими … Улюбленими оточенням, близькими, другими половинками. Ти піднімаєшся вгору, розправляючи свої потужні крила, бажаючи, щоб цей політ не припиняв одухотворяти ні на секунду. Вип’ємо, і нехай у нас всіх з’являться ті самі крила, що дозволяють здійснювати тривалі польоти.

Є тост за віку, покірні високих почуттів, і не мають межу. За трепет душ, що вабить, солодкий, прокинувся навесні, куди не глянь. За серце, вгору летить, в дурман, і за надію в прірву не впасти, в обман. Любов, друзі, п’ємо за любов.

Деякі вчені називають любов хімічною реакцією. Багато дослідників-любителі стверджують, що вона посилюється при взаємодії зі спиртом.
Так вип’ємо за два основних інгредієнта щасливого життя — полум’яну любов і високоякісний спирт!

На справжні вчинки нас рухає тільки любов. Любов зароджує в нашому серці бажання. Бажання змушує творити справи, які призводять нас до успіху. Значить, для того, щоб бути успішним і щасливим людиною потрібно всього лише мати всередині любов. Вип’ємо за любов!

Одна людина дивився на спокійну водяну гладь. Але стояло вітрі подути легенько, як спокій водяного дзеркала порушився. Так вип’ємо за таку любов, щоб один дотик коханої людини кидало нас в дрож!

Бажаю вам любити і бути коханими, і ніколи не залишатися одному. Любов нехай панує над вашим будинком, облагороджуючи всі ваші серця. Так важливо в житті мати таку радість, як прекрасна в серці закоханість. Нехай думки ваші крила знайдуть і про велику любов будуть кричати!

Для кожного вона своя: робоча, до рідні, по дрібницях … Та хто з нас ту не зустрічав ?! До божевілля доводить, змінює геть усіх людей … Любов — непередбачуване прапор: підніме вгору, не відриваючи від землі.

Знаєте, в епоху інформаційних технологій зустрічається все більше і більше роздумів про те, що робить людину, людиною! Комп’ютери адже в деякому роді теж думають, а деякі роботи саморозвиваються і чимось нагадують діточок і навіть симулюють почуття. Але знаєте, може вони все і схожі на нас з какойто боку, але у них немає головного, того що і робить нас людьми. А саме того як син дивиться на матір, а вона на нього. Як школяр, червоніє кидаючи непомітні як йому здається погляди на свою сусідку по парті, як пристрасно цілуються молодята на своєму весіллі. За те що робить нас людьми, за любов!

У мене на життєвому шляху зустрічалися і горе і біди. Бувало відчував я смак перемоги. Було багато різних в житті ситуацій. Але, гідно витримати всі ці випробування допомогла мені тільки любов — любов до людей, відносин і навколишнього світу. Нехай у вас в серці живе любов, яка поглине всі життєві негаразди. За кохання!

Так хочеться в житті побільше світлих моментів. Щоб навколо панувала доброта, щирість і чиста любов. Тільки в наших силах зробити наше життя такий. Адже любов не може жити в серці злого людини. Дорогі, давайте станемо трішки добрішим і зробимо цей світ прекрасним, справедливим, світ — де живе ЛЮБОВ!

Піднімемо келихи сьогодні за ЛЮБОВ! За почуття ласкаві й віддані які не знають зрад і байдужості. Найголовніше щоб з роками не було байдужості, а завжди була турбота, любов, повагу! Шлях у всіх закоханих пар не гасне вогник пристрасті і любові.

Любов починається завжди з спалаху. Але, як і будь-який вогонь вона поступово згасає. Давайте ж будемо завжди підтримувати вогонь нашої любові і не дозволимо йому згаснути. За кохання!

Я піднімаю свій келих за неземне почуття, з небес опущене ангелами нам, щоб в житті не було так порожньо. Я хочу випити за любов — за вічне, прекрасне мистецтво, за силу, що криється в ньому, і за його могутність!

За любов кожен повинен випити, тому що любов — наше ліки, наше спасіння, наше розраду, наша причина померти і сенс щоб жити. Так вип’ємо за цей великий дар — любити своїх рідних і близьких!

Кажуть, що любов — це найпрекрасніше з людських почуттів. Це як дотик Бога до душі. Але в той же час, не слід забувати, що любов крім творення, може приносити і саме жахливі з руйнувань. Нерозділене кохання може штовхати людину на огидні вчинки. Так давайте вип’ємо за таке рідкісне почуття, як взаємна любов!

Я люблю людей, які знаходяться навколо мене. Я люблю зірки, які висвітлюють мій шлях. Я люблю весь світ, який прийняв мене. Я дуже люблю свою матір, яка мене народила. Я повен любові і я щасливий. Бажаю вам цього побільше, давайте вип’ємо за любов вже!

Любов — дуже сильне почуття. Ті, хто по-справжньому закохувався, розуміє, що воно накриває тебе з головою і забирає незрозуміло куди. Закоханого можна порівняти з метеликом. Тільки одні метелики летять вгору або ж до квітів, а інші на вогонь. Давайте ж вип’ємо за те, щоб любов нам не обпікала крила, а навпаки, піднімала нас все вище — до чогось прекрасного. За взаємну любов!

Буває всякою вона: нещасну, вірну, першої, весь час чудеса творить з усіма, що зачепити зуміла: стає іншим минулий маленький світ, адже в серці знайдений куточок, а в ньому і скарб — любов. За кохання!

Любов, що може бути прекрасніше. Любов — це те, що допомагає нам знайти свій Північ, свого супутника або супутницю життя. Хочу, що б кожного з нас просто розривало від цього почуття, як збовтати пляшку газованої води. За любов, нехай вона супроводжує по життю кожного з нас.

Кажуть «краса врятує світ». Неправда, світ врятує любов. Тільки любов рухає людей в сторону нових досягнень, а значить і світового прогресу. Нехай у нас запалає в серці любов і не гасне. Це вже точно всьому світу принесе щастя!

Любов дає нам все, що ми хочемо. Вона ж все і відбирає. Спустошимо фужери за прекрасне почуття, яке нічого не просить взамін!

Відомо, що любов до життя складається в здатності забувати все погане і пам’ятати тільки все хороше. Любов до людини таїться в здатності бачити його гідності і прощати недоліки. Пропоную випити за найважливішу здатність людини — здатність любити!

Для цієї прекрасної компанії хочу сказати я тост. І нехай від вина у вас вже блищать очі, пропустити цей тост ніяк не можна. Ще келишок вип’ємо ми до дна, щоб життя наше любов’ю була повна. І щоб ми не припиняючи, улюблених своїх завжди прощали. Любов завжди дарували їм і були завжди поряд з ними. За ЛЮБОВ до дна!

Любов — це те, що робить нас сильнішими, це те, що знаходить нам гідного друга і товариша на все життя. Любов — це те, що підносить життєві уроки. Так вип’ємо ж за цього тренера, сваху і вчительку — любов! І нехай вона нас не покидає по життю!

Давайте вип’ємо за любов! Адже в житті немає нічого важливішого! Як би важко нам було на життєвому шляху саме любов наповнює її змістом і надає нам сил в подоланні перешкод. Любов це прокляття і безцінний дар, який дуже важко зберегти! Нехай же це почуття, несе в собі тільки творення і не дай Бог — руйнування!

Ми знаємо, що любов тримається на взаєморозуміння, взаємної підтримки та участі. Це платонічна сторона союзу двох люблячих людей. Є й інша сторона — ми всі знаємо на що вона схожа. Я хочу випити за те, щоб в кожній парі обидва боки гармоніювали між собою.

Любов — велике почуття. Вона надихає, окрилює, оберігає. Ми засипаємо з нею і прокидаємося. Це почуття штовхає нас на божевілля, про який іноді ми шкодуємо. Чи не буде миру без любові! Усім править любов! Спустошимо фужери за те, щоб в кожному будинку панувало це світле почуття!

Вип’ємо за підступну жінку, яка по сьогоднішній день має здатність володіти головами чоловіків, захоплювати дух дівчат, та й усього, що є на Землі: за любов, панове!

Людям дуже важко жити без любові. Любов — це стан душі, це почуття від якого хочеться літати, від якого твої очі світяться від щастя. Завдяки любові ми хочемо щось робити в житті, рухатися вперед. Так вип’ємо ж за те, щоб в наших серцях завжди присутнє таке прекрасне почуття!

Любов — вона як птах, влітає в серце. Сов’єт гніздо — залишиться, чи не сов’єт — полетить. Так вип’ємо ж за гілочки для цього гнізда: ніжність, увагу, чуйність, повагу, теплоту, турботу, взаєморозуміння.

Любов здатна творити чудеса. Любов здатна зрушити гору з місця. Любов зігріє нас завжди, дасть нам нескінченного тепла. Світліше, ніж любов не існує почуття, любите і улюбленими ви будьте!

За ніжне почуття, яке всім дуже потрібно — за любов. Нехай в житті впаде вам заплата любов красива градом. І знайте ви завжди, що без любові життя завжди сумна. Бажаю любові вам чарівної, а життя чудової. За кохання!

На неї чекає всякий по весні, прощаючись з сумом у вересні. Вакантне місце для любові: любитель я, любитель ти. Навколо все оживає з нею. Похвалити ж любов скоріше!

Любов найпрекрасніше почуття, яке тільки може бути на землі. Піднімемо келих за любов, яка не закінчується і триває вічно, завдяки якій згортаються гори і творяться чудеса!

Як хочеться бути щасливою людиною. Для цього всього лише потрібно любити і улюбленим бути. Бажаю вам знайти свою любов і бути об’єктом чиїхось солодких снів. Загалом бажаю знайти ЛЮБОВ!

Любов буває іноді жорстокою. Але без неї ніяк не можна. Адже вона щастя дає людям. Ми з нею не помічаємо ніяких перешкод. Від неї ми отримуємо емоцій град. Нехай ваша любов принесе багато нових поворотів долі.

Любов як теплий вітерець пестить закоханих, і ось мить і цей теплий вітерець може перетвориться в холодну завірюху і знову теплий вітерець. Піднімемо келих за те щоб теплий вітер не змінювався хуртовиною і щоб завжди панувала любов і взаєморозуміння!

Так хочеться випити за що-небудь прекрасне. Щоб на серці стало тепло, а в душі — світло. Є таке відчуття від якого в жилах закипає кров. Зветься це почуття — ЛЮБОВ. Бажаю всім нам багато цієї любові, любові високою, але тільки не жорстокою. За кохання!

Друзі, сьогодні я пропоную вам випити за саме незабутнє, таємниче почуття — це почуття називається любов. Кожен з нас коли закохувався і до сих пір кого любить. Коли людина закохана, він починає бачити прекрасне там, де його ніколи не бачив. За кохання!

Жили були два брата. Один, бажаючи вибратися з убогості, одружився по-розрахунку. А другий, не зміг протистояти натовпу почуття і взяв за дружину кохану, хоч і таку ж небагату дівчину. У першого брата, здавалося, було все .. Але щастя не було. А другий — за підтримки улюбленої зміг домогтися багато чого, а найголовніше, був безмежно щасливий. Так вип’ємо ж за любов, яка дарує багато блага і ще трохи того, що за гроші не купиш.

Дівчина прийшла до старого колодязя брати воду. Ніхто вже й не знав, хто його побудував і яка його глибина. Красуня заглянула туди — а води й не видно. Так піднімемо ж келихи за глибокі почуття!

Два брата розмовляли про своїх дружин, намагаючись з’ясувати, чия ж дружина любить більше. Перший сказав: «Моя улюблена мене називає тигром, постійно обіймає і визнається в любові», а другий відповів: «Моя в’яже мені шкарпетки на зиму і вкриває, коли я засну». Так вип’ємо ж за таку любов, яка зігріє нас як зсередини, так і зовні.

Все знову і знову ми п’ємо за любов. Але як же не пити за неї? Якщо в житті немає почуття важливіше. З нею ми встаємо і з нею засипаємо. І ми точно знаємо: що наш світ врятує тільки любов. Адже тільки любов здатна зупинити руйнівну силу. Протистояти негативу і запобігти війні. Тому п’ємо знову ми за любов!

Сьогодні мені хотілося б сказати: друзі, давайте вип’ємо за любов знову. Її завжди нам не вистачає, любові не може бути багато. Її нам виділяють кожному, та потроху. У зв’язку з цим, хотілося б вам побажати знайти ключик від дверей, де зберігається любов. І кожному її роздати. За любов зараз ми п’ємо!

Є така притча: один молодий чоловік розлюбив свою дружину і став її всіляко лаяти. Його мати запитала, чому він так чинить. Він відповів їй, що раніше вона була особливою красунею, а тепер стала клопіткої домогосподаркою, як все. На що мати йому ласкаво сказала: «Синку, любов без поваги — як ангел без одного крила, каменем летить вниз.» Так нехай дзвенять наші келихи за те, щоб в цьому будинку були і любов, і повага!

Давайте за любов махнём! Вона страшно багатозначна: любить готувати Кулінар, лікувати людей — любов лікаря. Взаємна теж важлива: не будь її — і все загине … Вперед, келихи вгору, друзі! Нехай нас почуття не покине.

Відомо, що деякі люди, вважають, що любов — це хімічний процес або ж взагалі, не вірять в те, що вона існує. І це дуже даремно! Адже мені здається, що почуття закоханості можна порівняти з польотом. Воно вселяє в нас надію і дарує відчуття легкості. Так нехай же кожен з нас відчує це почуття, яке піднімає нас високо, до неба.

Любов подібно до квітки, спочатку вона цвіте, росте. Настає час, коли квітка досягає піку своєї краси і витонченості. Пізніше квітка зривають, він стає бляклим, тьмяним і втрачає колишній аромат і врешті-решт гине. Так вип’ємо ж за те, що б наша любов ніколи не в’яла.

Давайте трохи вип’ємо за любов. Щоб любов прийшла одного разу і пройшла крізь багато, багато днів. За її смак прекрасний. За колір її відтінку на душі. Ми вип’ємо стоячи за любов, щоб відчувати це почуття знову.

Вип’ємо ж до дна давайте, за те почуття, що п’янить без алкоголю. За силу, яку не може приборкати жодна людина. За любов, і ту неймовірну міць. якої вона згортає гори і змітає все на своєму шляху.

Я бажаю вам купатися в любові. Щоб було в житті у вас її багато. Любов не можна продати, купити або розміняти, а можна тільки відчути. Бажаю вам кожну хвилину насолоджуватися присутністю любові у вашому житті. За кохання!

За тонку матерію. За ніжний аромат. За закоханих губ сплетіння, за вірності трактат. За неї … За любов прекрасну, високу і без турбот. За шалене бажання скуштувати заборонений плід!

Ніщо так не розбурхує наше серце, як любов. Любов — найвище почуття. Любов дається нагородою за добрі справи. І щоб залишилася вона з нами назавжди, давайте вип’ємо чарку горілки гіркою прямо до дна. За любов любов наївну, чисте і красиве!

Любов прийшла ще з тих часів, коли нас з вами не було ще в проекті. Любов — є, була і буде. Навіть якщо хтось про неї забуде. Бажаю вам не забувати проявляти свою любов до навколишнього світу!

Любов штовхає нас на шалені вчинки. Через любов з’являлися різні відкриття, часом навіть війни починалися від великої любові. Давайте ж не робитимемо відкриття або тим більше починати війну, а просто вип’ємо за таке світле і найсильніше почуття. За кохання!

Є одне почуття, яке викликає запаморочення: змушує солідних чоловіків поводитися як легковажні юнаки, а дорослих панянок — хихикати як малолітні дівчата. Так вип’ємо ж, за єдине в світі засіб від старості! За кохання!

На що схожа любов? На веселку? Ні, вона тимчасова. На сонце? Ні, воно пекуче. На вітер? Ні, він мінливий. На океан? Ні, він холодний і небезпечний. З чим же можна зіставити любов? З небом, воно безмежно! Тому вип’ємо за чисте безмежне небо.

За любов небесну піднімаю я келих. Вона як пісня адже, ллється по душам. Нехай любов своїм теплом зігріє вас. Нехай врятує від сумних днів і вечорів. Ось що значить для нас усіх ЛЮБОВ! Тому, бажаю знайти джерело вам любові, щоб черпати її від туди. Тоді в житті ніколи не буде зле!

У житті так мало щирості, доброти і теплоти … Все це може нам дати тільки любов. Так давайте ж піднімемо свій келих за те, щоб любов осіла в кожному серці і дарувала нам щасливе життя. Життя, яка сповнена чудес і натхнення, хвилин щасливої ​​миті!

Любов — владна пані. Вона володіє кожним з нас, затьмарює всі наші інші почуття, завойовує наші світи. Вона може змінити людину на все 180 С і розтопити навіть найжорстокіше і холодне серце. Так вип’ємо ж за те, щоб любов змінила наше життя на краще і відкрила шлях до світлого майбутнього!

Бажаю, щоб ваша любов була подібна до любові лебедям. Вони вибирають собі пару раз на все життя. Ось і ви так само, знайшли одна одну і щоб на все життя.

Любов завжди права, любов здійснює гори і все стає не дарма. У мене народився чудовий тост за це почуття. Нехай хмари в небі розійдуться, і буйний віє буревій, і на землі потоп статися, але не можна забути закохатися! За кохання!

Все, чия душа відкрита, відчувають найкраще з почуттів. Мама любить дитину, брат любить сестру, малюк любить бабусю. Любов прикрашає наш світ, вказує шлях, любов захищає від зла, любов дарує нам дітей. Піднімемо келихи за її діяння, що перетворюють нас в Людей. Любов — це ми самі.

Любов це безцінний дар який потрібно берегти! Саме заради любові відбуваються божевільні, безрозсудні вчинки, але саме вона — любов, може нас спонукати на створення чогось прекрасного і вічного, саме вона змушує нас робити кого то більш щасливіше, піднімемо ж келих щоб любов була взаємною і міцною!

Стоячи піднімаю свій келих за незвичайне почуття, яке змушує нас здійснювати найнеймовірніші вчинки — за ЛЮБОВ! Нехай в небі над вами паморочиться любові красивий аромат, нехай вона прийде до вас назавжди, оберігаючи і зберігаючи. Нехай буде душа повна любові, любові, яка збагачує. Вона все терпить і прощає … ЗА ЛЮБОВ!

Друзі мої дорогі, давайте вип’ємо за любов! Я впевнений, що це почуття відчуває кожен з вас. Ви запитаєте: від куди ти знаєш? Я бачу блиск ваших очей, від вас виходить енергія божественної любові. Я бажаю купатися в любові, тому що по справжньому щасливий людина, яка любить — він не бачить поганого, навколо нього тільки яскраві фарби. За кохання!

На Небі була одна яскрава світла Зірка. Небо подобалося в неї, зачароване прекрасним мерехтінням. Але Зірочка не могла відповісти взаємністю, так як хотіла побачити Землю. Як Небеса не хотіли вічно милуватися настільки дорогим світінням, воно відпустило її. Так вип’ємо ж за таку любов, яка ніколи не стане для нас кайданами.

Стільки слів про любов говориться постійно, але як би за всією цією мішурою НЕ забути найголовнішого: за справжню любов не пити треба, а боротися, ні з обманом йти, а з відкритим серцем і чистою совістю. Нехай боротьба ця буде в міру складною, але результативною!

Я хочу випити зараз за те прекрасне почуття, що робить нас набагато багатше. За те почуття, без якого матеріальний стан і щастя не має сенсу, якщо їх не з ким розділити. За кохання. Ті, хто любить і любимо — розуміють, про що я говорю, тому цим людям я хочу побажати, що б їх почуття, ніколи не згасало. Тим же, хто поки не зустрів свою любов — бажаю скоріше зустріти свою людину, з яким захочеться ділитися всім на світі. Тому давайте вип’ємо за те, що б це почуття, ніколи не згасало в наших душах!

Все ж чули, що людину порівнюють з птахом? Він також в’є собі гніздечко, заводить пташенят, він сам вибирає собі місце для життя. Ще він може подорожувати де завгодно і побачити весь світ. Але є одна річ, без якої птах — не буде птахом — це крила. І що ж дають людині крила? Це любов. Так давайте ж піднімемо келихи за неї, і нехай кожен з нас зможе злетіти високо, відчуваючи це почуття.

Одного разу чоловік відправився в кругосвітнє плавання. В першу ніч на кораблі він говорить капітану:
— Вітру немає, море спокійно, чому ж корабель так хитає?
Капітан у відповідь:
— У нас на борту — сім пар молодят.
Так вип’ємо ж за силу любові, яка приносить приємне хвилювання!

Давайте піднімемо келихи за любов! Любов щиру, як діти, довге, як у лебедів, а головне взаємну, тому що саме завдяки такій любові все ми світилися від щастя! За кохання!

Я пропоную випити за найсвітліше почуття в світі — ЗА ЛЮБОВ! Хочу нам всім побажати випробувати справжню, щиру, жертовну, довготерпеливий любов. Тільки та людина прожив життя не даремно, який віддавав свою любов, адже тільки завдяки цьому людина може досягти духовності. Тільки те, хто відчував це почуття може бути щирим і чуттєвим. За те, щоб ми обов’язково мали в житті ЛЮБОВ!

Любов — це щось більше ніж слово, любов — це коли двоє людей живуть один одним, переживають все невдачі як свої, приділяють багато часу своїй другій половинці, вип’ємо за те, щоб кожен пізнав, що таке любов.

Якби до вас в будинок прийшли 3 людини на ім’я Багатство, Удача і Любов, кого б залишили? Моя вам порада: залиште Любов. Тому що за цим почуттям прийдуть і багатство, і удача, і щастя і мрії. Так вип’ємо за те, друзі, щоб Любов вічно панувала в цьому будинку!

Велике почуття, яке змушує хвилюватися нас — це любов. Неважливо, в якому віці, будь ти старий або молодий, вона робить людей молодше, щасливішим. Любов дарує нам частинку тепла, доброти, саме того, що необхідно в нашому світі. Так вип’ємо за цю вічну любов!

Любити, не означає бути коханою. Бути коханою не означає любити. Так вип’ємо ж за взаємну і щирою любов.

Кохання не знає бід, вона все прекрасніше і якби не було суєт, завжди її ти відчував би. Коли в душі любов, то світ навколо як в казці, як сонця промінь, як спів птахів і багато щасливих навколо осіб. Коли в душі любов, все інше не має значення, адже очі твої іскряться щастям і повно душевної теплоти.

Келих вина сп’янить на 3 години, чарка горілки — на 5. Від любові, іноді, зносить дах на все життя. Так вип’ємо ж за найякісніший антидепресант. За кохання!

Шановні гості! Я хочу підняти цей келих за прекрасне почуття яке виникає тільки у людей — це любов. Любов здатна зрушувати гори і змушує наші серця битися все швидше і швидше в такт нашим почуттям. Так вип’ємо ж за те, що б ми вміли насолоджуватися цим почуттям і відчували його все своє життя.

Знаєте, чим схожі Пушкін, Шекспір, Камю, Кант, Конфуцій, Крилов і Тургенєв? Вони все писали про любов! Про щасливе і нещасливе, про трагічну і несправедливою, про любов принців і принцес і звичайних обивателів. Так, вип’ємо ж за те, щоб любов була не тільки на сторінках класиків, а й в житті кожного з нас!

Хоч куди глянь, всюди тільки про любов то пишуть, то кажуть, то кіно знімаю, то про любов пісні співають, а ми давайте за неї вип’ємо. За любов наївну, ніжну, взаємну.

Одного разу, за часів доблесних лицарів, величезних баталій і гарних пісень, закохався юнак шляхетної крові в служницю, і відмовився він від своїх привілеїв заради неї, так давай ті ж вип’ємо за справжню любов, щиру і взаємну

Подумайте: що є причиною того, що всі ми тут зараз зібралися? По-моєму, це любов. Любов до друзів, любов до близьких, любов, кожного з нас один до одного. Адже саме вона об’єднує друзів, вона об’єднує родичів, колег і молодят. Так давайте на цей раз вип’ємо саме за неї.

Нехай любов не пройде повз наших воріт і міцні відносини. Нехай пристрасть несамовита привнесе, в солодке життя свої зміни! Так вип’ємо ж за любов — адже вона головна супутниця в житті!

Є різні види любові. Є любов-пристрасть, яка захоплює з перших хвилин і здається, ніби це саме що ні на є справжнє почуття. Така любов схожа на бурхливий струмок або річку, в ній почуття на поверхні і вони б’ють через край. А є любов, схожа на глибокий океан, води якого тихі, але потужні. Така любов розвивається з сильною прихильності, турботи один про одного і взамной підтримки, при цьому з роками вона не втрачає новизни і свіжості. Так нехай ваша любов буде таким океаном, в якому головне не те, що на поверхні, а то, що в глибині.

Хочу підняти свій келих за одне почуття, завдяки якому хочеться ставати краще і просто зрушувати гори перед собою. Це почуття ЛЮБОВІ — любові, яка нас оточує починаючи з найперших хвилин життя, це любов матері. Навіть в Біблії найголовніша заповідь — «возлюби ближнього свого як самого себе». Це найголовніше почуття в житті людини, відчуваючи яке можна досягати самих найвищих вершин. Давайте ж вип’ємо за ЛЮБОВ, яка все прощає, терпить, співчуває, умиротворяє. За кохання! Чоловіки п’ють стоячи і до дна.

Від чого нам нікуди не дітися. Від чого кидає в тремтіння. Що рухає нами, коли ми можемо відмовитися від спадщини, від амбіцій і навіть на друзів скоріше за все заб’єш. Здивовані? не варто, я прибрехав. Зовсім не важливий цей перелік поневірянь, але в один прекрасний день, ми прокинемося і прозріємо, адже це все вона, любов. Так піднімемо ж келихи за цю світлу мрію, але нехай кожен, з посмішкою, вип’є за свою.

Кажуть, що людина не може жити повноцінно без любові. Безсумнівно, це — правда! Любов — це почуття, яке змушує людину, світиться зсередини. Так давайте ж вип’ємо за любов! І нехай наш світ ще більше наповниться добром, світлом і теплотою.

Розповім по секрету, недавно, у величезній армії амурів і купідонів з’явилося нове озброєння зі снайперськими прицілами. Тепер-то нам всім загрожує неминуче попадання. Так що, за любов, панове!

У маленькому італійському містечку жив булочник Агепіто. І полюбив він дочку багатого винороба Лукрецию. І для того, щоб підкорити серце красуні, він приготував найбільшу булочку в світі, але так і не зміг її винести на вулицю, тому що дверний проріз виявився занадто вузьким. І я піднімаю свій келих, щоб любові ніколи ніякі перепони не заважали!

Всі знають, що буває любов до жінки, буває любов до чоловіка. Буває, що любов буває, а буває, що не буває. Я хочу запросити всіх присутніх випити за те, що б, яка б любов вас не гріла, нехай це почуття звернеться на творення і ніколи не обпалює руйнуванням! За любов творить!

Любов править людьми. Вона поселяється в серце, захоплює душу, позбавляє розуму і змінює долі. Ми беззбройні перед нею, адже вона найголовніша зброя. Але бути в полоні у любові прекрасно, адже опановуючи нами, вона робить нас щасливими. Мій тост за любов! Давайте повністю віддаватися в її влада!

Вона зігріває. І вона обпікає!
Вона дарує прозріння. Але іноді засліплює!
Вона робить щасливою. Але, буває, породжує ненависть!
Так вип’ємо за таке різне, але завжди бажане відчуття! За кохання!

Давайте піднімемо вище келихи, за почуття високі знову нехай в житті у кожного буде надія і славне почуття — любов. Любов зігріває в морози і холоднечу, а може і вітром подути, коли потрібно. Любов це почуття, глибше морів і плаває далі лихих кораблів. Вона високо в хмарах сонцем блищить і хвилями щастя дорогу оплещет. Давайте ж вип’ємо, щоб всім на землі жилося дуже солодко. Щоб любов була в ній.

Сьогодні за що ми тільки не піднімали келихи: і за здоров’я, і ​​за удачу, і за щастя, але на жаль ще не було нічого сказано про кохання. Так, що давайте вип’ємо за любов — то, що наповнює все інше змістом. За кохання!

Висоцький писав, що з часів всесвітнього потопу по світу десь блукає любов і знаходячи свої жертви перетворює їх абсолютно в інших істот. Так давайте ж вип’ємо за те що б таке піднесеної почуття як любов, перетворювало нас тільки в хороші людей!

Один відомий письменник сказав, що люди можуть пити разом, можуть жити під одним дахом, можуть займатися любов’ю, але тільки спільні заняття ідіотизмом, можуть вказувати на справжню духовну і душевну близькість. Так давайте ж вип’ємо за справжню божевільну любов!

Давним-давно Сонце і Місяць були поруч на небі, адже вони дуже сильно любили один одного. Але з часом Місяць почав завдавати яскравого і сліпучого світла Сонця і пішла від нього назавжди в ніч. Давайте вип’ємо за таку любов, щоб успіх коханої людини ніколи не зміг кинути тінь на ваші почуття.

Кажуть що кохання — всі віки покірні. Так давайте ж вип’ємо за те, що б в якому-б віці ми не знаходилися, любов завжди б робила нас молодими!

Я піднімаю свій келих за відпустку помилкових почуттів, які приховують суть серця, промінь від Бога даний кожному з нас. Адже серце не здатне не любити, лише розум сковує почуття — дар небес. Єдина Істина на світлі — і немає чесніше, немає точніше, ніж Любов. Так уже влаштована людина, любов приховує в серце, і бути намагається доречним в проявах своїх. Кому-то ніжний погляд, ну, а кому-то зле слово. Давайте вип’ємо за Любов, і може трішки частіше станемо недоречними, дозволивши їй іскритися через нас!

Хоч куди глянь, всюди тільки про любов то пишуть, то кажуть, то кіно знімаю, то про любов пісні співають, а ми давайте за неї вип’ємо. За любов наївну, ніжну, взаємну.

Одного разу, за часів доблесних лицарів, величезних баталій і гарних пісень, закохався юнак шляхетної крові в служницю, і відмовився він від своїх привілеїв заради неї, так давай ті ж вип’ємо за справжню любов, щиру і взаємну

Подумайте: що є причиною того, що всі ми тут зараз зібралися? По-моєму, це любов. Любов до друзів, любов до близьких, любов, кожного з нас один до одного. Адже саме вона об’єднує друзів, вона об’єднує родичів, колег і молодят. Так давайте на цей раз вип’ємо саме за неї.

Нехай любов не пройде повз наших воріт і міцні відносини. Нехай пристрасть несамовита привнесе, в солодке життя свої зміни! Так вип’ємо ж за любов — адже вона головна супутниця в житті!

Є різні види любові. Є любов-пристрасть, яка захоплює з перших хвилин і здається, ніби це саме що ні на є справжнє почуття. Така любов схожа на бурхливий струмок або річку, в ній почуття на поверхні і вони б’ють через край. А є любов, схожа на глибокий океан, води якого тихі, але потужні. Така любов розвивається з сильною прихильності, турботи один про одного і взамной підтримки, при цьому з роками вона не втрачає новизни і свіжості. Так нехай ваша любов буде таким океаном, в якому головне не те, що на поверхні, а то, що в глибині.

Хочу підняти свій келих за одне почуття, завдяки якому хочеться ставати краще і просто зрушувати гори перед собою. Це почуття ЛЮБОВІ — любові, яка нас оточує починаючи з найперших хвилин життя, це любов матері. Навіть в Біблії найголовніша заповідь — «возлюби ближнього свого як самого себе». Це найголовніше почуття в житті людини, відчуваючи яке можна досягати самих найвищих вершин. Давайте ж вип’ємо за ЛЮБОВ, яка все прощає, терпить, співчуває, умиротворяє. За кохання! Чоловіки п’ють стоячи і до дна.

Від чого нам нікуди не дітися. Від чого кидає в тремтіння. Що рухає нами, коли ми можемо відмовитися від спадщини, від амбіцій і навіть на друзів скоріше за все заб’єш. Здивовані? не варто, я прибрехав. Зовсім не важливий цей перелік поневірянь, але в один прекрасний день, ми прокинемося і прозріємо, адже це все вона, любов. Так піднімемо ж келихи за цю світлу мрію, але нехай кожен, з посмішкою, вип’є за свою.

Кажуть, що людина не може жити повноцінно без любові. Безсумнівно, це — правда! Любов — це почуття, яке змушує людину, світиться зсередини. Так давайте ж вип’ємо за любов! І нехай наш світ ще більше наповниться добром, світлом і теплотою.

Розповім по секрету, недавно, у величезній армії амурів і купідонів з’явилося нове озброєння зі снайперськими прицілами. Тепер-то нам всім загрожує неминуче попадання. Так що, за любов, панове!

У маленькому італійському містечку жив булочник Агепіто. І полюбив він дочку багатого винороба Лукрецию. І для того, щоб підкорити серце красуні, він приготував найбільшу булочку в світі, але так і не зміг її винести на вулицю, тому що дверний проріз виявився занадто вузьким. І я піднімаю свій келих, щоб любові ніколи ніякі перепони не заважали!

Всі знають, що буває любов до жінки, буває любов до чоловіка. Буває, що любов буває, а буває, що не буває. Я хочу запросити всіх присутніх випити за те, що б, яка б любов вас не гріла, нехай це почуття звернеться на творення і ніколи не обпалює руйнуванням! За любов творить!

Любов править людьми. Вона поселяється в серце, захоплює душу, позбавляє розуму і змінює долі. Ми беззбройні перед нею, адже вона найголовніша зброя. Але бути в полоні у любові прекрасно, адже опановуючи нами, вона робить нас щасливими. Мій тост за любов! Давайте повністю віддаватися в її влада!

Вона зігріває. І вона обпікає!
Вона дарує прозріння. Але іноді засліплює!
Вона робить щасливою. Але, буває, породжує ненависть!
Так вип’ємо за таке різне, але завжди бажане відчуття! За кохання!

Давайте піднімемо вище келихи, за почуття високі знову нехай в житті у кожного буде надія і славне почуття — любов. Любов зігріває в морози і холоднечу, а може і вітром подути, коли потрібно. Любов це почуття, глибше морів і плаває далі лихих кораблів. Вона високо в хмарах сонцем блищить і хвилями щастя дорогу оплещет. Давайте ж вип’ємо, щоб всім на землі жилося дуже солодко. Щоб любов була в ній.

Сьогодні за що ми тільки не піднімали келихи: і за здоров’я, і ​​за удачу, і за щастя, але на жаль ще не було нічого сказано про кохання. Так, що давайте вип’ємо за любов — то, що наповнює все інше змістом. За кохання!

Висоцький писав, що з часів всесвітнього потопу по світу десь блукає любов і знаходячи свої жертви перетворює їх абсолютно в інших істот. Так давайте ж вип’ємо за те що б таке піднесеної почуття як любов, перетворювало нас тільки в хороші людей!

Один відомий письменник сказав, що люди можуть пити разом, можуть жити під одним дахом, можуть займатися любов’ю, але тільки спільні заняття ідіотизмом, можуть вказувати на справжню духовну і душевну близькість. Так давайте ж вип’ємо за справжню божевільну любов!

Давним-давно Сонце і Місяць були поруч на небі, адже вони дуже сильно любили один одного. Але з часом Місяць почав завдавати яскравого і сліпучого світла Сонця і пішла від нього назавжди в ніч. Давайте вип’ємо за таку любов, щоб успіх коханої людини ніколи не зміг кинути тінь на ваші почуття.

Кажуть що кохання — всі віки покірні. Так давайте ж вип’ємо за те, що б в якому-б віці ми не знаходилися, любов завжди б робила нас молодими!

Я піднімаю свій келих за відпустку помилкових почуттів, які приховують суть серця, промінь від Бога даний кожному з нас. Адже серце не здатне не любити, лише розум сковує почуття — дар небес. Єдина Істина на світлі — і немає чесніше, немає точніше, ніж Любов. Так уже влаштована людина, любов приховує в серце, і бути намагається доречним в проявах своїх. Кому-то ніжний погляд, ну, а кому-то зле слово. Давайте вип’ємо за Любов, і може трішки частіше станемо недоречними, дозволивши їй іскритися через нас!

Хоч куди глянь, всюди тільки про любов то пишуть, то кажуть, то кіно знімаю, то про любов пісні співають, а ми давайте за неї вип’ємо. За любов наївну, ніжну, взаємну.

Одного разу, за часів доблесних лицарів, величезних баталій і гарних пісень, закохався юнак шляхетної крові в служницю, і відмовився він від своїх привілеїв заради неї, так давай ті ж вип’ємо за справжню любов, щиру і взаємну

Подумайте: що є причиною того, що всі ми тут зараз зібралися? По-моєму, це любов. Любов до друзів, любов до близьких, любов, кожного з нас один до одного. Адже саме вона об’єднує друзів, вона об’єднує родичів, колег і молодят. Так давайте на цей раз вип’ємо саме за неї.

Нехай любов не пройде повз наших воріт і міцні відносини. Нехай пристрасть несамовита привнесе, в солодке життя свої зміни! Так вип’ємо ж за любов — адже вона головна супутниця в житті!

Є різні види любові. Є любов-пристрасть, яка захоплює з перших хвилин і здається, ніби це саме що ні на є справжнє почуття. Така любов схожа на бурхливий струмок або річку, в ній почуття на поверхні і вони б’ють через край. А є любов, схожа на глибокий океан, води якого тихі, але потужні. Така любов розвивається з сильною прихильності, турботи один про одного і взамной підтримки, при цьому з роками вона не втрачає новизни і свіжості. Так нехай ваша любов буде таким океаном, в якому головне не те, що на поверхні, а то, що в глибині.

Хочу підняти свій келих за одне почуття, завдяки якому хочеться ставати краще і просто зрушувати гори перед собою. Це почуття ЛЮБОВІ — любові, яка нас оточує починаючи з найперших хвилин життя, це любов матері. Навіть в Біблії найголовніша заповідь — «возлюби ближнього свого як самого себе». Це найголовніше почуття в житті людини, відчуваючи яке можна досягати самих найвищих вершин. Давайте ж вип’ємо за ЛЮБОВ, яка все прощає, терпить, співчуває, умиротворяє. За кохання! Чоловіки п’ють стоячи і до дна.

Від чого нам нікуди не дітися. Від чого кидає в тремтіння. Що рухає нами, коли ми можемо відмовитися від спадщини, від амбіцій і навіть на друзів скоріше за все заб’єш. Здивовані? не варто, я прибрехав. Зовсім не важливий цей перелік поневірянь, але в один прекрасний день, ми прокинемося і прозріємо, адже це все вона, любов. Так піднімемо ж келихи за цю світлу мрію, але нехай кожен, з посмішкою, вип’є за свою.

Кажуть, що людина не може жити повноцінно без любові. Безсумнівно, це — правда! Любов — це почуття, яке змушує людину, світиться зсередини. Так давайте ж вип’ємо за любов! І нехай наш світ ще більше наповниться добром, світлом і теплотою.

Розповім по секрету, недавно, у величезній армії амурів і купідонів з’явилося нове озброєння зі снайперськими прицілами. Тепер-то нам всім загрожує неминуче попадання. Так що, за любов, панове!

У маленькому італійському містечку жив булочник Агепіто. І полюбив він дочку багатого винороба Лукрецию. І для того, щоб підкорити серце красуні, він приготував найбільшу булочку в світі, але так і не зміг її винести на вулицю, тому що дверний проріз виявився занадто вузьким. І я піднімаю свій келих, щоб любові ніколи ніякі перепони не заважали!

Всі знають, що буває любов до жінки, буває любов до чоловіка. Буває, що любов буває, а буває, що не буває. Я хочу запросити всіх присутніх випити за те, що б, яка б любов вас не гріла, нехай це почуття звернеться на творення і ніколи не обпалює руйнуванням! За любов творить!

Любов править людьми. Вона поселяється в серце, захоплює душу, позбавляє розуму і змінює долі. Ми беззбройні перед нею, адже вона найголовніша зброя. Але бути в полоні у любові прекрасно, адже опановуючи нами, вона робить нас щасливими. Мій тост за любов! Давайте повністю віддаватися в її влада!

Вона зігріває. І вона обпікає!
Вона дарує прозріння. Але іноді засліплює!
Вона робить щасливою. Але, буває, породжує ненависть!
Так вип’ємо за таке різне, але завжди бажане відчуття! За кохання!

Давайте піднімемо вище келихи, за почуття високі знову нехай в житті у кожного буде надія і славне почуття — любов. Любов зігріває в морози і холоднечу, а може і вітром подути, коли потрібно. Любов це почуття, глибше морів і плаває далі лихих кораблів. Вона високо в хмарах сонцем блищить і хвилями щастя дорогу оплещет. Давайте ж вип’ємо, щоб всім на землі жилося дуже солодко. Щоб любов була в ній.

Сьогодні за що ми тільки не піднімали келихи: і за здоров’я, і ​​за удачу, і за щастя, але на жаль ще не було нічого сказано про кохання. Так, що давайте вип’ємо за любов — то, що наповнює все інше змістом. За кохання!

Висоцький писав, що з часів всесвітнього потопу по світу десь блукає любов і знаходячи свої жертви перетворює їх абсолютно в інших істот. Так давайте ж вип’ємо за те що б таке піднесеної почуття як любов, перетворювало нас тільки в хороші людей!

Один відомий письменник сказав, що люди можуть пити разом, можуть жити під одним дахом, можуть займатися любов’ю, але тільки спільні заняття ідіотизмом, можуть вказувати на справжню духовну і душевну близькість. Так давайте ж вип’ємо за справжню божевільну любов!

Давним-давно Сонце і Місяць були поруч на небі, адже вони дуже сильно любили один одного. Але з часом Місяць почав завдавати яскравого і сліпучого світла Сонця і пішла від нього назавжди в ніч. Давайте вип’ємо за таку любов, щоб успіх коханої людини ніколи не зміг кинути тінь на ваші почуття.

Кажуть що кохання — всі віки покірні. Так давайте ж вип’ємо за те, що б в якому-б віці ми не знаходилися, любов завжди б робила нас молодими!

Я піднімаю свій келих за відпустку помилкових почуттів, які приховують суть серця, промінь від Бога даний кожному з нас. Адже серце не здатне не любити, лише розум сковує почуття — дар небес. Єдина Істина на світлі — і немає чесніше, немає точніше, ніж Любов. Так уже влаштована людина, любов приховує в серце, і бути намагається доречним в проявах своїх. Кому-то ніжний погляд, ну, а кому-то зле слово. Давайте вип’ємо за Любов, і може трішки частіше станемо недоречними, дозволивши їй іскритися через нас!

Інші привітання