Прикольні привітання з 30-річчям в прозі

Гарні прикольні привітання з 30-річчям, українською мовою, в прозі.

Вітаю з тридцаткой і від душі бажаю кучерявої і шикарного життя, розмноження грошей в гаманці, виникнення неймовірних ідей в голові, офігенний можливостей і обладнаного щастя.

Вітаю з тридцаткой. Бажаю, щоб в житті тільки почався розквіт успіху і удачі, відв’язній молодості і незвичайною фортуни. Нехай буде в житті грошей, як у дурня фантиків, нехай буде багато здоров’я, як пшениці в поле, нехай буде багато щастя, як мурашок в мурашнику.

Від душі вітаю з тридцятника і побажаю, щоб характер залишався вільним і сталевим, щоб попа була, як горіх, щоб губи не ображалися від образи, щоб очі сяяли від щастя, щоб душа райський насолоджувалася, а тіло кльово відривався.

Вітаю з тридцятої відміткою веселою і прекрасне життя. Хочу побажати тобі полуничного настрою і самого солодкого смаку у твоєму житті. Бажаю бути щасливою людиною до непристойності, бажаю, щоб в 30 років твоя натура не відала комплексів і жила в своє задоволення!

Вітаю з тридцятника. Бажаю рябчиків і ананасів, супер-ідей і викрутасів, великих лаві і божевільною лові. Живи, шику, грай, ризикуючи, мрій красиво і балдей кожен день.

Вітаю з 30-річчям. Бажаю, щоб в ці 30 в твоєму житті був балдьож і шоку настрій, солодкі ночі і очманіло успішні дні. Бажаю здоров’я, як у бика, вічного щастя і надійного бар’єру від життєвого негативу.

Тобі тридцятка вже стукнула, нехай ця дата відкриє нову сторінку в твоєму житті, де почерк буде ідеальний, де не буде помилок у правописі і веденні зошити життя, де будуть теплі й ніжні слова, перспективні і вигідні пропозиції, знаки оклику щастя і вигуки пристрасті – «ох» та «ах».

Вітаю з чудовою тридцаткой. Бажаю в свої 30 років від щастя і любові балдеть, літати в мріях, немов птах і нікуди не поспішати. Бажаю удачі і інтиму, щоб барвистою і яскравою була твоєму житті картина.

Дивіться також: