Привітання з днем ​​народження 38 років жінці, чоловікові, подрузі, другу в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 38 років жінці, чоловікові, подрузі, другу українською мовою, в прозі.

Вітаю з 38-им днем ​​народження. А побажати хочу старанних прагнень до бажань і успішних завоювань вершин, благополуччя в будь-якій діяльності і везіння в будь-якій справі, домашнього затишку і комфорту, великого щастя та родинного світу, вірного здоров’я і оптимізму.

Вітаю з днем ​​народження і в 38 років бажаю не знати втоми і образ, безперестанку мріяти і сподіватися, впевнено домагатися всіх цілей і бажань, щиро любити і бути щасливою людиною.

Нехай року залишають відбиток тільки в паспорті і ні в крем разі не відображаються на самопочутті. Бажаю чудового здоров’я, неперевершеного щастя, запаморочливою любові і бездоганного фарту. Нехай здійснюються мрії і все, чого так хочеш ти. Будь завжди на висоті.

Вітаю з днем ​​народження! Можливо, тобі здається, що 38 років – це абсолютно нудна і буденна дата, але, насправді, це дуже незвичайний День Народження. Настільки ж, наскільки унікальний кожен прожитий день. Зі святом, нехай всі твої дні будуть унікальними!

З Днем народження! Який гідний вік! Ти в самому розквіті сил, винуватець торжества, вже багато чого домігся і багато в чому досяг успіху. Але попереду ще довга дорога життя. Ще можеш здійснити стільки планів, навчитися чогось, з’їздити кудись. Бажаю тобі нових відкриттів, цікавих і чудових!

Дивіться також: