Привітання з днем ​​народження 24 роки дівчині, хлопцю, подрузі, другу, синові, дочці в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 24 роки дівчині, хлопцю, подрузі, другу, синові, дочці, українською мовою, в прозі.

З Днем народження! Нехай прекрасним святом і радісною подією стане твій 24-ий день народження, нехай буде багато приємних сюрпризів і подарунків. Бажаю цілеспрямованості до своїх мрій і великої удачі на шляху до їх втілення, бажаю доброго здоров’я, щирої любові та справжнього щастя.

Скільки б все тобі не бажали, я постараюся вкласти це все в одне слово. Від щирого серця бажаю тобі щастя, адже людина щаслива лише тоді, коли він здоровий і здорові його рідні та близькі люди. А також частинкою людського щастя є хороша робота, місце і статус у суспільстві і сім’я, створена з любов’ю.

Як здорово, тобі сьогодні 24! Це означає, вже є певний досвід, але ще належить стільки радісних, нових звершень. Нехай тебе чекає попереду лише хороше: успішна кар’єра, любов близьких, вірність друзів. З Днем народження! Відзнач це свято весело, щоб він запам’ятався всім як найчудовіший і багатий подіями день в році!

Вітаю з 24-им днем ​​народження. Бажаю 2 – подвійного успіху, а 4 – щоб щастило з усіх чотирьох сторін світу. Ну, а на додачу додам щоденного щастя, вічної любові і постійної радісної усмішки на твоєму обличчі.

Вітаю з днем ​​народження. Але ж 24 року – це вже не безтурботна юність, але ще й не час для строгих моралей і принципів. Загалом, від душі тобі хочу побажати не втрачати своїх можливостей, постійно піднімаючи планку своїх бажань і досягнень. Нехай твоя удача подвоюється, нехай допомагає тобі сила всіх чотирьох стихій!

Вітаю з днем ​​народження. Хочу сказати, що 24 – це пора жити і займатися тим, що подобається. Тому бажаю подвійних тарифів щастя і удачі у всіх чотирьох сезонах цього доброго, успішного, веселого року твоєму житті.

Вітаю з днем ​​народження. Бажаю, щоб кордон на 24-ій позначці став кордоном унікальних ідей і чималих успіхів. Бажаю молодості, повної сил і натхнення, бажаю распрекрасной життя без примусів і дурних забобонів. І хай щастя не йде з твого шляху.

Вітаю з 24-річчям! Бажаю, щоб в цей день народження на тебе впали тонни позитивних емоцій, хороших слів і побажань, сюрпризів, вражень і емоцій! Нехай весь світ належить тобі і все навколо захоплює, тішить і дарує задоволення!

Вітаю з днем ​​народження. І в твої 24 роки хочу побажати тобі бадьорих сил і впевненості в собі, великих надій і чудових ідей, чудового настрою і прагнення до мрій, вірного щастя життя і щирої любові.

Вітаю тебе з днем ​​народження, з 24-им роком життя. Нехай ця дата стане знаменням виконання заповітної мрії і щастить у всьому, нехай в житті буде щире щастя і вірна любов, нехай душу наповнює радість і веселощі, нехай у всіх справах супроводжує успіх і натхнення.

Дивіться також: