Прикольні привітання з 25-річчям (з днем ​​народження) в прозі

Гарні прикольні привітання з 25-річчям (з днем ​​народження), українською мовою, в прозі.

Вітаю з днем ​​народження. Нехай 25-ая дата подарує море задоволень, незвіданого досі ніким щастя, незліченної багатства, неймовірно казкових пригод, невимовного везіння, привабливості краси, необмеженість можливостей і неусміренной радості.

Вітаю з 25-річчям і хочу побажати бути не тяглової конем, що не впертим віслюком, що не боягузливим зайчиком і далеко не дурною макакою, а запасливим хом’ячком, гордої птахом високого польоту, граціозним і норовливим представником котячих, збройної акулою і чарівним лемурчіком.

Вітаю з 25-річчям і побажаю від душі жити як сир, катаючись в маслі, парити в хмарах щастя, як вільний птах, скакати по полю вільної і гордої антилопою, працювати старанно, але не втомлюватися, як кінь в колгоспі, отримувати пристойну зарплату і радіти життю, як єнот полоскун.

Вітаю з чверть століттям. Нехай цифра 25 стане символом удачі в твоєму житті, нехай буде вічне свято на столі і в душі, нехай буде наймоднішою одяг, дорогими годинник і автомобіль, вірними друзі і улюбленими близькі, багатим внутрішній світ і рахунок в банку, відмінним настрій і життєвий статут .

Вітаю з ювілеєм, і нехай з тебе ще не сиплеться пісок, але тобі адже 25, пора вже впевнено стояти на ногах, чого я тобі і бажаю. Бажаю не страждати горем від розуму, рухатися у напрямку прогресії щастя, жити без тяжких зітхань і проблем. Нехай в ліжку буде тільки «ах» і «ох», нехай кожен день дарує захоплене «вау» і «ух ти».

Твій четвертак розміняв, з чим щиро і вітаю. Бажаю вічної пруха в житті, відриву молодості і щастя душі, піку пристрасті і везіння, неймовірною удачі і клёвого настрою, величезних мані на кишені і веселого відпочинку в Майямі або В’єтнамі.

Інші привітання