Кращі тости на весілля

Зразкова дружина ніколи не зробить зауваження чоловікові за пересолену яєчню, а зразковий чоловік завжди прикинеться, що не помічає, як дружина криво прибиває цвях. Так вип’ємо ж за зразковий шлюб і повне взаєморозуміння наших щасливих молодят!

Кажуть, що в житті найкраще, що може бути у взаєминах, це нудьгувати взаємно. Коли людина знає, що десь є близька душа, яка так само сильно сумує і з нетерпінням чекає зустрічі. З цього сьогодні, в день вашого одруження, я хочу побажати вам завжди нудьгувати один по одному, де б ви не знаходилися і на кокой довгий термін б не розлучалися!

Дорогі наші молоді! Сьогодні, в день вашого чудового свята, я хочу підняти цей келих за вас, за те що ви такі різні і завдяки цьому можете любити один одного і за те що у вас є що то загальне і схоже, що б розуміти один одного без слів! За любов і взаєморозуміння!

Сьогодні ви переступили новий рубіж у своєму житті. Тепер у вас з’являться нові турботи, відповідальність, турботи. Але нехай, Вас це не засмучує, адже Ви з легкістю впораєтеся з цим всім. Час буде текти, роки йти, тому Вам хочеться побажати залишатися завжди молодими. Нехай вогонь пристрасті і нотка романтики, ніколи не покидають ваші стосунки!

Кажуть, що в наші неспокійні дні, люди всьому знають свою ціну, але на жаль вони перестали вміти щось цінувати по-справжньому. Я хочу підняти цей келих за цю прекрасну пару, що б вони завжди цінували один одного і не коли не забували ті прекрасні почуття, які коли та їх з’єднали!
Дорогі молодята, я від душі вітаю вас з днем ​​весілля! Дружині бажаю ніколи не бути «пилкою», а й «колодою» теж не бути. А чоловікові бажаю вести себе так, щоб дружина завжди вдома чекала з пирогами, а не з качалкою в руці. Загалом, живіть дружно і ніколи не сваріться!

Існує чудова притча про чоловіка і дружину. Кожен день подружня пара їла на сніданок булочку. Вони її ділили на дві частини: нижню і верхню. Дружині завжди діставалася верхня частина, а чоловікові – нижня. Через кілька років спільного життя, а саме в річницю весілля дружина взяла собі нижню частину, сказавши, що їй завжди хотілося цього. На що чоловік їй відповів, що йому ж, навпаки, хотілося верхню частину, але він залишав її для коханої, так як думав, що вона її більше любить. Нехай у вашій родині завжди панує взаєморозуміння і трепетне ставлення до другої половинки!

Ви чуєте музику? Ні? Прислухайтеся. Ця музика тиха, як шелест трави, легка, як подих вітру, ніжна, як поцілунок матері. Ця музика ллється з двох сердець, що злилися сьогодні воєдино. Я бажаю вам, щоб ця музика звучала все голосніше, все впевненіше, щоб до неї приєдналися голоси ваших дітей. Нехай вона стане гімном – гімном сім’ї, любові, щастя. Гірко!

Дивіться також: