Привітання з днем ​​народження підлеглому в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження підлеглому, українською мовою, в прозі.

Вітаю з днем ​​народження. Мені дуже пощастило, що в моєму підпорядкуванні є надійний і вірний чоловік — майстер своєї справи, і я від душі хочу побажати завжди стрімко рухатися вперед, долаючи сходинку за сходинкою до успіху. Нехай ніколи не набридне улюблена робота, нехай з кожним днем ​​щасливими випадками радує життя.

Вітаю з днем ​​народження прекрасного працівника і добру людину. Від начальства прошу прийняти побажання довгих років успішної діяльності та міцного здоров’я, поваги і процвітання, сімейного благополуччя і щастя, гарного настрою, якісної роботи, хорошого достатку і постійної удачі.

Працьовитого, відповідального, успішного діяча і мого підлеглого я вітаю з днем ​​народження. Я щиро бажаю ніколи не ставити крапку на досягнутих успіхах, а завжди рухатися все далі і далі до нових вершин слави і процвітання. Бажаю відмінного здоров’я, високого достатку засобів і сил, моральної стійкості і особистого щастя.

Хочу привітати своїх підлеглих з днем ​​народження! Бажаю вам, величезного людського щастя, розвитку, працьовитості, ініціативності та кар’єрного зростання. Нехай ваша праця завжди приносить найнеймовірніші результати, бажання збуваються, а робота приносить задоволення. Щастя вам, вашим родинам і бажаного благополуччя!

Вітає начальник від щирого серця вірного і відповідального підлеглого з днем ​​народження. Я вам бажаю неймовірних сил і роботи з ентузіазмом, міцного здоров’я та цілеспрямованості, великих успіхів і просувань в діяльності, чудового настрою, наполегливості характеру, поваги і великого щастя.

Чудового працівника, вірного співробітника, успішного діяча, доброго мого підлеглого від душі вітаю з днем ​​народження. Бажаю впевнено йти по кар’єрних сходах до піку успіху і достатку, отримувати максимум користі і блага від кожної справи, вірити в себе і свої сили, не дозволяти нікому перешкоджати твоєму щастя і прагненню до бравим перемогам. Бажаю міцного здоров’я, роботи з ентузіазмом і удачі.

Вітаю з днем ​​народження від імені начальства. Бажаю великих і великих можливостей проявити свою особистість і чудові здібності, бажаю благополуччя і удачі в роботі, поваги в колективі, плідної роботи, ентузіазму, кар’єрного зростання і світлого майбутнього.

Дорогі мої співробітники, як ваш бос даю всім установку бути щасливими і коханими в новому році, натхненними і впевненими, креативними і талановитими, цілеспрямованими і успішними. З Новим роком, товариші! Успіху і благополуччя на весь чудовий рік.

З Днем народження! Бажаю стати незамінним співробітником, всюди встигати і не втомлюватися на роботі. Сил вам, терпіння і працьовитості — це запорука добре оплачувану праці. Бажаю вам щастя в особистому житті, міцного здоров’я і гарного настрою.

Інші привітання