Кращі тости на весілля

Гарні тости на весілля українською мовою, в прозі.

Весілля – це день народження нової сім’ї. Я бажаю вашій родині в її день народження бути міцною і нерозлучною. Нехай вона поповнюється новими членами – діточками: дівчатами і хлопцями. Нехай в ній завжди панують мир, спокій, взаєморозуміння й любов. І нехай у вашій сім’ї попереду будуть ще не одна річниця і не один ювілей. З днем ​​одруження вас!

Дорогі наші молодята! Всі ми знаємо, що хороші казки завжди завершуються весіллям. Так нехай же ваше весілля буде тільки початком казки про нескінченну любов і надзвичайною вірності. Гірко!

Шлюб – це як кухня. Все кипить, вирує, а іноді буває ну так жарко, що можна навіть обпектися. Але якщо чітко контролювати процес, то в підсумку можна отримати справжній шедевр, який буде не просто радувати око, а й зведе з розуму своїм смаком. Піднімемо ж келихи за молоду сім’ю, і нехай вони насолоджуються прекрасними моментами, проведеними разом!

Кажуть, що кожна людина має право помилятися, але тільки мудрий визнає свої помилки. При цьому тільки сильний попросить вибачення, і тільки любляче серце зможе піти на примирення. Я хочу побажати цій прекрасній парі, щоб в їх сімейному житті завжди вистачало мудрості, сили і любові для того, щоб знайти взаєморозуміння!

День весілля – це початок спільного шляху. Вважайте, що ви обнулили свої життя і свій життєвий досвід. Надалі, тільки від вас залежить якість і наповненість життя подіями. Збережіть ті почуття і повагу один до одного, які привели вас до сьогоднішнього дня.

Ось і настав прекрасний день, коли з’єднуються два люблячих серця, і я піднімаю свій келих за ваш союз. А щоб ніщо не змогло розлучити вас, хочу розповісти вам про трьох невеликих істинах. Перша – це увагу: завжди будьте уважні один до одного. Друга – розвиток: завжди розвивайтеся. Ти, наречений, розвивай свою мужність, а ти, наречена, розвивай свою жіночність, щоб завжди чарувати один одного. І третя – довіру. Довіряйте один одному, вірте в кращу сторону своєї другої половини, і тоді саме цим боком ваша половинка буде до вас звертається!

Дорогі наші молодята, сьогодні, в цей прекрасний святковий для всіх нас день, хочеться від щирого серця привітати вас з одруженням і побажати ніколи не шкодувати про минуле, не переживати за майбутнє і бути вдячними за сьогодення. Саме тоді ви зможете в повній мірі оцінити всю радість свого життя!

Дорогі ____ і _____ (імена)! Сьогодні ви стали чоловіком і дружиною, тому бажаю вам всього найкращого, а головне, хочу нагадати: любити – це значить не тільки дивитися один на одного, але і дивитися в одному напрямку! Дивіться в одному напрямку і будьте щасливі!

Дивіться також: