Прикольні привітання з 45-річчям (з днем ​​народження) в прозі

Гарні прикольні привітання з 45-річчям (з днем ​​народження) українською мовою, в прозі.

Вітаю з 45-річчям. Побажати хочу, щоб в житті було все по вищому рівню: шати від кутюр, страви від великих шеф-кухарів, діаманти і стопками чекові книжки, величезний арсенал здоров’я і удачі, бажаю вітамінів щастя і мгновеннодействующіх таблеток від смутку на випадок Печалька.

Вітаю з 45-річчям і від душі бажаю безтурботності, як в дитинстві, щастя і радості, як в дитинстві, закоханості і відривного веселощів, як в юності, цікавих захоплень і особистого креативу, як в молодості, ну і, звісно ж, зрілого достатку і зрілих плодів будь-якого праці.

Вітаю з ювілеєм і бажаю в 45 бути ягідкою, але не кислою а солодкої, бути фруктом тим ще, бути в будь-якій справі огірком-молодцем, класти хрін на заздрість оточуючих, не проявляти себе редискою і не червоніти, як помідор. Бажаю, щоб у 45 душа і тіло заспівали веселими нотами знову.

Вітаю з 45-річчям і від душі бажаю не засиджуватися в своїх 4-ох стінах і завжди подорожувати по світу дорогами удачі, відчуваючи себе при цьому чудово, тобто на тверду 5. Бажаю бути зовсім не ягідкою, а тим ще фруктом, бажаю залишатися в статусі престижу і поваги, при бабле і при повному параді.

Вітаю з ювілеєм і бажаю в 45 бути для ворогів злісним лиходієм, а з друзями і близькими зірки на коньяку вважати, бажаю безустанно борсатися в море удачі і щастя, нехай стороною обходять люди-редиски і похмурі негоди.

Інші привітання