Короткі привітання з 35-річчям жінці, чоловікові в прозі

Гарні короткі привітання з 35-річчям жінці, чоловікові українською мовою, в прозі.

Вітаю з 35-річчям і бажаю, щоб 3 і 5, а в сумі 8 – стало символом нескінченності твого щастя, удачі, везіння, досконалості і свободи.

Вітаю від душі з 35-річчям. Бажаю бути завжди на гребені хвилі щастя і успіху, купатися в променях слави і успіху, насолоджуватися життям і дарувати любов рідним.

Вітаю з 35-річчям і хочу побажати бути краще за всіх і отримувати від життя все, що хочеться. Бажаю не плавати на мілині, а домагатися досить великих успіхів.

Вітаю з 35-річчям і хочу побажати жити без труднощів і складнощів, діяти впевнено і домагатися успіху. Бажаю вогню любові і бурі пристрасті, зірки удачі і сонця щастя.

Вітаю з 35-річним ювілеєм! Бажаю багато сил, енергії, натхнення, посмішок, радості, досягнень і прагнень. Здоров’я, істинної любові і багато задоволень!

З 35 днем ​​народження! Щоб висоти і перемоги були досягнутими. Нехай завжди люблять і поважають колеги, сім’я і друзі!

У твої 35 бажаю ніколи не залишати своєї мрії, стрімко підніматися по сходах щастя і успіху до самих вершин, вірити в себе і досягати всього бажаного.

Щиро з днем ​​народження вітаю і бажаю від душі, щоб в 35 років був успішним до цілей шлях, щоб щастя було в будинку і в душі, щоб радість і удача наздоганяла кожен день.

У 35 років вітаю і бажаю від душі великого успіху на шляху, неймовірною радості і щастя, щирої любові і пишноти душі.

Дивіться також: