Привітання з днем ​​народження 48 років жінці, чоловікові, подрузі в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 48 років жінці, чоловікові, подрузі українською мовою, в прозі.

Від щирого серця поспішаю привітати з днем ​​народження. Бажаю, щоб у 48 років відкрилося незвичайне натхнення і нові кордони цікавих задумів і творчих задумів. Шлях в родині панує розуміння і лад, нехай в будинку живе щастя і достаток, нехай новий день для радість і свято душі.

В цей День Вашого народження хочу побажати, щоб гаманець тріщав по швах від купюр, сейф не закривався від коштовностей, а банківський рахунок вражав цифрами. Нехай здоров’я буде, хоч відбавляй, друзів, які приходять не тільки на чай, а посмішок і сміху з ранку і до пізнього вечора.

З Днем народження. Нехай в 48 років життя з усіх чотирьох сторін буде цікавою і дивною, нехай перевернутої вісімкою, а то є нескінченністю буде твоє щастя і благополуччя.

Сьогодні від душі хочу тебе привітати з 48-річчям і побажати, щоб дві цифри твоєї дати супроводжували тобі всю життя. Число 4 – твої стихії: вогонь любові, повітря щастя, вода удачі і земля благополуччя, а число 8 – знак нескінченності, нескінченної радості твоєї душі і нескінченного везіння на твоєму шляху.

Звідки ця ледь помітна сивина? Звідки ці зморшки? Думаєш, вся справа в роках, а їх як-ніяк тобі вже сорок вісім? Ні. Це показник твоєї мудрості, досвіду, гідності і працьовитості. Залишайся таким же і не знай печалей! З Днем народження!

Дивіться також: