Привітання з днем ​​народження 34 роки жінці, чоловікові, подрузі, другу в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 34 роки жінці, чоловікові, подрузі, другу українською мовою, в прозі.

Вітаю з 34-річчям і бажаю пишатися всім, що є в житті, прагнути до всього, що ще не досягнуто, насолоджуватися своїм щастям і любов’ю, бажаю благополучної діяльності і відмінного самопочуття, сімейного блага і достатку, вірного здоров’я і високих нот оптимізму.

Вітаю з днем ​​народження. Нехай дата в 34 роки подарує незвичайне диво і внесе якесь чаклунство в твоє життя, хай цей рік буде успішним і вдалим, нехай буде багато радості і щастя, благополуччя і добра.

Вітаю з днем ​​народження. Бажаю 3 головні компоненти для життя: здоров’я, удачі і любові, бажаю, щоб всі 4 стихії були твоїми помічниками в будь-яких прагненнях і бажаннях. Нехай все і завжди у тебе ладиться, нехай радують друзі і близькі.

Вітаю із 34-им днем ​​народження і в цей радісний день побажати хочу тримати в руках синицю щастя, вірити в свою мрію і домагатися поставлених цілей, бажаю доброго здоров’я і чудового настрою, великого успіху на шляху і найщирішої любові.

Нехай року ніяк не відображаються ні на обличчі, ні на серце. Бажаю, щоб душа була такою ж молодою, як і зараз. Нехай самопочуття буде на висоті, здоров’я не турбує, а єдиною турботою було питання: «На що витратити гроші?» Прийми ці привітання, як знак моєї поваги і любові до тебе.

Тридцять чотири роки тому трапилося неймовірне подія: твоє народження. З Днем Народження, нехай з цього дня в твоєму житті будуть лише щасливі моменти, а біди, проблеми і розчарування перетворяться в напівзабутий міф. Зі святом тебе.

Вітаю з Днем Народження і виконанням 34 років! Бажаю всіляких гараздів, як духовних, так і матеріальних. Щасливого дозволу проблем, якщо такі раптом з’являться, і найбільшої радості від кожного прожитого тобою дня. Зі святом, нехай він запам’ятається назавжди

Дивіться також: