Привітання з днем ​​народження 43 роки жінці, чоловікові, подрузі в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 43 роки жінці, чоловікові, подрузі українською мовою, в прозі.

З Днем народження вітаю. Бажаю в 43 роки мріяти і радіти життю нітрохи не гірше підлітка, бажаю щирих відносин з рідними, сімейного благополуччя, здоров’я і удачі, бадьорості і успішних планів життя, поваги і радості.

Вітаю днем ​​народження і від чистого серця бажаю, щоб в 43 роки була на душі чудова погода, щоб серце повно було натхнення, а в будь-якій справі була удача і безсумнівну везіння. Бажаю вірного кохання, доброго здоров’я, чудового настрою і великого щастя.

У житті всяке трапляється, але нехай у твоєму житті це «будь-яке» складається тільки з позитиву, добра, щирості, сердечності, любові, справедливості, ввічливості, миру і спокою. Бажаю, щоб всі твої добрі якості передавалися з покоління в покоління, адже тільки так хороших людей стане більше.

Вітаю з 43-їм днем ​​народження. Бажаю сміливих рішень, впевнених кроків до мрії, успішних ідей, красивих свят, розквіту твоєї сили, щастя душі і любові серця.

Час не зупиниш, воно мчить вперед невблаганно. І, ось, вже не здається правдивим уривок «На жаль, День народження …». Але я бажаю, щоб ти зустрічав (а) кожен новий день посміхаючись, щоб в серці завжди жевріла надія, а душа нехай вірить в диво. З Днем народження!

Інші привітання