Привітання з днем ​​народження 42 роки жінці, чоловікові, подрузі в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 42 роки жінці, чоловікові, подрузі українською мовою, в прозі.

Вітаю від щирого серця із 42-им днем ​​народження. Бажаю прекрасного самопочуття і нев’янучого щастя життя, чудового настрою і згасає доброти душі, світлої удачі і щирою надії, плідної роботи і розслабляючого відпочинку, вірного кохання і безсумнівного блага.

Вітаю із 42-им днем ​​народження і бажаю, щоб з Півночі, Сходу, Півдня і Заходу вітер долі приносив щастя, щоб все успіхи зводилися в квадрат. І нехай життя стане чудесней і цікавіше, нехай для тебе відкриються її нові грані і сторони.

Сорок два? Не біда! Року лише додають тобі краси, зрілості, елегантності і розуму. Хочеться побажати креативного мислення, досягнення високих результатів, кар’єрного зростання, успіхів і неймовірних пригод. Життя твоя в самому розпалі, будь певен! З Днем народження!

Вітаю з днем ​​народження і в 42 бажаю бути з відмінним настроєм, печалі і туги не знаючи. Нехай з удачею і успіхом рухається робота, нехай приємними і веселими будуть зустрічі з близькими людьми, нехай в будинку торжествує любов і щастя, нехай в житті завжди присутня повага, везіння і достаток.

З кожною хвилиною і з кожним вдихом бажаю отримувати все більше здоров’я, щастя і оптимізму. Нехай життя з кожним кроком стає все цікавіше і простіше. Бажаю, щоб можливості і потенціал перевершували потреби і бажання. Нехай вдається все, за що ти візьмешся і нехай береже тебе Господь Бог.

Дивіться також: