Кращі прикольні тости

Гарні прикольні тости українською мовою, в прозі.

Кажуть, що людям не завжди потрібні поради, іноді їм просто потрібна дружня рука підтримки. Іноді потрібно вухо, щоб вислухати проблеми і негаразди, а іноді – серце, яке зрозуміє і оцінить. Так давайте ж вип’ємо за всі інші органи, які іноді так потрібні. Наприклад, за дружню ногу, яка в потрібний момент дасть добрячого стусана, щоб ми могли рухатися далі!

Вирушили якось порибалити син, батько і дід. Їхали вони в автобусі, тут заходить дівчина, вся виряджена, а колготки – в сіточку.
Син подумав:
– Залікова телиця …
Батько думає:
– Мабуть, все гроші з батьків на шмотки тягне …
Думки діда:
– Ех, а мережі щось забули …
Вип’ємо за ясність думки!

Одного разу одного мудреця запитали: «Про наймудріший, скажи, чи довго потрібно чекати щастя?» На що сивочолий старець відповів, хитро посміхнувшись: «Якщо чекати, то довго». Так давайте вип’ємо за тих, хто не чекає, а робить своє щастя сам!

Хочу випити за те, щоб у тебе в житті абсолютно не вистачало часу: щоб не було можливості встигати сумувати, турбуватися і ображатися. Щоб хвилини відмовлялися витрачатися на негативні події, відраховуючи лише позитив. За твоє гарний настрій.

Пізній вечір. Дружина з тривогою поглядає на годинник. Нарешті, чоловік приходить додому і голосно з порога запитує:
– Люба, пам’ятаєш, я колись пообіцяв дістати зірку?
– Пам’ятаю. І що?
– Діставай чарки, я цілих п’ять зірок приніс … на коньячної пляшки!
Вип’ємо за чоловічу щедрість і жіноче терпіння!

Одні люди бачать склянку наполовину порожнім, інші – наполовину повним. Тобі бажаємо бачити його наповненим до країв. І нехай твоє життя буде так само до межі сповнена щастям, успіхом, теплом, багатством, здоров’ям і радістю! Вип’ємо ж за оптимізм!

У Фен-шуй головне – раціонально влаштувати життєвий простір. Життя, правильно організована по Фен-шуй: гроші зберігаєш на заході, маєш будиночок на півдні, володієш нафтовою свердловиною на сході і золотим копалень на півночі.
За правильно влаштовану життя!

Одного разу, одна маленька, але дуже горда пташка не стала нікуди летіти, а залишилася вдома і відмінно провела час з сім’єю. Так вип’ємо ж за міцний тил і сімейне благополуччя, утримують нас від безглуздя.

Приходить молодий чоловік до чарівника і каже: «Зроби мені член такої, щоб діставав до землі». Маг довго думав і зробив йому ноги довжиною десять сантиметрів. Спустошимо келихи за фантазію!

Всі знають народну казочку про ріпку. І все пам’ятають, що в кінцевому підсумку знадобилася допомога найслабшого і маленького учасника колективу, щоб витягнути ріпку із землі. Так давайте ж вип’ємо за наш колектив, завдяки згуртованості якого, сьогодні ми обов’язково повеселимося!

Дивіться також: