Привітання з днем ​​народження 47 років жінці, чоловікові, подрузі в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 47 років жінці, чоловікові, подрузі українською мовою, в прозі.

Вітаю тебе з днем ​​народження, з чудовим 47-річчям. Від щирого серця бажаю, щоб щаслива зірка завжди вказувала вірний шлях і приносила добробут, щоб в будь-якій справі супроводжувала удача, і чекав успіх, щоб в житті кожен день був святом, щоб душа повна була радості і доброти.

Вітаю з 47-річчям і хочу побажати, щоб все в твоєму житті було можливо, щоб щастя завжди було справжнім, а реальність — цікава і дивна. Нехай кожен день проходить в прекрасному твоєму самопочутті і чудовому твоєму настрої.

Вітаю з 47-річчям, бажаю не ставити крапку на досягнутих успіхах, а жваво і впевнено продовжувати життєвий шлях, бажаю неймовірних сил і оптимізму, вірного здоров’я і любові, стабільного благополуччя і крапельку альтруїзму, нехай в гавань входять щастя і удачі кораблі.

Природа створила якусь помилку. Адже року тільки додають тобі молодості і привабливості. Нехай в твої сорок сім ти не знаєш хвороб і бід, хай щастя не покидає тебе, а гроші не знають рахунку! З Днем народження!

Нехай дзвенять сьогодні келихи, нехай пісні з вікон звучать, нехай сміх і добрі слова витають в будинку, а серце тане від сімейного тепла. Бажаю, щоб часу на все вистачало, щоб серце в такт з музикою звучало, щоб були Вам вдячні люди, і щоб все привітання, почуті в цей день, були прийняті до виконання.

Інші привітання