Привітання з днем ​​народження 49 років жінці, чоловікові, подрузі в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 49 років жінці, чоловікові, подрузі українською мовою, в прозі.

З Днем народження. Ще не ювілей, а всього лише підготовка. І в твої 49 років я бажаю не поступатися в успішних досягненнях юному поколінню, що не відпускати без втілення жодної своєї мрії. Нехай гармонує тіло і душа, нехай картина життя радує око і серце.

Вітаю з днем ​​народження. Бажаю в 49 років прекрасно почувати себе і бути шанованою людиною, бажаю здоров’я і щастя, високих успіхів і благополуччя, цікавих захоплень і радісного настрою, незабутніх вражень і добрих вчинків.

У день, коли тобі виповнилося бравих 49 років побажати хочу міцних сил, впевнених бажань, яскравих ідей, безперечних успіхів, добрих емоцій, веселих прогулянок, щасливих миттєвостей, радісних свят, відмінної роботи, великого успіху, щирої любові, барвистого світу і неймовірного натхнення.

Року, року … Та Бог з ними. Живіть без оглядки на минуле, хіба що з вдячністю за досвід. Нехай Вас завжди супроводжує віра у Всевишнього, надія на краще майбутнє і любов до рідних і близьких людей. Бажаю, щоб совість була чистою, розум – світлим, серце – щирим, а душа – спокійною.

Сорок дев’ять тобі – до золотої середини ще рочок. Бажаю, щоб за цей рік ти встиг стати найщасливішою людиною, щоб не було розчарувань. Нехай все буде, а тобі за це – нічого. І величезного щастя твоєї сім’ї! З Днем народження!

Дивіться також: