Привітання з днем ​​народження 41 рік жінці, чоловікові, подрузі в прозі

Гарні  привітання з днем ​​народження 41 рік жінці, чоловікові, подрузі, українською мовою, в прозі.

Вітаю з днем ​​народження. Нехай 41-ий день народження подарує радість і удачу, великий успіх і неймовірне везіння. Бажаю довгих щасливих років здоров’я і благополуччя, міцного кохання, ентузіазму, енергійності і цілеспрямованості.

Вітаю з 41-им днем ​​народження. До півстоліття ще далеко, так що саме час – радіти життю, любити, прагнути і захоплюватися. Бажаю, щоб всі чотири сторони світу: холодний Північ, жаркий Юг, дикий Захід і мудрий Схід завжди посилали в твоє життя тільки удачу, бажаю жити без єдиної проблеми і хай не буде на серці жодної тривоги.

Поспішаю привітати тебе з Днем народження і від чистого серця побажати всіх земних благ. Нехай доля буде до тебе прихильна, нехай невідомі на життєвому шляху ні горе, ні злі люди. Бажаю, щоб кожен день ніс в собі добро, радість, мир, спокій і любов. Живи так, щоб не хотілося йти.

З Днем народження! Тобі сорок один, але не впадай у відчай! Ми знаємо, який ти позитивна людина. Так думки позитивно: до ювілею ще цілих дев’ять років! Дихай на повні груди, живи сьогоднішнім днем, будь сповнений енергії і сил. З Днем народження!

Вітаю з 41-им днем ​​народження і в цю дату бажаю від душі нових цілей і бравого оптимізму, впевнених сил і величезних перемог, щирих почуттів і світлих мрій, безсумнівною удачі і чудових друзів, блага в будинку і життєвої наснаги.

Вітаю з виконанням 41 року! Пробіг черговий рік, почався новий десяток твоєму житті. Нехай же вона буде успішною і щасливою, а шторми в ній будуть проходити без травм і втрат. Нехай удача сприяє тобі і твоїм близьким у всіх сферах, якими ви вирішите зайнятися.

Дивіться також: