Привітання з днем ​​народження 23 роки дівчині, хлопцю, подрузі, другу, синові, дочці в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 23 роки дівчині, хлопцю, подрузі, другу, синові, дочці, українською мовою, в прозі.

Вітаю з 23-им роком щасливого життя. Нехай молодість запам’ятовується яскравими сюжетами і незабутніми враженнями, нехай поруч буде вірна любов і удача, нехай життя стає більш насиченою з кожним днем, нехай кожного чину приносить задоволення і визнання, нехай успіх чекає на кожному кроці.

Вітаю з 23-им днем ​​народження, нехай в цей рік життя відбудеться багато чого хорошого з тобою, нехай доля порадує щасливими емоціями і яскравими враженнями, добрими історіями і радісними новинами.

Вітаю з днем ​​народження і щиро бажаю, щоб в 23 роки було світлим і міцним щастя, взаємної і щирою любов, доброї і незмінною удача, бравим і чудесним настрій, великим і незламним успіх, красивою і насиченою все життя.

Двадцять три роки. Мій друг твоє життя тільки почалася, не обертайся назад – дивись тільки вперед, коли згадуй минуле – думай про майбутнє. Бажаю щоб у тебе все погане залишилося позаду, а світле майбутнє не змусило себе довго чекати. З Днем народження!

Нехай збувається сьогодні найпотаємніші бажання! День народження – це маленьке диво. У 23 роки ти повинен стати на правильний шлях у житті, щоб отримати від неї все: кар’єру, сім’ю, достаток і щастя!

У цей святковий день бажаємо, щоб навколо тебе утворився магічну кулю, який вбере в себе всі побажання, отримані в твою адресу, і не дозволить їм не здійснитися. Нехай твої бажання будуть звичайними планами, а в житті не буде нічого неможливого. Нехай твоє життєве колесо плавно і без зупинок котитися по рівній, повної добрих людей, стежкою щастя.

З двадцять третім Днем Народження! Багато це чи мало? З точки зору історії – взагалі нічого, але для тебе – це ціле життя. Тому і бажаю, щоб світ навколо тебе був налаштований позитивно на все, що б тобі не спало на думку зробити. Нехай удача сприяє твоїм починанням.

Тобі пішов двадцять четвертий рік. Ти відкриваєш поки ще чисту книгу життя з триста шістдесятьма п’ятьма сторінками. Бажаю, щоб заповнив (а) ти їх тільки барвистими, яскравими, радісними подіями. З Днем народження!

Дивіться також: