Кращі тости на день народження

Гарні тости на день народження українською мовою, в прозі.

Нехай буде так: діти стануть гордістю, любов – нормою, друзі – опорою, гроші – великими, здоров’я – залізним, а життя – чудовою. Нехай всі сподівання здійснюються, всі двері відкриваються, фортуна привітно усміхається, мрії збуваються. За іменинника!

День народження – прекрасне свято. Все найкраще в цей день – тільки для тебе. Не варто сумувати, що року летять непомітно, потрібно радіти набутому досвіду і мудрості. Від щирого серця бажаю бачити в житті тільки найкраще, більше позитиву, менше грустяшек, море радості, гори грошей, більше веселих моментів і величезний запас здоров’я. Піднімемо келихи за тебе!

Їхали три молодця по степу, і на дорозі їм попався величезний камінь. А на камені тому був напис викарбувано: «Хто направо піде – любов знайде, хто наліво зверне – здоров’я знайде, а хто прямо попрямує – на того багатство звалиться». Так вип’ємо ж за те, щоб тобі ніколи не доводилося вибирати між любов’ю, здоров’ям і багатством. Нехай всі ці блага завжди супроводжують тебе на будь-якому шляху.

Наше життя – це сходи, і з кожним роком ми піднімаємося вгору ще на одну сходинку. Це неминучий процес, все це знають. Тому потрібно навчитися звертати увагу на різні дрібниці навколо нас, які роблять нас щасливими і змушують посміхатися. У цьому, напевно, і полягає весь сенс життя. За тебе, іменинник! Наповнюй своє життя незабутніми моментами!

Кажуть, що в житті потрібно до всього ставитися з часткою пофігізму. І найкращим виходом із ситуації є здатність забути все погане і зберегти в пам’яті все позитивне, сказати всім своїм кривдникам спасибі за безцінний досвід і просто йти далі з високо піднятою головою. Я хочу підняти цей келих за нашого винуватця торжества і побажати йому рівно стільки пофігізму, скільки необхідно, щоб не помічати людську дурість і злість. І стільки ж уважності, щоб завжди помічати хороші і позитивні вчинки!

Бажаю, щоб у іменинника все ламалося: стіл – від частувань, гаманець – від доларів і євро, а ліжко – від задоволення.

На день народження прийнято бажати здоров’я, любові, удачі і грошей. Я ж побажаю розуміння. Щоб віруси і хвороби розуміли, що тобі не потрібні, любов і удача – що в твоєму житті їм саме місце, ну, а начальство, розуміло твою цінність і незамінність, заохочуючи збільшенням зарплати. За це і вип’ємо.

Кажуть, що день народження – сумне свято, бо роки летять, і стаєш ще на один старше. Але для мене вік – це лише цифри. Не важливо скільки тобі років, важливо на скільки ти себе відчуваєш. Бажаю тобі відчувати себе завжди на вісімнадцять! За це і вип’ємо! За твою вічну молодість, нестаріючі серце і душу!

Дивіться також: