Смс і короткі привітання з 30-річчям дівчині, чоловікові в прозі

Гарні смс і короткі привітання з 30-річчям дівчині, чоловікові, українською мовою, в прозі.

Вітаю з 30-річним ювілеєм! Це новий етап можливостей і досягнень, реалізації та життєвих висновків. Нехай відтепер все відбувається гладко і тільки в потрібному руслі! Любові, достатку і особистого щастя!

З 30-річчям! Нехай життя відкривається з нових сторін і дивує з кожним днем.

Вітаю з ювілеєм, з чудовим 30-річчям. Бажаю нових горизонтів успіху і удачі, широкого простору щастя і добра, чудовою атмосфери радості і любові.

З ювілеєм! З 30-річчям! Бажаю щасливих днів, яскравих успіхів і відданих друзів. Нехай, все, про що ти мрієш, збудеться.

Вітаю з 30-річчям. Нехай здійсняться всі бажання і настане в житті смуга неймовірного везіння і удачі, бажаю великого щастя, шаленого успіху і щирої любові.

Вітаю з 30-річчям. Нехай в житті буде ясно, сонячно і тепло, нехай в будь-якій справі везе, нехай доля дарує велике щастя і вірну любов.

Вітаю з ювілеєм, з 30-річчям веселою і прекрасне життя. Бажаю впевненості в силах і блискучих перспектив, благополуччя і удачі, цілеспрямованості до успіху і світлих надій, великого щастя і любові.

Вітаю з 30-річчям і бажаю відчути себе сильніше і впевненіше, побачити, що життя стало прекраснішим і дивніше, почути своє серце і відкрити для своєї душі нові грані щастя.

Вітаю з ювілеєм. Нехай в 30 років життя подарує багато шансів на успіх і перемогу, багато щастя і добра, багато радості і світла, багато золота і срібла.

З ювілеєм тебе, з 30-річним стажем життя. Бажаю море задоволень, відсутності заборон для щастя і присутності постійної удачі в житті.

Дивіться також: