Смс і короткі привітання з 50-річчям жінці, чоловікові в прозі

Гарні смс і короткі привітання з 50-річчям жінці, чоловікові українською мовою, в прозі.

Від щирого серця вітаю з 50-річчям. Бажаю, щоб в півстоліття було завжди відмінним настрій, добрим здоров’я, веселою душа, люблячим серце і успішним будь-яку справу.

Вітаю з 50-річчям і хочу побажати не переставати мріяти і жити щасливо, вірити в себе і домагатися успіху, бути міцно улюбленим і щиро шанованою людиною.

Вітаю з 50-річчям і хочу побажати свої прожиті півстоліття згадувати з посмішкою на обличчі і ще як мінімум півстоліття прожити красиво, цікаво, весело і щасливо.

Вітаю з 50-річчям і бажаю 50 відтінків щастя і радості в житті, а також доброго здоров’я і настрою.

Вітаю з 50-річчям і від щирого серця хочу побажати неймовірних сил і енергії від світанку до заходу сонця, чудового настрою і самопочуття з ранку до вечора.

Вітаю з 50-річчям. Нехай ваше життя на 50% складається з блаженства, а на 50% з радості, і нехай душа буде щаслива на всі 100%.

Вітаю з 50-річчям і хочу побажати жити весело і щасливо, бадьоро і радісно, ​​красиво і здорово!

Вітаю з 50-річчям. Нехай життя буде веселою і доброю, успішного і щасливого, бадьорою і насиченою, благополучної і вдалою.

Вітаю з 50-річчям. Бажаю завжди залишатися в розквіті сил і у відмінній формі, щасливою людиною з доброю душею.

З ювілеєм! З 50-річчям! Життя посміхається вам новими фарбами – яскравими і незвичайними, ловите кожен момент і приймайте привітання.

З 50-річчям! Нехай з кожним роком знання і досвід подвоюються. Бажаю міцного здоров’я, добра, щастя і фінансового благополуччя.

Вітаю з 50-річчям. Нехай золотим буде твій полтинник, нехай принесе тобі він в життя достаток, радість і казкове щастя!

З ювілеєм! З 50-річчям! Від душі бажаю удачі, великого щастя та здійснення головної мрії. Щоб у дітей було все добре, і вони частіше до вас приїжджали.

З 50-річчям! Нехай з життєвим досвідом Ви знаходите все більше щастя, здоров’я і успіху. Щоб все виходило і було ще багато сил, для підкорення нових вершин.

Вітаю з 50-річним ювілеєм! Бажаю повноцінної і налагодженої життя, високих досягнень, великих перемог, міцного кохання, повних кишень і багато хороших вражень!

Дивіться також: