Кращі прикольні тости

Гарні прикольні тости українською мовою, в прозі.

Кажуть, що людям не завжди потрібні поради, іноді їм просто потрібна дружня рука підтримки. Іноді потрібно вухо, щоб вислухати проблеми і негаразди, а іноді — серце, яке зрозуміє і оцінить. Так давайте ж вип’ємо за всі інші органи, які іноді так потрібні. Наприклад, за дружню ногу, яка в потрібний момент дасть добрячого стусана, щоб ми могли рухатися далі!

Вирушили якось порибалити син, батько і дід. Їхали вони в автобусі, тут заходить дівчина, вся виряджена, а колготки — в сіточку.
Син подумав:
— Залікова телиця …
Батько думає:
— Мабуть, все гроші з батьків на шмотки тягне …
Думки діда:
— Ех, а мережі щось забули …
Вип’ємо за ясність думки!

Одного разу одного мудреця запитали: «Про наймудріший, скажи, чи довго потрібно чекати щастя?» На що сивочолий старець відповів, хитро посміхнувшись: «Якщо чекати, то довго». Так давайте вип’ємо за тих, хто не чекає, а робить своє щастя сам!

Хочу випити за те, щоб у тебе в житті абсолютно не вистачало часу: щоб не було можливості встигати сумувати, турбуватися і ображатися. Щоб хвилини відмовлялися витрачатися на негативні події, відраховуючи лише позитив. За твоє гарний настрій.

Пізній вечір. Дружина з тривогою поглядає на годинник. Нарешті, чоловік приходить додому і голосно з порога запитує:
— Люба, пам’ятаєш, я колись пообіцяв дістати зірку?
— Пам’ятаю. І що?
— Діставай чарки, я цілих п’ять зірок приніс … на коньячної пляшки!
Вип’ємо за чоловічу щедрість і жіноче терпіння!

Одні люди бачать склянку наполовину порожнім, інші — наполовину повним. Тобі бажаємо бачити його наповненим до країв. І нехай твоє життя буде так само до межі сповнена щастям, успіхом, теплом, багатством, здоров’ям і радістю! Вип’ємо ж за оптимізм!

У Фен-шуй головне — раціонально влаштувати життєвий простір. Життя, правильно організована по Фен-шуй: гроші зберігаєш на заході, маєш будиночок на півдні, володієш нафтовою свердловиною на сході і золотим копалень на півночі.
За правильно влаштовану життя!

Одного разу, одна маленька, але дуже горда пташка не стала нікуди летіти, а залишилася вдома і відмінно провела час з сім’єю. Так вип’ємо ж за міцний тил і сімейне благополуччя, утримують нас від безглуздя.

Приходить молодий чоловік до чарівника і каже: «Зроби мені член такої, щоб діставав до землі». Маг довго думав і зробив йому ноги довжиною десять сантиметрів. Спустошимо келихи за фантазію!

Всі знають народну казочку про ріпку. І все пам’ятають, що в кінцевому підсумку знадобилася допомога найслабшого і маленького учасника колективу, щоб витягнути ріпку із землі. Так давайте ж вип’ємо за наш колектив, завдяки згуртованості якого, сьогодні ми обов’язково повеселимося!

Всі знають історію дівчинки Маші і ведмедя, з яким вона подружилася. Якби ведмедик попався більш агресивний, це був би не дитячий мультик, а фільм жахів. А, якби, дівчинка була не такою відчайдушною, то вийшла б драма про глибоку психологічну травму, після зустрічі зі звіром. Так вип’ємо ж за щасливі збіги, що перетворюють наше життя на казку.

У цей святковий день хочеться побажати чогось чарівного, казкового. Карети? Ні, це незручно. Чарівної палички? Ні, це занадто казково. Є одна ідея: побажаю тобі чарівного стусана! Нехай чарівний стусан доведе тебе до твоїх вершин.

Друзі, давайте вип’ємо і ще наллємо! Адже як казала одна мудра бабуся, краще вистрілити і перезарядити і знову вистрілити, ніж світити ліхтариком і питати: «Хто тут?»

Всі бажають багатства і всього такого. Якось банально і набридливо звучить, тому побажаю тобі найбіднішого: самі старих вин в погребі, сирів з благородною цвіллю, червону машину без даху і телефон без кнопочок. Ось так. Сподіваюся, ти зрозумів мій гумор і приймеш мої поздоровлення.

Як говориться в одному фільмі, «мужик без баби як дерево без гусениці». Так давайте вип’ємо за те, щоб у кожного з нас була гусінь. І ніякої дятел не намагався її забрати.

Як відомо, людина — це результат своїх власних думок. Про що він думає — в то й перетворюється. Тому рекомендується зовсім не думати про погане, а купатися в океані позитивних емоцій. Вип’ємо ж за те, щоб у тебе в житті було повно тільки яскравих, світлих і незабутніх моментів, щоб в ній зовсім не було місця для печалі і смутку!

Давайте вип’ємо за дурниці, оскільки саме через них ми іноді стаємо учасниками найбільш пам’ятних епізодів в нашому житті. Саме дурості, як не можна більше сприяють створенню самої теплій і дружній атмосфері в будь-якому колективі. Так давайте ж вип’ємо за цю невід’ємну рису людей, адже це саме те, що відрізняє нас від неживих бовванів і роботів!

Кожна рослина потребує поливу, так і кожна людина має потребу в дружбі. А ще, іноді, рослини підживлюють. Так давайте ж приймемо алкогольне добриво, друзі мої. П’ю за нашу дружбу.

Пропоную випити за «неї»! Адже без «неї» наше життя втратить усі барви і стане практично безглуздою. І якщо «вона» перестане чинити нам свою підтримку, то ми не зможемо добре посидіти з друзями і насолодитися п’ятничним вечором. За печінку!

Будь я Вини Пухом, ніколи б не признався, що в голові тирса. Адже заспівати можна і так: Якщо я чешу в потилиці — не біда. Значить просто засвербіло. Так Так Так! Так вип’ємо ж за кмітливість і оптимізм.
В юності людині постійно на щось не вистачає грошей, в зрілості — часу, а в старшому віці — енергії. Вип’ємо ж за те, щоб бажання завжди залишалося незмінним!

Я пропоную випити за прекрасну частину людського тіла. Без неї не буває пригод, без неї неможливо проводити дружні застілля. Вона допомагає нам в хворобах, приймаючи на себе всі процедури. Без неї неможливо було б любити і взагалі дуже багато без неї неможливо. Так давайте ж вип’ємо за … попу! Тому що без неї ніяк!

Петляв заєць лісом. Біг-біг, бачить — річка. Пішов він по ній, а коли згадав, що не дано йому ходити по воді, поплив. Коли ж згадав заєць, що плавати не вміє, то і зовсім пішов на дно косою і потонув.
За те, щоб не згадувати минуле!

Всі говорять божественні тости, гарні слова і багато побажань. Але я, не поет, і не письменник, і не можу красиво говорити. Тому я буду краткословен: «Келих мій порожній! Пора вже і налити! »

Під час застілля, звичайно, прийнято піднімати келихи за здоров’я, за щастя, за любов і за дружбу … Я ж пропоную, давайте пити просто так, тому що у нас відмінна компанія і гарний настрій. Давайте веселитися, а все чого зазвичай бажають в тостах, нехай у нас і так буде, без зайвих слів!

Буває, що на життєвому шляху нам зустрічаються козли, вівці, барани, кури, олені, але давайте піднімемо келихи і нап’ємося, як свині, а всі тости будуть за то, щоб в будь-якій ситуації залишатися людьми. І нехай з усього зоопарку нас все ж оточують справжні, вірні, віддані друзі і надійні, люблячі, близькі люди.

Чоловіки часто хочуть знати, що жінки думають. Але справжні мудреці вважають, що це бажання безглуздо. Якби чоловіки навіть навчилися читати жіночі думки, то не зрозуміли б нічого або не повірили б тому, що зрозуміли.
Вип’ємо за взаєморозуміння!

Нещодавно натрапив на таке послання: «Ех, якими ж чарівними були ті часи, коли можна було весь день дивитися мультики, гратися, та бігати в трусах по дому …» А далі підпис: «поверніть мені мій відпустку. Андрюша, 30 рочків ». Вип’ємо ж за те, щоб в нас ніколи не вмерло почуття гумору!

Кажуть, що одного разу, Бог прийшов в райський сад до Адама і Єви і запропонував на вибір два подарунки. Один — це можливість писати стоячи, а другий — це розум. Адам поспішаючи, вихопив у Бога перший подарунок і побіг по саду використовуючи свої нові здібності. Дивлячись на нього, Бог переглянувшись з Євою, вирішив віддати йому і другий подарунок. Так давайте ж вип’ємо за лідерство! За те, що найпершого завжди дістається найкраще!

День народження змінює і перетворює. Іноді, до невпізнання, іноді і до поросячого вереску. Давайте вип’ємо, щоб, починаючи з цього дня, винуватець торжества став нагадувати шикарний катер. За стрімкість, незрівнянний зовнішній вигляд і можливість, при бажанні, підкорювати бурхливі хвилі життя.

Один раз мама заходить до свого п’ятикласникові в кімнату і спостерігає картину: перед ним на стіні висить карта Росії, а школяр стоїть на колінах і каже: Господи, будь ласка, зроби так, щоб Москва-ріка впадала в Чорне море, як я написав в тесті !
Так вип’ємо ж за те, щоб кожного з нас милував Бог!

Багато чоловіків, скаржачись на своїх жінок, часто порівнюють їх з пилами. Я з ними не можу повністю погодиться, і побажаю тільки одного — нехай ці пилки будуть ручними, а відпилюють тільки сухе і непотрібне від вашого дерева любові! За милих дам!

Любі друзі! Я хочу побажати нам усім, що б в найтяжчу хвилину, коли навалюються, здавалося б нерозв’язні проблеми, ми завжди могли розраховувати на руки допомоги, причому нехай одна з них буде наша власна, а інша наших друзів. Бо кажуть, що Господь, допомагає тільки тим, хто і сам щось робить для вирішення своїх проблем!

Є така притча, що в одного разу, прекрасна принцеса, вирушила в гості до свого прекрасного принца. Вона одягла красиву одяг, використовувала вишуканий парфум і вивчила напам’ять Ніцше. Коли вона приїхала до прекрасного принца, він дуже зрадів, та так, що ляснув її по дупі і оголосив, що вони йдуть пити пиво і дивитися футбол. Найвродливіша з принцес весь вечір кричала: «Суддю на мило!» Впадала чіпсами і вимагала налити ще пиво. В цілому і загалом, отримала від вечора величезне задоволення. Так давайте ж вип’ємо, за наших жінок і за те, що вони так різнобічно!

Пам’ятайте, той чудовий час, коли пасочку з піску був досягненням і величезною радістю? А мама з розчуленням насолоджувалася нашим незв’язним лепетом? І, навіть мокрі штанці, не були приводом для занепокоєння? Давайте ж вип’ємо так, щоб максимально близько підібратися, сьогодні, до того щасливого стану.

Давайте ж піднімемо наші келихи і вип’ємо за те, що б вміст наших келихів не заважало піднімати нам всі наступні келихи за здоров’я один одного.

Коли гордий гірський орел незграбно впав з гілки високого дерева, то впустив свою гідність на землю, яке тут же схопив зовсім негордий мураха і, уволок в свій мурашник. Після цього випадку орел перестав бути гордим, став простіше, весь вигляд його знайшов м’якість, він сентиментально пускав сльозу, дивлячись на маленьких милих овечок, і не міг вже на них полювати. Харчувався травичкою і ягодами. Орли його зарахували до лику святих орлів. Давайте вип’ємо за те, щоб ми не кидали гідності і, щоб наша сила не була укладена в нашій гордості!

Нещодавно почула таке. Приходить, значить, дівчина до гінеколога з бабусею. Лікар запропонував дівчині проходити роздягатися і сідає, на що вона йому відповіла, що привела до нього бабусю. На що доктор просто попросив бабусю показати йому язика, смішно, але сумно. Так вип’ємо ж за, людське ставлення один одному в незалежності від статі, національності та віку!

Давайте вип’ємо за єднання несумісного: як плавиться лід в бокалі міцного, як зігріває какао на гірськолижному курорті, так і ми різні і шалений класні разом здатні створити чудовий мікс.

Телевізори, сьогодні, стають все більше, і в фільмах спецефекти — все більш насиченою, а комп’ютерної обробки додають по максимуму. П’ю щоб життя повторювала долю блокбастерів: бюджет побільше, інтересу — по максимуму і не забути про любовної лінії.

Сто грамів горілки з огірком, я вип’ю за тебе. Щоб ти завжди був молодцем і юним був завжди. Ніколи ти не бійся, на злих людей ти цвях забий!

Друзі мої, в такий святковий вечір, наповнений щастям і веселощами, хочу запропонувати вам наповнити наші келихи до верху, піднятися з місця і випити, а після чого пуститися в танок. І повторювати все це до тих пір поки в наших ногах залишиться сил танцювати, а в наших серцях сил веселиться.

Днями помітив що біг дуже добре піднімає настрій. Буває одягнешся в спортивний костюм, обуешь кросівки і побіжиш до найближчого ларька за пивом, а назад ще швидше і так добре. Так вип’ємо ж за гарний настрій!

Деякі п’ють — щоб розслабитися. Інші — щоб уникнути проблем. Треті — заливають горе. Вип’ємо ж за тих, які, розуміють, як же помиляються другі, ніколи не опиняться на місці третє, в силу фортеці характеру і .. з легкістю перекладають проблеми на плечі перших. За нас!

Деякі шанувальники непомірних узливань звинувачують горілку у власних невдачах, але горілка — мізках не перешкода. Коли її п’ють, розум не виникає і не зникає. Горілкою перевіряється, а в наявності чи мізки взагалі. Мій тост — за розумні узливання по належним приводів і без зловживань!

Давайте вип’ємо за те що б оточуючі хотіли нам тільки добра! Або хоча б робили вигляд що його хочуть! За те, що б ми якщо і не вірили їм, то робили вигляд що віримо! За вічну гру в якій не буває переможця!

Дорогі друзі, давайте ж вип’ємо за те, що б завжди знаходився вихід з будь-яких ситуацій, адже правду кажуть, що безнадійність ситуації — це коли земля сиплеться на кришку труни, все інше можна завжди виправити!

Люди зазвичай п’ють або по якому те веселому і святкового приводу, або з горя. Так давайте піднімемо келихи за те, щоб радісних подій для застілля було в нашому житті, як можна більше, і щоб нам ніколи не довелося пити з горя!

Давайте вип’ємо за те, щоб ніколи не отримувати характеристик «ти такий мімімішний», «ти така брутальна», але завжди залишатися чарівними і приголомшливими для тих, кого намагаємося зачарувати. За завжди правильне враження.

Подумайте, скільки всього могло не статися, якби не випадок. Тому, я пропоную випити за випадок, адже з ним життя цікавішим!

Тостів багато вже сьогодні прозвучало! Ми пили вже і за здоров’я, і ​​за удачу, і за любов! Мені вже важко придумати за що ж таке нам випити! Так давайте вип’ємо за винахідливість, яка допомогла мені придумати цей тост 🙂

Давайте вип’ємо за ледарів! Тому що без ліні ніколи б не було наукового прогресу. Давайте вип’ємо за них, оскільки саме лінь, відрізняє справжнього мислителя! Адже саме вона лежить в основі будь-яких винаходів, починаючи з колеса і закінчуючи пральною машиною! Нехай же і далі це людська якість працює на благо нашої цивілізації!

Настав же час! Хоч куди глянь, все скаржаться на життя, убоге настрій, і все інше. А може потрібно задуматися, адже може, ми самі не пускаємо щось хороше в своє життя ?! Давайте ж ворушитися, інакше натхнення одного разу прийде, постоїть, і піде назад. Давайте посміхатися, і рухатися вперед — назустріч щастю!

Друзі, пропоную випити за наше прийдешні похмілля! Нехай воно буде легким, і безболісним! Бажаю кожному прокинутися в своєму ліжку, зі своєю жінкою і зі здоровою головою!

Знаєте, буває, живеш собі і все добре, а тут раптом як зарядить невеликий, противний і холодний дощ, а у тебе немає парасольки. Або ось йдеш до своєї мети і кожен день як на улюблену роботу, а тут бац і ожеледь, і ти падаєш, ламаєш руку і ставати так прикро. Пропоную випити за те, що б в нашому житті не було поганої погоди, а якби і накрапав дощ, під рукою завжди був би парасольку!

Одного разу, я побачив на вулиці дівчинку років 8, яка плакала. Вона сиділа одна, і я запитав у неї, чому вона це робить. Її відповідь мене вразив: «Про майбутнє думаю», — говорить вона. Так давайте вип’ємо за те, щоб коли ми замислювалися про майбутнє, у нас не лилися сльози! Нехай воно буде безхмарним і світлим.

Я хочу випити за те, щоб сьогоднішнє застілля не закінчилося бійкою або засипанням в салаті, і щоб завтра нас не мучило похмілля, а все інше дурниця. Гуляємо!

Кажуть, що не можна кидати слова на вітер, оскільки немає нічого біліше мінливого, ніж вітер і може так статися, що твої ж слова до тебе ж і повернутися. Я хочу побажати нашому винуватцю торжества, що б він не забував, що і плювати проти вітру не варто, адже слина не слова, про які можна зробити вигляд, що не чуєш.

Я пропоную підняти наші келихи за винахідливість. Адже саме вона разом спритністю розуму, допомагає нам завжди знайти привід для того, що б повеселитися і розслабитися! А без того що б нормально відпочити, як відомо неможливо добре працювати. Так давайте ж вип’ємо за успішний відпочинок, які не тільки стимулює до роботи, але і дає сили до великих звершень!

Одного разу, я стояв на зупинці. До мене підійшов дядько і запитав, який сьогодні рік. Так ось, давайте вип’ємо за те, що б життя наша була такою ж легкою і безтурботною! Нехай всі проблеми вирішуються клацанням пальців. За легкість думок!

А цей тост буде за те, що б наша печінка завжди була здорова, і завжди витримувала такі п’янки! Шлунок не відмовляв нам у кількості стільки жирної та смачної їжі. А душа завжди була молода, що б частіше так збиратися!

Ми сьогодні так часто п’ємо, ніби завтра останній день. Але я попрошу кожного з вас призупинитися, тому що, як не крути, погоду завтра обіцяють відмінну і глобальних катаклізмів або катастроф не передбачається.

Щовесни господарям доводилося слухати нескінченні крики свого кішки і вони вирішили її стерилізувати, щоб поберегти свої нерви. Але на подив пари, через тиждень все продовжилося знову. Ось мужик і запитує тварина: «У чому справа, ми ж тебе обробили!» Та відповідає: «А я, як твоя дружина, імітують». Так піднімемо келихи за те, щоб в нашому житті все було по-справжньому.

Життя можна прожити по-різному. Можна все життя підкоряться правилам, дотримуватися традиції, вести себе культурно. Тоді в Раю вас зустрінуть з оплесками. Але ж можна прожити життя на всю котушку. Відриватися при першій-ліпшій можливості, порушувати правила і зробити так, щоб при зустрічі з вами в Аду все червоніли від сорому.

Я хочу, що б у кожного з присутніх було багато грошей, як Скруджа Макдака, любові, як у Анджеліни Джолі і Бреда Пітта, до речі, і діточок можна стільки ж, як і у них, здоров’я, як у вісімнадцятирічних, щастя, як у політиків!

Є люди-сови — пізно засинають і також пізно постають. Є люди-жайворонки — прокидаються з першими променями і рано відходять до сну. А ми будемо люди-голуби — не станемо тупити, роздумувати і добряче вип’ємо!

У житті кожної людини є смуга біла і яскрава, а є чорна і темна. Але для нас це тимчасове явище, на відміну від зебри, якій доводиться постійно жити з цим забарвленням.
Так вип’ємо ж за те, щоб в нашому житті було більше яскравих кольорів і насичених фарбами моментів!

Прийшов час набити черево до відвалу, братці! Потім же вдаритися в дикі танці. А вранці, прокинувшись, ми будемо раді, що час вчора в нікуди не пускали. За веселощі!

Всі знають притчу про осла, який так і помер, розриваючись між двома копицями сіна. Так давайте ж вип’ємо, а потім закусимо, що б не уподібнюватися такому ослу!

Одна людина роблячи порядок в палісаднику настав на що лежать граблі і вдарився прямо в лоб. Піднімемо келих за те, щоб ми не наступали на одні й ті ж граблі і уникали життєвих синців і саден!

Кажуть, любов — як вино або горілка. П’янить, але гірше, ніж будь-який алкогольний напій. Так давайте п’яніти і напиватися!

Одні люди бачать склянку на половину порожнім, інші — на половину повним, а інженер бачить що стакан в два рази більше ніж повинен бути!
Так вип’ємо ж за те, щоб бачити картину в цілому, а не частинами!

Під закуску всеїдну здалося б випити окаянну. А привід ми знайдемо завжди. Ось, наприклад за підтримку одного! Давайте ж підтримаємо один одного зараз і вип’ємо!

Часом хочеться бути, як герої картини «Люди в Чорному»: провинився — стер собі пам’ять натисненням однієї кнопки. Запропоную випити за наявність в пам’яті місця тільки для позитивних подій, емоцій та вражень. Чудіть, панове!

Є приказка, любов — як вінішко або горілка. Одурманює, але гірше, ніж будь-який алкоголь. Так давайте п’яніти і напиватися!

Трішки гумору. Розмова приятелів:
— Де ти пропадав весь час?
— Так, мене вилікував від склерозу один відомий доктор.
— Як же його звати?
— Е-е квітка такий гарний, з шипами …
— Роза?
— Так точно. Роза, скажи, будь ласка, як звуть доктора.
Так вип’ємо ж за те, щоб нас не підводила наша пам’ять!

Порівняю тебе з Юлієм Цезарем: встигай все і відразу якісно і без сторонніх розпитувань! Будь Всемогутнім (їй), як Брюс з однойменного фільму, даруй радість і віру людям, як Хатіко.

Будьте трохи ви Задорнов, але ніколи не будьте ви ганебно. Будьте трохи ви смішні, але ніколи не будьте клоуном. Будьте іноді зовсім сумні, але ніколи не входите в запої ви. Будьте як сова мудрі і щасливі в усі дні.

Студентка Лариса навіть від мультиків відволіклася, коли у вікно побачила двох п’ятикласників, які цілуються на лавочці. Так вип’ємо ж за любов, якої покірні всі віки!

Один чоловік подарував нареченій на весілля гудзик і сказав: — пришиєш її на ширінку щоб не ходив до чужої дружини! Піднімемо келих за те, щоб завжди панувала довіра, взаєморозуміння і нічого не треба було б пришивати!

Стою на вулиці. Холодно, чекаю автобуса і чую такий діалог (напевно між мамою і дочкою):
— Фрукти так подорожчали!
— На здоров’ї не економлять, дорога.
— Ой мам, зараз на всьому економлять, навіть на почуттях.
Так вип’ємо ж за те, щоб криза на наше серце не поширювався.

Один впертий і упертий осел раптово зупинився на середині дороги перегороджуючи всім шлях, не пояснюючи причину свого вчинку. Так давайте ж вип’ємо за те, щоб ми змогли пояснити будь-які наші вчинки і викрутитися з будь-якої ситуації!

Бажаю вам хоч іноді чинить божевільні справи. Напитися горілки, прокотиться потім в човні і в дощ суворий голим танцювати, а потім зупинитися і голосно закричати: «Я найкращий в цьому світі, був і є знову!»

Знайомий розповів одну історію з життя. Є у нього співробітник, який голосно плямкає, і це почало дратувати іншого працівника. І другий в помсту починає голосно пити чай. І уявіть: сидять вони в одному кутку, один чай п’є так, що вуха закладає, а другий чавкає. Так нехай же наші нервові клітини будуть в порядку!

Дорогий мій кумушка. Всі бажають тобі здоров’я, грошей і любові. А я банально не буду: нехай твоя гуртка завжди буде наповнена пивом, нехай дружина розлюбить серіали і полюбить футбол, і нехай смски від коханки видаляються автоматично! З Днем народження!

Одному хлопчикові дуже хотілося малини. Прийшов він до злісної продавщиці і говорить: а хочете фокус покажу? Жінка втомилася за день і подумала, що дитина цілком може її розважити. «Ну, давай свій фокус». «А малиною почастуєте, якщо сподобається?» — запитав хлопчик. Жінка погодилася. Чесно сказати, фокус був простенький і давно відомий, але хлопчик так старався, що отримав частування. Так давайте ж вип’ємо за те, щоб удача ніколи не вважала нас злісним людиною, з яким і спробує чогось досягти безглуздо. І за те, щоб нам, як цьому хлопчику вистачало винахідливості і сміливості для отримання бажаного.

Кажуть, що якби могли дати добрячого стусана, тій людині, яка винен у всіх наших невдачах, то ми б не могли сидіти ще пару днів, оскільки в більшості своїй в усіх проблемах ми винні самі! Так давайте ж вип’ємо за почуття самозбереження. Яке не дозволяє нам бити самих себе за помилки!

Давайте вип’ємо за диванчик! Адже немає в світі більшого щастя, ніж кого-небудь на ньому потискати! Так нехай завжди, буде де і буде з ким, віддатися цьому славному заняття!

Є жінки, які перебирають чоловіками. І розумні чоловіки, які цих жінок уникають. Є чоловіки, які вважають себе розумними і жінки, які цим користуються. Так вип’ємо ж за те, щоб, так би мовити, кожної тварі — по парі, а хорошій людині — доброго супутника.

Ви знаєте, мій знайомий завів папугу, і навчив його культурно розмовляти. Тепер його підопічний знає слова «моветон», «ваша світлість», «а Ви — невіглас», і багато інших. Коли до них в гості одного разу зайшла теща, то вона довго лаялася з птахом. Так нехай же в житті кожного буде над чим посміятися!

Що вам побажати? Чого вам ще треба? Ви такі красиві, багаті і щасливі, що придумати для вас тост немає вже сили. Я за вас дуже радий! Одне лише можу сказати: нехай все, що у вас є примножиться у сто крат!

Тост народився у мене за вас, мої друзі. Нехай чарка зараз у вас буде повна, щоб погуляти нам сьогодні з вами сповна. А в руці — невеликий огірок, якщо випив ти вже, то молодець! За нас красивих і молодих, за нас щасливих і крутих. Життя у нас буде, як казка, в якій переважає тільки світла фарба!

Ось все ж знають, що сварки — це завжди погано. А сперечатися з жінкою, взагалі гірше не придумаєш. Ну, ви ж знаєте, да? Ти зазвичай будеш неправий, навіть якщо це далеко не так. Я б навіть сказав, що єдиний вихід в суперечці з особою жіночої статі — це прикинеться мертвим. Так вип’ємо, же за те, щоб нам доводилося якомога менше сперечатися з дамами.

Всі знають, що на день народження потрібно загадувати бажання. Ось тільки мало хто знає, що конкретно потрібно зробити, щоб бажання збулися. Відповідь на це питання знайшли на півночі Ірландії, в закладі під назвою «Портова Мадам». Одного разу в цей трактир забрів самотній моряк Кук, природно, щоб відсвяткувати свій день народження. Він попросив у шинкаря одну булку, сів за стіл і запалив, що стояла на столі свічку. Вигляд у нього був настільки сумний, що з-за сусіднього столика до матросу підсів лепрекон на ім’я Боб. Він запитав у Кука: «Чого б ти хотів більше всього на світі?». Моряк відповів, що будинок, багатство і жінок. Тоді Боб пообіцяв, що якщо Кук вип’є відро елю і станцює на столі чечітку, то все обов’язково збудеться. Кук повторив все в точності як сказав лепрекон і … нічого не збулося. Бажаю тобі поменше таких лепреконів на своєму шляху.

Давайте вип’ємо за все хороше так, щоб келихи тріснув! Адже що ні зламаєш — на щастя. Тусім!

На галявинці, в лісі дуже багато грибів, як і прожитих років за плечима. Я бажаю тобі зберегти тільки дні, ті, що радістю нас увінчали. Вип’ємо за повне козуб щастя на нашій галявині, під назвою життя!

Чого сидите ви, сумуйте. Все в житті буде добре. Розправте крила, як горіх і високо летите!

Як боляче кусають бджоли коли їх розлютити. Норовливого і невгамовного як кусаю вони! Знаючи коли треба відступити ми рвемося в бій і залишаємося поваленими. Піднімемо келих за те, щоб все в житті робити з розумом і знати де потрібно зупинити і вчинити мудріше.

Випивка сильно заважає жити. Так кажуть лікарі. Але заважає вона, схоже, тільки ханжам і непитущим. Так вип’ємо за них і за те, щоб вони поcкорее подолали свої страхи!

Інші привітання