Прикольні привітання на 50 років у прозі

Гарні прикольні привітання на 50 років українською мовою, в прозі.

В твій полтинник від душі бажаю як і раніше бути на першому місці, відчувати любов другої половинки, з кожним днем ​​загадувати по три бажання Золотий Рибці, посилати всіх недоброзичливців на всі чотири сторони, знаходити веселі пригоди на свою п’яту точку, володіти шостим почуттям і на свої сім бід завжди знаходити легкий і простий одна відповідь.

Вітаю з півсотнею і побажаю від душі не виживати з розуму з роками і залишатися «міцним горішком», зберігати дух молодості і веселощів, проявляти себе по життю неймовірним оптимістом і неповторним артистом.

Вітаю з півсотнею і щиро бажаю, щоб не в’янув оптимізм і радував реалізм, щоб серце співало, а душа веселів, щоб в житті був достаток і успіх, щоб було вічним щастя без перешкод.

З півстоліття вітаю, нехай Ваші 50 рочків будуть бадьорими, енергійними, веселими і безустанно. Бажаю жити, як молодиця: пильнувати і ніс, і вухо, бажаю рухатися вперед і на шляху до своїх цілей пробивати навіть найміцніший лід.

Півстоліття прожито успішно, але не згасне нехай Ваш запал і жар, бажаю до цілям своїм прагнути, як рятувальник на пожежу, бажаю бадьорості і світла, великої удачі і любові, щоб в житті не було жодного заборони, щоб було все успішно і красиво Селяві

Інші привітання