Кращі тости на ювілей

Гарні тости на ювілей українською мовою, в прозі.

Ювілей – це особливий день народження. Він завжди більш хвилюючий, а зазначається таке свято з особливим розмахом. Тому і побажати я хочу сьогодні тільки всього самого особливого: хороших днів, приємних хвилин, радісних і веселих секунд, що складаються в довге, щасливе життя.

Три чарівниці сперечалися про те, що ж подарувати людині, про долю якого вони дбали. Перша запропонувала нагородити його неймовірною удачею, друга – неземними багатствами, а третя сказала: «Давайте подаруємо йому можливості. І якщо йому посміхнеться удача скористатися цими можливостями, то він стане найбагатшою людиною в світі ». Так вип’ємо ж за те, щоб наш ювіляр мав найбільшим багатством в світі: здоров’ям, любов’ю близьких і успіхами в своїх починаннях.

У природі існують дерева, які по-своєму унікальні. При будь-яких умовах життя (дощ, морози, посуха) вони завжди красиві й ошатні. Так і серед людей: є такі люди, в житті яких було все – і бурі, і холоднеча, спека і урагани. Але вони залишилися красивими і привабливими. Такою людиною і є наш ювіляр. Піднімемо ж келихи за його чарівність, красу і вічно молоде серце!

За твій прекрасний ювілей, я з радістю піднімаю келих. Ти дивовижний, цікава людина, яким я бажаю тобі завжди залишатися. П’ю за те, щоб все і завжди у тебе виходило, щоб здоров’я було міцним, як коньяк з хорошою витримкою і щоб всі мрії виконувалися. Хороших тобі людей на твоєму життєвому шляху, яскравих і приємних подій!

Ювілей – це всього лише формальність. Адже, насправді, не так важливо, скільки біологічних років людині, важливо який він всередині. Адже і в 20 років можна бути старим, і навпаки, будучи дідусем, відчувати себе молодим душею. Хочу випити за тебе, ювіляр, і побажати ніколи не замислюватися про свій вік, а головне, не засмучуватися ні про що!

Круглі дати прийнято святкувати в колі друзів і рідних, в колі найближчих і люблячих. Так давайте ж вип’ємо за те, щоб ці кола нашого ювіляра були щільними, надійними, і непорушними. За тих, хто готовий на все заради винуватця торжества.

Сьогодні не просто звичайний день народження. Сьогодні ж ювілей! А це означає, що в цей день можна набагато більше, ніж завжди. Тому побажати хочу набагато більше хорошого самопочуття, матеріального достатку, морального задоволення і набагато більше позитивних моментів в житті!

Я хочу підняти келих і випити за те, щоб Ваше життя було такої ж багатої і смачною, як сьогоднішній стіл. Нехай в ній не буде гіркоти, але буде перчинка. Нехай вона ніколи не буде прісної, і нехай все, що в ній є, Вам ніколи не приїдається! З ювілеєм!

Дивіться також: