Кращі тости на ювілей

Гарні тости на ювілей українською мовою, в прозі.

Ювілей — це особливий день народження. Він завжди більш хвилюючий, а зазначається таке свято з особливим розмахом. Тому і побажати я хочу сьогодні тільки всього самого особливого: хороших днів, приємних хвилин, радісних і веселих секунд, що складаються в довге, щасливе життя.

Три чарівниці сперечалися про те, що ж подарувати людині, про долю якого вони дбали. Перша запропонувала нагородити його неймовірною удачею, друга — неземними багатствами, а третя сказала: «Давайте подаруємо йому можливості. І якщо йому посміхнеться удача скористатися цими можливостями, то він стане найбагатшою людиною в світі ». Так вип’ємо ж за те, щоб наш ювіляр мав найбільшим багатством в світі: здоров’ям, любов’ю близьких і успіхами в своїх починаннях.

У природі існують дерева, які по-своєму унікальні. При будь-яких умовах життя (дощ, морози, посуха) вони завжди красиві й ошатні. Так і серед людей: є такі люди, в житті яких було все — і бурі, і холоднеча, спека і урагани. Але вони залишилися красивими і привабливими. Такою людиною і є наш ювіляр. Піднімемо ж келихи за його чарівність, красу і вічно молоде серце!

За твій прекрасний ювілей, я з радістю піднімаю келих. Ти дивовижний, цікава людина, яким я бажаю тобі завжди залишатися. П’ю за те, щоб все і завжди у тебе виходило, щоб здоров’я було міцним, як коньяк з хорошою витримкою і щоб всі мрії виконувалися. Хороших тобі людей на твоєму життєвому шляху, яскравих і приємних подій!

Ювілей — це всього лише формальність. Адже, насправді, не так важливо, скільки біологічних років людині, важливо який він всередині. Адже і в 20 років можна бути старим, і навпаки, будучи дідусем, відчувати себе молодим душею. Хочу випити за тебе, ювіляр, і побажати ніколи не замислюватися про свій вік, а головне, не засмучуватися ні про що!

Круглі дати прийнято святкувати в колі друзів і рідних, в колі найближчих і люблячих. Так давайте ж вип’ємо за те, щоб ці кола нашого ювіляра були щільними, надійними, і непорушними. За тих, хто готовий на все заради винуватця торжества.

Сьогодні не просто звичайний день народження. Сьогодні ж ювілей! А це означає, що в цей день можна набагато більше, ніж завжди. Тому побажати хочу набагато більше хорошого самопочуття, матеріального достатку, морального задоволення і набагато більше позитивних моментів в житті!

Я хочу підняти келих і випити за те, щоб Ваше життя було такої ж багатої і смачною, як сьогоднішній стіл. Нехай в ній не буде гіркоти, але буде перчинка. Нехай вона ніколи не буде прісної, і нехай все, що в ній є, Вам ніколи не приїдається! З ювілеєм!

Ювілей — це маленька межа, у якій можна підвести підсумки, зробити роботу над помилками, прийняти рішення. Побажаю, щоб підсумки підводити було приємно, робота над помилками робилася легко, а рішення приймалися швидко і правильно. І нехай до наступного ювілею помилок буде все менше, а правильних рішень і перемог більше!

Я хочу підняти келих за твій Ювілей, який став чудовим приводом, що зібрав нас усіх тут. Я бажаю, щоб у тебе все завжди виходило, щоб кожна задумка втілювалася в життя, і щоб всі зусилля по досягненню мети були виправдані! Важливо, злови удачу за хвіст, і ніколи не відпускай!

Давайте підніми наші келихи в черговий раз і побажаємо нашому ювілярові щастя. І тільки щастя. Адже щастя — це все в одному: здоров’я, любов, удача, успіх і все-все, що є найкращого! Щастя вам!

Нашому винуватцю торжества бажаємо міцного сибірського здоров’я, кавказького довголіття, мальтійського щастя швейцарського багатства. З ювілеєм! Так вип’ємо ж за те, щоб на твоє століття в прекрасній віллі на березі океану ми випили по келиху дорогого французького вина!

Сьогодні, піднімаючи наші келихи на честь ювіляра, я хочу нагадати, що найголовніше в житті — це навести порядок у себе в душі. Я бажаю нашому імениннику, щоб в його душі завжди був повний порядок і ніякі турботи і проблеми не могли б порушити його душевну рівновагу.

Життя людини — це ходіння по спіралі. Адже ми ходимо по колу і одночасно піднімаємося вгору. Кожен новий коло — прожите десятиліття. Я хочу побажати тобі не помічати дорослішання під час цих переходів. Залишайся завжди в душі юним і повним сил для здійснення чогось нового, незвичного. Нехай ніякої вік тебе не лякає!

Колись жив один неймовірно везуча людина. Завдяки своїй удачі він мав все, чого тільки може душа побажати. Його запитали, в чому ж секрет такого везіння? Він відповів: «У мене є талісман — монетка». Дійсно, він показав звичайну круглу монету. Пропоную підняти келихи за те, щоб ця кругла дата стала твоїм особистим талісманом на удачу і везіння!

Хочу підняти келих за цей чудовий свято, що зібрав нас усіх разом за одним столом, за Ювілей! Я п’ю за благополуччя, за яскраві емоції, за щасливі дні, і за те, щоб все завжди було чудово!

Сьогодні не просто день народження, а ювілей — гарна дата. А значить у тієї людини, на честь якого ми піднімаємо келихи, починається красиве життя. І нехай буде вона красивою по-справжньому: у гарному будинку, процвітаючій країні і в оточенні відданих людей! За красиве життя!

Вітаємо з ювілеєм! Нехай час тече як річка і його не зупинити, року мчать вперед! Найголовніше не шкодувати про прожитий і завжди дивитися вперед! Бажаємо побільше здоров’я і поменше смутку і негараздів. Нехай радість і удача в житті вашої буде частіше. За вас піднімемо келих!

Бажаю, щоб все хороше і кругле переслідувало тебе все життя. Кругле — як сьогоднішня дата. Круглі перлів, круглий стіл, за яким сидять всі твої близькі люди, щастя і здоров’я цілий рік. А хто проти — круглий жмот!

У казках йдеться, що існує на світі чарівна паличка, яка виконує будь-яке бажання і усуває всі проблеми. Піднімемо келихи за те, щоб в твоєму житті тобі не знадобилася така чарівна річ, так як негаразди тебе не відвідували, а бажане завжди ставало твоїм.

У такий знаменний день — день ювілею — я хотів би побажати того, чого ніколи не буває мало, а саме здоров’я. Здоров’я зібрати нас усіх на наступний ювілей і з таким же розмахом відзначити. Ну-ка, підняли всі чарки і випили за ювіляра!

Ювілей порівнюють з кордоном. За спиною у людини залишаються різні роки — роки щастя і гіркоти, перемог і поразок, успіхів і помилок. Але я піднімаю келих нема за минуле, а за майбутнє нашого ювіляра, в якому буде все, але тільки ще краще! За твої перемоги!

Що таке час? Ніхто не знає напевно. Тому ювілей не можна розглядати серйозно, адже це всього лише думка в людській свідомості, вигадка. Зате точно відомо, що повага людина одержує не за вік, а за свої справи, думки і слова. І я радий, що можу підняти келих не просто за ювілей, а за що сидить перед нами людини. Людини з великої літери, який вчинками завоював мою повагу! За тебе, (ім’я)!

Як казав Кролик у всім відомому мультфільмі про Вінні-Пуха: «Не дуже-то ввічливо йти з гостей, як тільки наївся». Я пропоную випити за нашого ювіляра і побажати йому таких друзів, які не залишать його не тільки за святковим столом, а й у важкій життєвій ситуації!

Від щирого серця і поки ще тверезого розуму вітаю тебе, дорогий іменинник, з ювілеєм! Кругла дата — це завжди знакова подія, це щось більше і вагоме. Тому, нехай весь наступний рік буде сповнений знакових подій, вагомих доходів, найвагоміших почуттів і найбільш вагомих емоцій.

Ювілей — кругла дата, обнуляє всі минулої погане! А про те, що було прекрасним і пішло безповоротно в минуле — сумувати не варто. Року проходять недаремно, залишаючи в нас досвід безцінний. І я свій келих піднімаю, щоб ти завжди дивився (ла) в майбутнє з передчуттям, в даний із задоволенням, а на минуле без туги!

Дорогий ювіляр! У цей щасливий і святковий день, коли за столом зібралися твої друзі і улюблені, дуже хочеться привітати тебе з ювілеєм і побажати, щоб вогонь твоєї душі ніколи не чах, а тільки все яскравіше розгорявся і радував всіх нас своїм ясним полум’ям!

З будь-яким ювілеєм, приходить усвідомлення нового етапу, адже минуло ще 10 років. Але якщо вдуматися, ти практично не змінився. Точно такі ж думки в голові, прагнення, плани на майбутнє. Саме тому, ювіляр, я хочу побажати тобі, не забувати, що найважливіше — це стан душі. Якщо ти щасливий в своїх мислях- значить ти щасливий насправді!

Наше життя — як торт. Тільки кожен з нас наповнює його своїми продуктами і приправами. З кожним новим ювілеєм, на цьому торті з’являтися новий корж, як новий етап. Бажаю тобі, ювіляр, наповнювати своє життя тільки яскравими моментами, нехай тобі ніколи не трапляється горезвісна ложка дьогтю. А своє життя прикрашай, як торт — вишенькою!

Любі друзі! Я хочу підняти цей келих за нашого сьогоднішнього ювіляра і нагадати йому що в дитинстві і юності, нам всім здається що після двадцяти років настає старість. Так давайте ж вип’ємо за те, що в цьому віці це всього лише нам здалося!
Кажуть, що мистецтво бути мудрим полягає в умінні знати, на що не слід звертати уваги. Я пропоную випити за нашого шановного ювіляра, що в його житті він не звертав увагу на дріб’язкові проблеми, а був зайнятий вирішенням найважливіших своїх питань!

Чим більше людина живе, тим мудріше стає. Адже вік — це показник досвіду, в першу чергу. Але я піднімаю келих нема за досвід і навіть не за цю дату, хоча ювілей буває не так часто, а за самого (Ім’я)! Я впевнений, що ми ще не раз зберемося тут, і не раз вип’ємо за твоє здоров’я! Будь щасливий!

Коло — символ досконалості. А кругла дата говорить про звершення певного циклу, закінчення певного етапу в житті. Хочу випити, щоб ювіляр залишив позаду непотрібний досвід розчарувань, але виніс позитив перемог. За новий виток долі нашого іменинника!

Кажуть що там, де гасне надія, там поселяється порожнеча і безвихідь. Я хочу підняти цей келих за нашого сьогоднішнього ювіляра. Нехай в його душі завжди горить вогник надії і служить йому дороговказною зіркою навіть у найсумніші і темні дні!

Ювілей має щось спільне з улюбленим святом — Новим роком. Адже від обох подій ми чекаємо чарівного переходу до чогось нового, кращого. Будь ювілей — нова відкрита двері. У людини змінюються погляди на певні речі, пріоритети. Бажаю тобі, ювіляр, не загубитися на своєму, незвіданому ще, етапі. Нехай інтуїція тебе не підводить!

Ювілей — дата кругла, а значить і обтічна. Нехай же тебе обтікають всі негативні емоції і події, зісковзують і йдуть, не торкнувшись. А хорошого в тебе і так предостатньо. П’ю за твою броню від поганого.

Кругла дата — це день народження вищого рівня. Завжди хочеться, якось виділитися, відсвяткувати яскравіше і крутіше. Хочу випити за те, щоб ми, сьогодні, побили всі рекорди. За твоє свято, улюблений наш чоловік.

Я бажаю Вам кругообігу з щасливих, незвичайно радісних, трепетних і веселих моментів в житті, щоб від феєрії йшла обертом голова. Нехай Вас оточують тільки вірні і надійні люди. І нехай в гаманці є завжди кругленька сума. З круглою датою Вас! З ювілеєм!

В цей прекрасний день ви підкорюєте нову життєву сходинку. Бажаємо досягнення благих цілей під проводом досвіду і мудрості, реалізації сміливих планів, творчого довголіття, безумовного везіння, завжди чудового самовідчуття і настрою. За щастя іменинника!

З ювілеєм привітати хочу цього золотого людини. Ціна на золото незмінно висока. Знай, що і ми тебе цінуємо і любимо незмінно. П’ю за твою чуйність і дружбу. Довгих років життя.

В чудовий день ювілею прийміть щиросердне зізнання в нашій любові і повазі. Нехай Ваше життя наповниться цікавими подіями, карколомними враженнями і чудовими спогадами. Бажаємо залишатися на висоті у всіляких життєвих ситуаціях.
З ювілеєм!

Ювілеї — це ще один привід говорити про досягнення ювіляра. А я б хотів підняти келих за його рідних і близьких. За те, щоб вони ніколи не забували нашого іменинника. За те, щоб в їх серці завжди було в достатку душевного тепла, яким би вони могли підтримати його в скрутну хвилину!

Дожити гідно до круглої дати не кожен може, але наш іменинник впорався з цим завданням на всі сто відсотків! Нехай в кожен твій наступний ювілей біля тебе будуть дорогі і улюблені люди, а число твоїх досягнень тільки збільшаться!

В такий чудовий ювілей ми вітаємо тебе! Бажаємо що б всі двері завжди відкривалися перед тобою, нехай заповітна мрія неодмінно збудеться, здоров’я хай ніколи не підводить. Нехай рідні і близькі люди були завжди поруч!

Ювілей, це дивне свято, відлітають кудись року. Але не варто про них шкодувати, потрібно славно гуляти, пісні співати. Ми бажаємо тобі багатства, але не тільки воно в грошах. Будь багатий і здоров’ям і щастям, і нехай сил буде просто ах!

Ансамбль цифр ювілею, як символ статностью для кожного з нас. І в дату дня народження також, він безумовно прикрашає Вас. Значенья немає: що 18, 30, що 50 иль «5 і 5», коли душі вогонь горить виходить яскравим полум’ям з нас.

Ювілей — це особлива дата. У цей день треба не просто святкувати черговий день народження, немає. У цей день прийнято підбивати підсумок прожитого життя і намічати нові віхи в майбутньому. Так давайте піднімемо келихи за (ім’я), який так багато досяг і ще більше досягне!

Сьогодні свято — ювілей, прийми поздоровлення скоріше, сподіваюся, що ти ніколи не почуєш поганих новин, тобі ніколи не скажуть поганих слів. Бажаю тобі жити в добробуті й достатку, а все інше прийде з часом, а найголовніше, я бажаю вам ніколи не старіюча і молоду душу, адже найголовніше в людині — це душа, зі святом.

Давайте ж, друзі, піднімемо ми келихи. І вип’ємо все за ювіляра! Нехай здоров’я і везіння супроводжують тебе на всіх твоєму життєвому шляху. З Днем народження! З ювілеєм!

Я хочу підняти келих за нашого ювіляра! І побажати йому вміння завжди закривати нудну книгу, що не дивитися не сподобався фільм, сміливо кидати не підходить роботу і йти від людей які його не цінують!

Кожен ювілей — це добра нагода згадати про значущі досягнення. Щороку життя — це додаткова сходинка до вірному успіху. Нехай кожен крок дорогого ювіляра благословить фортуна, а кожен минулий день внесе в скарбничку його життєвої мудрості неоціненний вклад. За прекрасний ювілей!

Кругла дата, сьогодні, нас разом зібрала. Привід шикарний — випити до дна, не поспішаючи. Здоров’я, удачі і багатьох приємних моментів, бажаємо. За вас. З ювілеєм. Нехай розгорнеться душа.

Мабуть, ювілей нічим особливим не відрізняється від звичайного дня народження. Напевно, ми просто звикли вважати його чимось іншим, більш значним. Мені здається, якщо людина хоче щось змінити в своєму житті, йому не потрібно чекати якихось особливих дат. Тому, ювіляр, живи, так, як ти вважаєш за потрібне, і ніколи не прилаштовуйся під різні шаблони.

Ювілей це особливе свято в житті кожної людини, на якому часто згадується і погане і хороше, але багато роблять велику помилку, і зважує, чого ж було більше. І сьогодні хотілося б підняти келихи за те що б нашому ювілярові ніколи не приходило в голову міряти важливість свого життя вчинками. Міряй її тими, хто із задоволенням сяде до тебе за стіл і послухає твої історії!

Ювілей прийнято святкувати з великим розмахом, ніж звичайну дату. Ну, і побажання повинні бути ще більш щирими і пишними. Хочу випити за ваше велике щастя, нескінченне везіння і неймовірне добробут.

З кожним новим ювілейним роком приходить відчуття переступання нового життєвого порога. Напевно, кожен у цей момент замислюється про те, чого він уже встиг досягти, а над чим потрібно ще попрацювати. Вип’ємо ж за те, що б ти, ювіляр, зміг все точно проаналізувати і визначити для себе вирішальні моменти. Відкинь все зайве, непотрібне і виходь на новий етап без цього вантажу!

Піднімемо ж келихи, за цей чудові ювілей, адже що він є як не черговий фініш, перетинаючи який ми отримуємо плоди успіхів минулих років і з зміцніла мудрістю дивимося на свої невдачі. Тим самим усвідомлюючи своє щастя.

Тобі виповнюється 40. Такий ювілей не святкують, але ми зібралися тут, щоб випити за твоє благополуччя, щастя і здоров’я! Так нехай всі твої мрії збуваються, гроші ллються на тебе рікою, а щастя огортало з усіх боків! За тебе!

Ювілейна дата кругла нас сьогодні, тут, разом зібрала. Я бажаю, щоб музика, чудова, добрих слів в твоєму серці звучала. Побажання були щоб щирі і справдилися без зволікання. І ще, отримуй ж від життя шалене задоволення.

Я хочу підняти цей келих за нашого ювіляра і побажати йому для щасливого життя всього три речі. Це взаємної любові, улюбленої роботи і бажання і можливість подорожувати. Головне при цьому нічого не переплутати. Будь щасливий!

Наповнені келихи, кругом все веселіше. Ось збіг! У сію дату, ти святково зустрічаєш ювілей! Шикарний чоловік сьогодні радо прийняв всіх друзів. За ввічливість, гостинність і славний, яскравий ювілей!

Ювілей — це черговий рубіж, і я не сумніваюся, що присутні тут з цим погодяться. Як і будь-який кордон, він схожий на попередні, але відрізняється новими спогадами. Ми бажаємо тобі, щоб в наступний ювілей згадувалося тільки хороше.

Ювілей — це своєрідна риса для кожного. Адже, правда, же? Коли вона приходить, кожен починає думати, що щось не так в його житті і потрібно б змінюватися. Мені здається, це правильним, адже саме так відбувається становлення людини. Варто підводити підсумки і робити висновки, це нормально. Вип’ємо ж за те, щоб ця подія: ювілей допоміг розібратися в собі і розставити нові пріоритети.

Щастя бажаємо в день славного ювілею. Нехай кожну мить життя несе з собою тільки чудові враження. Нехай життя наповнюється зустрічами з приємними людьми, запаморочливими мріями і карколомними подіями.
За щастя ювіляра!

Це свято трохи відрізняється від інших, він трішечки сміливіше. І зветься це свято ЮВІЛЕЙ. Від щирого серця прийміть вітання і слова подяки. Нехай закрутить Вас любові вир і справи Ваші йдуть тільки вперед. Зі Святом душі!

Настала черга твоя послухати привітання, та в даний вечір ювілейний, їх виконати швидше! Здоров’я, краси божевільної, розуму так багато, що всіх розумних затьмарити можливо стане одним словом! Ну, випиваємо, адже келих вже наповнений!

У благодатний день яскравого ювілею — кращі побажання. Нехай серце наповниться прагненнями вічної молодості, нехай груди освіжає повітря свободи, нехай голова Ваша ніколи сильно не болить від сонму нерозв’язних проблем.
За щастя бути благополучним ювіляром!

Дорогі друзі давайте піднімемо келих на честь людини у якого непросто свято, а ювілей! І всі разом ми вітаємо тебе і бажаємо щоб в твоїх очах ще довгі роки проскакували іскри, щоб всі твої звершення рухали тебе тільки вперед і ніяке співчуття не змушують тебе дивитися назад!

Ми всі з нетерпінням чекаємо свій день народження. Думки про це дарують багато радості і надії. Однак ніщо не зрівнятися зі святкуванням ювілею. Думати про це свято ми часом починаємо за кілька років. У круглу дату є відчуття всепоглинаючої урочистості і масштабу. Так давайте побажаємо нашому ювілярові, щоб вся його життя було таким же урочистій і масштабної.

У день народження, до хорошій людині завжди прикута море очей. Заряд позитиву, який передається при привітаннях, нагороджує везінням на наступний рік. Ну, а якщо сталося бути ювілею, то збільшені в десять разів сили створюють удачу для наступних 5, а може і 10 років. Давайте вип’ємо за нашого прекрасного ювіляра. І нехай всі добрі побажання сьогодні, стануть реальністю.

Зазвичай на ювілеях прийнято оголошувати урочисті і серйозні тости. А я хочу, що б ми підняли наші келихи і випили за ювіляра і нехай радістю і веселощами буде наповнений наш іменинник, нехай буде сьогодні він абсолютно не серйозним і не затьмарять його настрій ніякі печалі і турботи!

Як багато пісень про ювілей … Не злічити. А якщо заспівати їх все по черзі, то голос можна надірвати! Тому, друзі, давайте запам’ятаємо цю подію, цей день народження ювіляра, бо кожен з них особливий і кожен з них заслуговує нової, звучною і веселою пісні. З ювілеєм!

Для мене велика честь підняти свій келих за подія, яке розбурхує серце і розум. Адже це не просто свято, яке буває часто, а цілий ЮВІЛЕЙ! О Боже, як це прекрасно! Нехай запалиться в серці вогонь, на душі стане тепліше. Ще багато, багато в житті твоєї, багато ЮБИЛЕЕВ!

Піднімемо келих за ювілей! Бажаємо здоров’я побільше, щоб кожен день приносив радість і посмішку і любов. Хай не буде печалі і розчарувань на шляху, сонце нехай висвітлює ваш шлях, а кожен день стає краще!

Відраховує дні року, ось знову ювілей, ти повні чашечки вина, нам всім зараз налий. Тебе ми будемо вітати, твій юбилейчик відзначати. Любові лебединою, сили орлиною, здоров’я як сталь і щоб вітер не ламав. Живи приспівуючи і радій днях, в яких ти найщасливішим ти став. Пливи по безмежній ти життя річці, нехай тільки радості чекають далеко. А поруч фортуна нехай дзвінко крокує, коли ніж допомогти вона точно вже знає. Лети над морями, горами, місяцем, і дзвінкі пісні від радості співай.

В щасливий день ювілею бажаємо вам безтурботних посмішок і чистого світла в душі. Нехай поспішать вам назустріч радість і удача, хай же рятує доля від зайвої суєти і негараздів. Бажаємо з райдужним настроєм не розлучатися аж навіки, і від щастя світитися, немов весняне сонечко.
За ювіляра!

У житті є багато різних подій. Але немає краще, ніж прекрасний ювілей. Привітати та побажати тобі хочу я, безлічі щасливих днів. Щоб життя твоя була довга, завзята і весела. Ну а якщо раптом нещастя постукає — продовжуй ти безтурботно жити. Адже життя дане людині, щоб подвиги він міг здійснювати. А також бажаю тобі, побільше красиво мріяти.

Кажуть, що ювілей — це сумне свято, адже з кожним роком життя коротшає. Але давайте в такий дня не сумувати. Краще подумати про те, що ми стаємо ще мудрішими, і у нас з’являється ще більше життєвого досвіду. Що ж, вип’ємо ж за ювіляра, і нехай у нього вистачить здоров’я для нових, цікавих справ. Бажаю, що б в твоєму житті були тільки приємні заходи і щасливі зустрічі.

Ювіляр сьогодні світлий, немов промінчик золотий. Нехай негаразди та смутку не знайомляться з тобою. Будь здоровий, живи красиво, нехай крокують поруч з тобою вірні друзі, удача, щастя промінчик пустотливий.

Як відмінний привід — день народження! Таке буває тільки раз на рік, але куди урочистіше ювілей! Ювілей раз в десять краще звичайного дня народження! Так що я бажаю, що б все, що вам нажелалі в честь сьогоднішнього дня було помножені на десять! За ювіляра!

Багато років тому в далекій гірській країні жили дракон і орел. Вони вели давню війну через чарівного перлового намиста. Одного разу під час битви розірвалося намисто, по всій землі розлетілися перлини, а потім перетворилися в чудових жінок.
Давайте вип’ємо за прекрасну перлину — нашу дорогу ювілярку!

Ювілей для жінки — це ще один привід для жінки почути неймовірну кількість компліментів на свою адресу. А, як всі знають, жінки люблять вухами, тому хочу побажати іменинниці чути і приймати радісні вісті, приємні слова не тільки у свята, а й кожен день.

60 років — це як два рази по тридцять. А що можна в тридцять? Усе! При тому в 60 всього можна подвійно. Тому бажаю здоров’я, в два рази більше, ніж в тридцять, вдвічі більше справжніх друзів, в два рази менше печалей і турбот. Нехай все, що є позитивне, подвоїться, а негатив, якщо не зникне, то нехай зменшиться в два рази.

Хочу підняти келих за дивовижну жінку, завдяки якій ми всі сьогодні зібралися. Ти прекрасна, красива, чарівна, так будь же ти такий завжди! Щастя тобі, радості, добра і посмішок. Нехай в твоїй душі завжди панує спокій, а в будинку достаток. З Ювілеєм, теплих і позитивних днів!

Ювілей — чудове свято, сьогодні все збираються привітати ювіляра і я приєднуюся до цих привітань. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, достатку і любові у вашій родині, сподіваюся, що всі ваші мрії та побажання збудуться і в вашому житті не буде страждань і невдач.

Всі ми любимо святкувати свої дні народження! Але погодьтеся, з ювілеєм нічого зрівняється не може! Так, що давайте привітаємо нашого ювіляра з днем ​​народження і тією радістю, яку наш ювіляр відчуває! Всього самого найкращого і з днем ​​народження, ой ні, з ювілеєм!

Сьогодні, піднімаючи наші келихи за ювіляра, хочеться побажати йому, що б він ніколи подумки не вертався в минуле, а прагнув в майбутні, що б там правильно завершити все почате зараз! За вдалі завершення всіх починань!

Я хочу підняти цей келих за нашого винуватця торжества, за нашого ювіляра. Нехай його життя висвітлюють посмішки друзів і близьких. А в життєвому шляху йому допомагає любов і удача! За нашого ювіляра!

Ювілей — це щось серйозніше, ніж просто день народження. Це серйозна дата в житті людини. З кожною таке датою ми стаємо все мудрішими і мудрішими. Піднімемо келихи за те, щоб наша мудрість придбала ще 25 ювілеїв.

Ювілей, як якийсь рубіж. Час підведення підсумків, перегортання сторінок, планування нових починань. Деякі, побоюються круглих дат. Намагаються грати в кішки-мишки з віком, замовчуючи його або списуючи у себе пару-трійку рочків для оточуючих. Так вип’ємо ж за те, що в нашому випадку все гармонійно і успішно. За ювіляра (ювілярку)!

50 років — серйозний ювілей. Скільки всього вже пройдено, вивчено, скільки шишок набито. Якраз саме час розслабитися і почати кайфувати від життя. Чого і побажаю: отримуй повне задоволення від кожного прожитого моменту.

35 років — це такий вік, коли за плечима вже що — то є, але ще стільки всього хочеться. Я Вам бажаю, щоб всі Ваші задуми здійснилися, всі мрії здійснилися, нехай все, чого не вистачало прийде, і нехай ні в чому не буде нестачі. З ювілеєм!

У 20 років думаєш, що 55 — це так багато, а в 55 років розумієш, як в 20 ти сильно помилявся, адже це вік самого розквіту, коли багато досягнуто, але попереду ще стільки цілей і амбіцій. І я бажаю Вам довгого життя, років так до 100, щоб напевно спробувати і реалізувати всі свої мрії. Виконання Вам всіх бажань, нехай все задумане збудеться. З ювілеєм!

18 років — це вік, коли можна пити, курити і марнувати по клубам. Можна, але не потрібно. Я тобі бажаю серйозного підходу до життя і внутрішніх справ, щоб по справжньому стати дорослим (ою), багато чого досягти і ні в чому собі не відмовляти. Нехай, як то кажуть, в твоєму житті буде «справі час, а потісі годину». З повноліттям!

Кожна жінка — ніжна квітка. Роза це або фіалка, конвалія або ромашка, їй потрібні догляд і тепло. Тільки тоді всі будуть втрачати голову від її краси і неповторності. Давайте вип’ємо за те, щоб наша ювілярка пахла і цвіла від ніжності і турботи коханих та близьких людей. За наш прекрасний квіточку.

45 років — це такий вік, коли все, що було потрібно зробити — вже позаду, але найцікавіше — ще попереду. Це вік, коли ти багато зробив і був гідний найвищої похвали, але ще багато чого треба досягти. Це коли ти вже мудрий і досвідчений, але в душі сидить дитина, спраглий уваги і слави. Це коли ти для всіх найкращий, але зоряна година настане дуже скоро. Так давайте сьогодні привітаємо нашого ювіляра і побажаємо здоров’я, а завтра — успіхів у всій подальшому житті!

Діти виросли, внуки підростають, пора б про себе подумати. Адже 60 років це не привід сідати в крісло і надаватися спогадами. Безсумнівно багато яскравих моментів вже було, але найціннішими будуть ті, які відбудуться з вами зараз. Ви бадьорі й енергійні, а значить час відчинити себе для чогось нового. Вік на обличчі, а в голові. Тому тільки вперед, весь світ у ваших ніг. Я п’ю за той вогонь, яка ще горить в Ваших очах.

Ювілей — це маленька риса, за якою нові щаблі до нових можливостей. Хочу побажати сил, терпіння і наснаги бачити і не упустити ніяких можливостей на шляху до щасливого і спокійного життя. А якщо хочеться безумства, то нехай буде і воно.

Кажуть, що своє життя потрібно влаштовувати так, що б вона нарешті то стала влаштовувати тебе! Я хочу побажати нашому сьогоднішньому ювіляру, що б його в своєму житті все потроюється і усвідомлення цього приносило відчуття гармонії і задоволення!

Кожен ювілей славен по-своєму: в шістнадцять радієш в надіях на «доросле» життя, в двадцять переконуєшся, що за все наказано платити, в тридцять розчулюватися першим успіхам дітей, в сорок підбиваєш перші підсумки, до сорока п’яти входиш у смак непередбачуваною життя. Нехай все краще відбувається вчасно!

Хочу сказати тост за людину, яка сьогодні з легкої руки розмінює свій сьомий десяток і незважаючи на це, як і раніше як в свої тридцять може танцювати, співати і веселиться! І не дивлячись на дату написану на листівках ми все прекрасно бачимо, що вік не в паспорті, а в душі людини! Так, що я піднімаю свій келих і бажаю імениннику залишатися таким же молодим як сьогодні! За вас!

В твій прекрасний ювілей хочеться сказати стільки приємних і теплих слів! Продовжуй дихати молодістю, впевнено дивитися вперед і йти на зустріч своєму майбутньому! 30 років — це нові можливості, новий погляд на світ, а головне — це нова глава в твоїй книги життя!

Сьогодні вам виповнюється шістдесят. Я не буду бажати вам щастя, друзів і сім’ї адже всі присутні за цим столом люди і є показник вашого щастя і любові ваших ближніх до вас. Я побажаю вам з кожним роком не втрачати своїх сил, а навпаки примножувати їх і ніколи не потрапляти під життєвий прес! З ювілеєм!

В Вашу скарбничку додався ще один рік, їх в неї набралося 65, і Ви тепер справді багаті, адже кожен з цих прожитих років подарував Вам мудрість, упевненість, спроможність. За ці роки Ви надійно обзавелися таким скарбом, як міцна сім’я і вірні друзі. Я хочу підняти свій келих за Вас і побажати, щоб наступні роки тільки примножували щось хороше, що у Вас є!

25 років — це ще один перехідний вік, коли юнацька дур з голови вивітрюється, а з’являються нові серйозні погляди і цінності. Це час професійних перемог, закладки бюджетного фундаменту і, звичайно, справжнє кохання, і я тобі бажаю в усьому цьому величезного успіху. З ювілеєм!

Піднімаю келих за круглу дату. Це — перший зрілий ювілей, в житті людини. У 10 років — ти занадто юний, в 20 — все ще молодий, ну а 30-річчя говорить про те, що іменинник повністю готовий насолодитися усіма радощами життя. Вип’ємо ж за те, щоб цих самих радощів в твоє майбутнє було більш ніж достатньо.

Ми всі сьогодні зібралися за цим столом щоб привітати з днем ​​народження нашу іменинницю. У цей урочистий для тебе день, я не хочу бажати тобі грошей і багатства — це доля чоловіків. Я хочу побажати тобі всього лише простого жіночого щастя. Нехай чоловіки носять тебе на руках!

Сімдесят — це чергові п’ятдесят, а п’ятдесят — це чергові вісімнадцять! Єдина різниця в тому, що всі мрії і бажання виконані і перевиконані, так що побажаю в цей день продовжувати насолоджуватися життям! А для того, що б нічого не заважало насолоди — побажаю в пару насолоди море здоров’я!

Шість десятків позаду. Багато добрих справ. Досвід набраний і солідність, але це не межа. Нехай же нові десятки радують не раз. Ну, а ми все, дружно вип’ємо, в цей день, за Вас. З шістдесятих ювілеєм, ваше здоров’я!

Тобі сьогодні 30 років, і я пропоную підняти келих за кожен твій десяток, адже кожен з них був певним етапом твого життя. Перший — дитинство, другий — юність, третій — отроцтво, а попереду новий, четвертий десяток, під назвою «самий розквіт». І я бажаю тобі на цьому етапі успіху, величезного щастя і всього найкращого. Нехай життя «б’є ключем»!

Кажуть, що в житті кожної людини буває чотири віку: в першому він п’є тільки молочні суміші, в другому переходить на шипучі напої, в третьому перемикається на міцні, а в четвертому п’є валідол. Так давайте ж побажаємо нашому ювілярові, щоб його четвертий вік настав якомога пізніше!

Я дивуюся, як дівчина, якій, по моєму, максимум 18, може святкувати ювілей? Я Вам і надалі бажаю обманювати вік і виглядати завжди так само молодо, стильно, сучасно, свіжо, ефектно і шикарно, як зараз. Так само блищати, сіяйте, скоряйте і будьте вічно прекрасні, щасливі і кохані! З ювілеєм!

Дорога матуся, сьогодні в день твого ювілею, я хочу сказати тобі величезне спасибі за всю ту ніжність і турботу, яку ти дала нам. І побажати тобі міцного здоров’я і терпіння продовжувати таку нелегку справу любити і піклується про нас! За тебе, дорога ти наша!

Нехай, про вік жінок прийнято говорити пошепки. Ювілей неможливо відсвяткувати тихо. Тим більше, коли, здається, паспорт приписав ювілярці, мінімум, зайвий десяток. Пропоную всім присутнім голосно крикнути разом зі мною: За твої _______ (вік)!

У колі друзів не прийнято брехати. Саме тому, я бажаю нашій ювілярці того, чого вона так і не досягла: вміння приймати компліменти не бентежачись, усвідомлення власної мудрості і здатності випити з усіма, бажаючими її привітати, без перепочинку. За це і вип’ємо.

Ювілей це завжди більше ніж просто день народження. Так що в такий день хочеться побажати що б все бажання збулися, але тільки в «сорокапятікратном» розмірі. А від себе бажаю сил і здоров’я все ювілеї в такому ж бадьорому настрої.

Тільки подумати, 70 років …. Але ж не всі змогли переступити цей віковий поріг, але у тебе, ювіляр, це вийшло! Це вже величезний привід для гордості. Тепер в твоєму житті починається новий етап — період спокою і турботи про себе. Присвячуй багато часу собі і своїм захопленням. Просто радій кожному промінцю цієї теплої життя.

У Ваш сімдесятирічний Ювілей я можу побажати тільки одного, продовжуйте в тому ж дусі, живіть довго, будьте здорові, бадьорі і веселі! Нехай навіть молодість заздрить вашій енергійності, невтомності та життєрадісності!

Славний, ставний, солідний, мудрий і розсудливий, з твоїм Ювілеєм! Я піднімаю свій келих за здоров’я, щоб воно тебе не підводило, за достаток, щоб він не залишав твій будинок, і за вірних друзів, без яких твоє життя було б нудним!

Бути жінкою зазвичай складно. Стільки думок, складнощів, рішень, проблем, і це все це тільки з ранку. Хочу сказати тобі, що ти прекрасна, і що ти просто зобов’язана такою залишатися. За твій ювілей, за тебе, за твоє щастя. Квітни, насолоджуйся життям і нехай добрий чарівник здійснює всі твої мрії!

Я пропоную в такий день всім нам підняти свої келихи піт такому чудовому нагоди. І пропоную привітати ювіляра не стільки з такою датою, а з тим як він до цієї дати йшов! Так давайте ж побажаємо, що б життя нашого ювіляра як і раніше, йшла тільки вгору і не думала зупинятися в своєму розвитку! З ювілеєм!

Кажуть, сімдесят — ювілей серйозний. Навколо — вдячні діти, добрі внуки, милі правнуки. Якщо життя розщедрилася на настільки дорогоцінні подарунки, значить, все в ній напрочуд вдало склалося. Нехай радісна сім’я вшановує славного іменинника.
За дорогого ювіляра!

Сьогодні ми зібралися за чудовим приводу — ювілей цієї прекрасної жінки. І піднімаючи черговий келих в її честь, я хочу їй від щирого серця побажати, ніколи і нікому не віддавати тих людей, поруч з якими вона відчуває щастя! Бережи їх, ну а вони нехай бережуть тебе!

Дорога матуся, в твій Ювілей я бажаю тобі побільше часток не і ні — не хворій, не старій, що не втомлюйся, не сумуй, що не сумуй, ні в чому собі не відмовляти і ні про що не переживай. Не дивлячись на те, що ці частинки негативні, нехай у твоєму житті все буде тільки позитивне. Всього тобі найкращого! Будь щаслива!

Коли людині виповнюється 50 років — він ніби переступає черговий рубіж у своєму житті. У нього починається новий етап. З’являються нові обов’язки, відповідальність, навіть статус змінюється. Так ось, я бажаю тобі, ювіляр, нової посиленої впевненості в своїх силах, терпіння, розуміння від близьких. Живи довго на радість рідним, і на зло ворогам,

20 років — перша, по суті, серйозна дата в житті кожного з нас. Це вік, коли людина ще зовсім молодий, але при цьому вже має свій життєвий досвід. Зараз саме час підбити підсумки, зробити висновки, і міняти те, що ти вважаєш за потрібне. Змінюйся, розставляй правильні пріоритети, живи щасливо, ширше посміхайся. З ювілеєм!

З повагою і пошаною я вітаю Вас з сімдесятиріччя! За ці роки у Вашій пам’яті збереглося не мало різних подій, а на Ваших очах виросло не одне покоління. Я бажаю надалі, в скарбничку вашої пам’яті, тільки щасливі і радісні моменти, а ті, кого Ви виростили, нехай завжди будуть поруч, люблячи, піклуючись і підтримуючи. Здоров’я Вам і довгого життя. З ювілеєм!

Давайте в таку круглу дату привітаємо нашу іменинницю з днем ​​народження і побажаємо їй, що б все те хороше, що супроводжувало їй всі ці роки тільки посилилося, а всі неприємності на цьому етапі зникли і не турбувало надалі! З черговим 18-річчям!

70 років життя можна сміливо назвати віком мудрості, адже за стільки років можна багато чому навчитися, навчити інших людей того що знаєш сам, так і ви багато чого дали людям і вони вдячні вам за це. Спасибі вам за те, що залишаєтеся з нами протягом стількох років. Вітаємо!

Сьогодні я можу офіційно заявити, що твоя дитяча пора підійшла до кінця. Сумно усвідомлювати, що ти більше не скуштуєш пісок на сніданок, так і травичка вже не полоскоче твій пупок. Тобі доведеться залишити за бортом ці неземні радості. Однак замість ти отримуєш право самостійно розпоряджатися своїм життям і приймати, часом не завжди вірні, але свої власні рішення. Бажаю тобі розпорядитися цим правом з розумом, а дитячі спогади завжди будуть гріти твою душу.

Давайте піднімемо тост за нашу прекрасну іменинницю! За її прекрасний вік і ювілей! Хочу побажати їй нескінченного потоку любові, вічного запасу удачі і здоров’я! А найголовніше краси, як душевної, так і зовнішньої!

У день Вашого ювілею неодмінно хочемо побажати завжди залишатися здоровим і сильним, сьогодні щасливіше бути, ніж вчора, а завтра щасливіше, ніж сьогодні. Бажаємо назавжди зберегти юнацьку посмішку і молодість душі.
Пропонуємо тост: «Дай Бог, щоб все відповідало плану у Вашому житті, а план цей був Ваш!»

Той колосальний і багатогранний життєвий досвід що ви придбали до 70 років це найбільша нагорода яку тільки може отримати людина. І нехай ви вже не молоді зовні, але до сих пір у вашому серці відчувається молода душа. Нехай же ваше здоров’я не підводить вас ще довгі роки, а життя радує яскравими фарбами і подіями!

На світі існує безліч слів, але не знайдеться такого слова, яке описало б всю красу і доброту мами. Мама — це та людина, яка робить все щоб у вас прекрасно склалося життя, захищає вас, іноді навіть коли ви не праві. Сьогодні, ми піднімаємо келихи за тебе, мама.

Три по двадцять в ювілеї, це означає, що душа енергійна, і грайлива і собою гарна. Як студент, в аспірантурі, будь меткий, ювіляр. Я сьогодні пропоную випробувати на міцність бар. Щоб випити ми змогли за все рочки твої.

Що таке 70 — це означає, є вже і досвід, але і спритність. Я за це супер поєднання пропоную всім сьогодні пити. Нехай же ювілей подарує радість і енергію, і щастя, і запал. З ювілеєм! 70 років — не старість, це зрілість вип’ємо за неї.

З твоїм ювілеєм, з твоїм тридцятиріччя! П’ю за твоє здоров’я, за твоє благополуччя, за твій комфорт. Щоб твої гарні якості ніколи не закінчувалися, а погані, щоб не додавалися.

Ми з вами вчилися в школі ще в ті роки, коли «5» було жаданої позначкою. Ну, а отримати дві п’ятірки за раз було чудово. Ювілей 55, говорить про відмінно проведений етапі життя і ставить високу планку для майбутніх звершень. Давайте вип’ємо за те, щоб досягнення нашого ювіляра тільки поліпшувалися, а настрій був як у школяра, який отримав найвищий бал.

Солідна дата нас разом зібрала. Сім яскравих десятків як сім яскравих зірок. Так давайте ж вип’ємо за сузір’я нашого ювіляра, в якому кожна зірочка незабутня. І за те, щоб ще кілька десяточку заграло б на цьому небосхилі. З сімдесятиріччя!

Я хочу підняти цей келих за нашого винуватець торжества! Нехай він ніколи не замислюється про те, що про нього говорять сторонні й чужі люди, адже буває так що погана репутація, це всього лише те, що ти живеш не так як хочеться іншим! Живи ж собі в сої задоволення і не звертай увагу на заздрість недоброзичливців!

У ювіляра сьогодні починається нова сторінка в житті. У цьому прекрасному віці вже багато вмієш, багато знаєш, вже нічому не дивуєшся, і, що не менш важливо, все можна (в межах кримінального кодексу, звичайно). А тому пропоную тост за вільну людину.

Давайте зрушимо наші келихи за ювіляра! Нехай буде він здоровий і щасливий! Нехай рідні і близькі приносять йому тільки позитивні емоції! А навколишні нехай дарують йому шану і повагу! За ювіляра!

Хочу підняти свій келих за ювілей, за прекрасні року і просто за хорошу людину. Бажаю міцного здоров’я, яскравих вражень, душевних вечорів і грандіозних подій. З твоїм шістдесятиліттям, нехай твоє життя буде інтригуючою і цікавою!

70 річний ювілей — це благодатна дата. Це вік, який надсилається людині згори. Залишайся таким же життєрадісним, нестаріючим ні душею, ні тілом людиною. Молодь заздрить твоєму оптимізму. Спасибі за те, що заражають оточуючих бажанням жити.

Діти, онуки зібралися, щоб відсвяткувати цей чудовий ювілей з Вами. Так здорово, що життя, повна яскравих фарб і легких хвилювань, не дає вам занудьгувати, адже, нудьга породжує зневіру. Нехай же позитив продовжує допомагати Вам, щоранку, радіти новому дню, і, щовечора, будувати глобальні плани на завтра.

Давайте піднімемо наші келихи, за сьогоднішнього ювіляра! Нехай він, завжди засинаючи з мрією, прокидається з метою! І найголовніше — нехай його мета буде досягнута, не дивлячись ні на що! І в досягненні цієї мети допоможемо йому ми — його рідні близькі!

Я хочу підняти цей келих за нашого сьогоднішнього ювіляра! Нехай в його житті завжди буде місце, де його цінують, люблять і чекають! Нехай в це місце, завжди буде приємно повертатися, тому що краще його немає на світі! Здоров’я, любові і розуміння!

Сьогодні наш іменинник не просто ювіляр, а відмінник! Дві п’ятірки в даті на цілий рік це ж до успіхів і досягнень. Це означає, що весь рік пройде на «відмінно». Бажаю ловити кожну мить удачі і ковтати моменти щастя, розчиняючись в них. У цьому році вийде все, що задумалося і заплановано.

Кажуть, що в нашому житті не буває випадковостей і збігів! Все відбувається саме тоді, коли потрібно! Я хочу підняти келих за нашого іменинника, нехай в його житті навіть самі небачені збіги приводять до бажаних результатів!

За 50, за 50, я пропоную всередину прийняти. Щоб життя дарувала лише тепло, і було все так добре. Тепер, все це, підлогу ста разів, повинні ми повторити, зараз.

Дорогий хочу підняти келих на честь твого ювілею і побажати тобі дістатися до наступного рубежу з багажем звершень на лаврах успіху і в оточенні люблячих людей!

Для людей нашого віку, цифра «5» — вищий бал за досягнення. Сьогодні, ми святкуємо дві пятерочки, подвійне визнання заслуг і досягнень по найвищому стандарту. Не всі приходять до цього ювілею настільки чудово. За твої відмінні якості!

Сьогодні я хочу підняти цей келих, в честь першого в житті ювілею нашого винуватця торжества. І побажати йому величі і мудрості, яке полягає в тому, що навіть в гніві не висловлювати все, що так і проситься на язик! Будь мудрий і не давай словами випереджати твою думку!

Я хочу підняти цей келих за нашого шановного ювіляра, який не дивлячись на прожиті роки і набутий досвід, незважаючи на всі зустрінуті негаразди і проблеми, не перестає вірити і відчувати серцем справжню красу і чудеса життя. За любов до життя!

У 45 знаменує початок нового періоду в житті. З цього моменту можна кардинально переписати своє життя. Головне, чого хочеться побажати тобі, ювіляр, — це не переставати мріяти. Став перед собою цілі, працюй над собою, і вони обов’язково здійсняться. Але пам’ятай, вір в свою мрію, тільки тоді ти отримаєш позитивний відгук!

Давайте піднімемо наші келихи за нашого ювіляра! І побажаємо йому що б його найближчі та найрідніші люди, завжди б були поруч, не дивлячись ні на що, тому що говорять, що найдорожчих людей найкраще носити завжди з собою біля самого серця, нехай подумки але неодмінно завжди! За близьких вам людей!

Життя не просто біжить, вона летить. Ще вчора ти з друзями грав у м’яч, позавчора ліпив паски в пісочниці, а сьогодні тобі вже 70. Думати про те, що ти стаєш старшим з кожним роком не дуже-то приємно. Але якщо подумати про те, що з роками ти став мудрішим і авторитетніше в очах інших, це підвищує настрій. Головне, не дивлячись на всякі болячки залишатися молодим юнаком!

Ось ти вже прожив шість десятків, і ще 5 років. Ці роки були різні, адже тут знаходилося місце, як білих плям, так і неприємним чорним. Але все це вже пройшло, тому хочеться побажати, щоб в наступні енну кількість років біди обходили тебе стороною. Нехай здоров’я не підводить, а душу — заповнить тепло. Живи довго, і посміхайся частіше!

Ти — як чарівний весняна квітка. Він цвіте і радує погляд, але як тільки його починаєш поливати, він стає ще красивішим. Точно також і ти — красива завжди, але варто звернути на тебе увагу чи зробити комплімент, то розквітати на очах. Бажаю тобі, люба іменинниця, ніколи не відчувати браку уваги. Будь завжди в центрі подій!

Складно побажати щось новеньке і таке людині, святкує день народження в 60-тий раз. Слів не так і багато, навіть, у великому словниковому запасі. Можливо, я повторюся, але, може, зумію викрутитись. Давайте вип’ємо за те, щоб в житті нашого іменинника (нашої іменинниці) завжди залишалося місце оригінальним життєвим поворотам і позитивному подив.

Ювілейні 6 і 5, вже, зустрічалися, в твоєму житті. Але, тільки, в іншому порядку. І найголовніше, неможливо не помітити, що їх рокіровка не дуже позначилися на твоєму чудовому самопочутті, життєрадісності і благодушності. Давай же вип’ємо, за тебе і твоє байдужість до підступів якихось циферок.

Від щирого серця вітаємо тебе з першим п’ятдесятиліттям і бажаємо, щоб твоє здоров’я було таким же міцним як вино в наших келихах. З ювілеєм!

З твоєї чвертю століття! Нарешті дочекалися твого Ювілею, з яким я і поспішаю тебе привітати! Келих піднімаю за подальший успіх, за щастя і твоє благополуччя! Нехай з твоїми 25 прийде нове життя і нове почуття!

Сьогодні, в день народження нашого дорогого ювіляра, я хочу підняти цей келих за тих людей, що подарували йому життя — за його батьків. Адже вони зробили для нього, то єдине, що неможливо купити ні за які гроші!

Я хочу підняти цей келих за нашого сьогоднішнього ювіляра, нехай він завжди керує своєю долею, а не довіряє цю важливу справу нагоди. Адже по-справжньому сильні люди не очікують подарунків від долі, вони самі стають її вершителями!

Я хочу підняти цей келих на честь нашого сьогоднішнього молодого ювіляра. Чверть століття — це пора розквіту сили і молодості. Так давайте ж побажаємо нашому імениннику, щоб в його душі завжди жила ця чудове почуття енергії та підйому. За молодість!

У 30 років хтось вже має сім’ю, і все, чого б він хотів досягти, а хтось тільки на початку свого шляху, і ось недавно взявся за розум. Звичайно, всі ми різні, і у нас різні пріоритети, але я бажаю тобі, ювіляр, не втрачати часу даремно і ніколи не шкодувати про минуле. Пам’ятай, то, що є у тебе зараз — головне на що потрібно звертати увагу!

Тридцять років це такий вік, коли людина вже отримав гідну освіту і досвід в цьому непростому житті. Попереду його чекають інші випробування і перевірка своєї особистості на стійкість, і я хочу підняти цей келих за те, що б у тебе все вийшло. І які б цілі не ставила перед тобою життя, для тебе вони завжди б знаходився на відстані витягнутої руки! З Днем народження!

П’ять десятків — сотні половина. Ця дата з великої літери «Д». І відсвяткувати повинні ми так красиво, щоб здавалося, ніби ми юні. Пропоную, дружно випити щастя, радість разом з дружбою і теплом, закусити безбідно, здоров’ям. Ну, і алкоголем полірнем.

65 — почесна дата, адже тепер у тебе ще більше турбот і обов’язків. Тепер крім дорослих дітей потрібно наглядати ще за онуками, але погодься, це приємні турботи. Це келих я піднімаю за тебе, ти душа компанії, з тобою ніколи не нудно, адже завдяки своєму оптимізму ти здатний (-а) розворушити будь-кого. За тебе!

Пропоную випити за нашу чудову іменинницю! Сьогодні в день твого ювілеї хочу побажати не тільки безлічі років попереду, але і краси, яка ніколи не зів’яне навіть в найважчі роки!

Давайте підніми келихи за нашого іменинника, людини, яка не дивлячись на свій вік залишається юним всередині і як раніше може все! Давайте побажаємо йому, що б вік впливав тільки на кількість іменинні свічок, а значить і на розміри торта! З ювілеєм, чекаємо сімдесятиріччя!

Кажуть, що час — це відмінний спосіб, яким життя відчуває наші бажання на істинність. Саме тому ми отримуємо те, що хочемо, не відразу. Я хочу підняти цей келих за нашого ювіляра і побажати йому здійснення найзаповітніших його бажань, які час вже випробувала на міцність і потрібність!

Сьогодні, коли ми зібралися з такої знаменної приводу, як сорока п’ятиріччя нашого іменинника, хочеться підняти за нього келих і сказати що в житті є найголовніші речі, але вони зовсім не речі. Це почуття — віра, надія і любов! Так нехай же в житті нашого ювіляра ці найголовніші речі завжди присутні!

Ще зі шкільної лави ми знаємо, що п’ять це вища міра похвали за хорошу роботу. І вод сьогодні вам стукнуло п’ятдесят п’ять. По-моєму це відмінний символ вашої відмінною життя адже слід всього лише озирнутися на друзів і близьких що сидять за цим столом, що б зрозуміти на яку оцінку можуть претендувати прожиті роки. З ювілеєм!

Що може бути прекрасніше ніж тридцятиріччя? Нічого, адже це якраз той вік, коли у людини вже багато всього досягнуто за плечима, і при цьому купа часу попереду. Так, що хочу підняти свій келих за нашого ювіляра. І побажати в цей день любові, успіху і здоров’я, нехай ці три коня будуть завжди в упряжці твоєму житті!

Часто жінку порівнюють з квіткою, причому кожну з різним. Насправді ж, в кожній представниці прекрасної статі живе справжній букет. Сьогодні вона ніжна лілія, а завтра троянда — з гострими шипами. Вип’ємо ж за те, щоб ти знайшла справжнього поціновувача, який буде доглядати за кожною квіткою, по-особливому. Бажаю тобі знайти щастя!

20 років — друга десятка. Нехай в твоєму житті все буде так солодко, легко, енергійно і, просто, біс цінно. П’ю, щоб відсвяткувати нам офігенно.

Жінки, частенько, соромляться свого віку. Але, для чоловіків, року — привід для гордості. Це надбання, досвід і нові досягнення. Ну, а круглу дату, можна вважати, взагалі, своєрідним парадно-вихідних орденом. За твій новий орден. Ура!

Ну, нарешті-то, ми дочекалися одного з твоїх повноліття! 18 років тому, світу випала особлива честь, дізнатися такого дивного, яскравого і милого чоловічка як ти! Келих за тебе, за твою щирість, відданість і прийдешню божевільну життя, яка буде наповнена яскравими фарбами!

Я хочу підняти цей келих за нашого шановного ювіляра і сказати що в житті, у всіх бувають такі хвилини, за які не шкода віддати місяці й роки. Нехай же такі хвилини у нього будуть попереду!

Сьогодні, я хочу запросити всіх випити за нашого ювіляра і сказати що він знаходитися в тому прекрасному віці, коли починаєш усвідомлювати, що любити — це не означає втратити свободу, а це значить що вона надає йому сили. Будь же любимо і люби сам!

Піднімаю свій келих за твою красу, твою променистість, яскравість, і, звичайно ж, за твій ювілей! Ти дивовижна жінка, заради якої не страшно і гори звернути! Я бажаю тобі лише одного, завжди такий, і залишатися, адже ти прекрасна, ніжна промінчик, в цьому світі!

Ювілей, як ми бачимо, це зайва причина для нашої іменинниці виглядати ще краще, соковитіше, цікавіше. Складається відчуття, що всі подаровані букети, кілька втрачають, в присутності такої красуні. Так давайте ж вип’ємо, за шикарну енергетику цієї жінки — прикраси будь-якої компанії.

Сьомий десяток — до сотні, тридцять, залишилося років. Біжать року, а ви все так же бездоганні, як ніби, молоді завжди. Піднімаю келих за вашу бадьорість, енергійність і здоров’я.

50 років — вже серйозний вік. Це період, коли людину хвилюють дорослі діти, внуки, а також з’являється багато турбот. Я бажаю тобі, щоб всі твої турботи були тобі тільки в радість, але не гнобили. Нехай вогонь позитиву в тобі ніколи не згасає!

Піднімаю свій келих за цього дивного, неймовірного людини, за п’ятдесятиріччя, за половину життєвого шляху! Я п’ю за те, щоб з сьогоднішнього дня твоє життя кардинально змінилася, за нові емоції та враження, за успіх і підтримку друзів, за міцне здоров’я, за всі твої мрії, яким судилося, здійсниться!

Кажуть, що ніщо так не характеризує людину, як його пристрасті і бажання. Я хочу підняти цей келих за нашого винуватця торжества і побажати йому завжди бути в гармонії між своїми бажаннями і можливостями. І нехай його перемоги болять його ворогам і викликають посмішку у його друзів!

Вип’ємо! Давайте вип’ємо за те, що б перед тобою почали відкриватися такі двері, про які ти і мріяти не міг, здоров’я знову показало себе як в двадцять, а життя стало грати новими фарбами. Адже тобі виповнилося всього якихось 50 — років, а попереду залишилося стільки незвіданого!

Дві пятерочки подружки запросили нас до тебе. Це славний привід випити за тебе і твій успіх. Побажати здоров’я вдосталь, багато творчих ідей, щоб любов з тобою дружила. Наливай, вже, скоріше!

Сорокарічний ювілей відзначати було не можна — прикмета погана. Ну і нехай все погане, разом з цією прикметою, залишиться позаду, адже сьогодні Вам 45, і в цей день народження можна «відірватися по повній». Веселіться і «запалюйте»! Нехай все Ваше життя буде, немов сьогоднішній Ювілей, яскравою, святкової, веселого і безтурботного.

Тобі сьогодні 10 років — це маленький, але вже вагомий Ювілей. Я тебе з ним вітаю і бажаю рости, не хворіти, добиватися успіхів у навчанні, радувати батьків і завести хороших друзів. Нехай всі твої мрії обов’язково збуваються. Ну а більше тобі поки нічого і не треба. Решта побажаю на наступний ювілей, у тебе попереду їх ще дуже багато.

Кажуть, що немає різниці, чи спроможен ти, розумний ти, гарний ти або багатий. Зрештою, важливо тільки те, чи щасливий ти. Тому в цей чудовий ювілей нашого винуватця торжества, хочеться побажати йому бути щасливим!

Вітаю Вас з шістдесятиліттям і бажаю, щоб у Вас було все, чого Ви потребуєте і чого хочете, а чого не хочете, хай ніколи не буде і не трапляється. Нехай у Вашому житті відбуваються тільки хороші моменти і сюрпризи, які подарують Вам щастя. З ювілеєм!

Всі чоловіки люблять рибалку, і я бажаю Вам у всьому великого улову. Всі люблять футбол, і Ви будьте чемпіоном — завжди точно потрапляйте в ціль. Люблять возиться в машині, але я бажаю, щоб у Вас нічого не барахло. Ну а про жінок і говорити не варто … Любові Вам! З ювілеєм!

Коханий мій муженек, за час спільного життя ми стали з тобою, немов один організм, коли хворієш ти, погано мені, коли у тебе немає настрою, сумую я, коли у тебе що — щось не виходить, я впадаю в розпач. Тому я хочу побажати тобі здоров’я, радості й удачі, щоб ми завжди були щасливі. З ювілеєм!

Років, так після 18, все ювілеї чомусь перестають приносити радість. І кожен новий рік у віці — це тільки привід задуматися над прожитим роками, і їх результатами. Безсумнівно, наше життя зараз дуже складна, але варто пам’ятати, що найважливіше, все ж, це оптимізм. Вип’ємо ж за правильне мислення, і нехай життя буде легше, ніж вона, здається!

Ось і настав день, коли і тобі стукнуло 25. Дивись, зараз всі почнуть жартувати, мовляв, пісок ще не почав сипатися. Тільки ти не думай все це всерйоз сприймати. Ти молодий (а) і сповнений (а) сил! Хочу підняти келих за те, що б ти виконав (а) потрібну місію на цій землі. Нехай це буде не щось буденне, а особливе і значне!

Кажуть, що для того що б бути щасливим, потрібно не забивати собі голову тим, що вже пройшло і чого не змінити. А потрібно думати про те, що можна зробити в майбутньому і тоді вантаж неприємних спогадів розтане як дим!

Пів століття — це особливий привід. Це вік досягнень і зрілості, але, разом з тим і ще величезного запасу життєвої енергії. Давайте вип’ємо за енергійність _імя_ і невичерпне завзяття в погляді.

Інші привітання