Кращі тости про кохання

Гарні тости про кохання українською мовою, в прозі.

Знаєте чому ми все тут зібралися? Чому ми всі зараз сидимо такі щасливі, веселі? Все це – завдяки любові. Любові наших батьків, нашої любові один до одного. Любов – вона всюди, вона все пов’язує, лікує і допомагає жити. Так давайте вип’ємо за те почуття, яке дало нам життя і далі її підтримує!

Буває любов меркантильна – до грошей. Буває любов платонічна – до душі. Буває еротична – до тіла. А буває – Справжня, коли в людині любиш все. Так давайте вип’ємо за таку любов і нехай кожного з нас люблять по-справжньому!

Хочу підняти келих за найвеличніше почуття на Землі, за почуття окрилює, настільки неосяжне і не зрозуміле, за любов! Я бажаю всім хто ще її не знайшов, знайти, а хто знайшов, берегти. П’ю до дна, щоб кожен любив і був улюбленим!

Жінка, позбавлена ​​любові, подібна квітці без вологи: або просто марніє, або живе, як кактус. Важливо цінувати чародейственную силу любові. Це чудове почуття перетворює жінок в дивовижні квіти, що прикрашають чоловіче благополуччя. За вічну любов!

Давайте вип’ємо за любов! Нехай завжди скільки б нам не було років, ми були б їй підвладні, адже вік який ми маємо зараз, найкращий для любові і радості яку вона дарує! Давайте не переставати мріяти про любов і насолоджуватися нею!

Без любові в нашому житті дуже важко. І я не маю на увазі любов, як щось фізичне або матеріальне. Давайте вип’ємо за те почуття, яке впливає на ноги, забирає здатність говорити, окрилює і замінює сон. Нехай кожного з вас наздоженуть і поглинуть ці стани.

Пропоную випити за саму руйнівну силу в світі за ту, що рухає людство, вперед дозволяючи створювати дивовижні витвори мистецтва. Ця сила штовхає людей на божевільні вчинки і багато разів навіть була тим, що починало війни. Але без неї ми б точно не змогли жити, ми б тільки існували. За кохання!

Давайте вип’ємо за тих, хто вміє по-справжньому любити. За тих, хто завжди підтримає і зрозуміє. За тих, хто в будь-якій ситуації буде на вашому боці. За тих, хто втішить в скрутну хвилину, за тих, хто сам не знає за що вас любить. Адже таким людям, які люблять нас такими якими ми є, немає ціни! І нехай таких людей ми любимо у відповідь, тому що немає нічого сумніше нерозділеного кохання!

В одній казковій країні, по сусідству з милими Феєчки жили бридкі тролі. Вид їх був такий потворний, що кожна феечка, побачивши раптово хоч одного троля падала без почуттів. Так ці громили і розважалися. Але так сталося, що одному з тролів судилося закохається в фею. Він намагався залишатися в тіні, спостерігаючи за коханою, щоб ненароком не налякати її. Так тривало дуже довго. Троль страждав, зітхав, а решта сміялися над закоханим бідолахою. Бо я, сильний порив вітру почав зносити маленьку фею в сторону обриву. Її тендітні крильця не справлялися, і троль кинувся на допомогу коханій, розуміючи, що побачить лише гримасу жаху, замість подяки. Яке ж було його здивування, коли мила фея не тільки не злякалася, не впала без почуттів, а й поцілувала його в подяку. Окрилений коханням, він більше не був жахливий.

Дивіться також: