Прикольні привітання з 18-річчям (жартівливі) в прозі

Гарні прикольні привітання з 18-річчям (жартівливі), українською мовою, в прозі.

Вітаю з 18-річчям від чистого серця, і нехай печінку моя сьогодні постраждає, все за твоє здоров’я! Бажаю летіти на зустріч до своєї мрії на власному літаку, бажаю їздити по дорозі щастя і удачі на крутій машині, бажаю мати незліченне багатство для кишенькових витрат, бажаю злитків золота для гарного самопочуття і незворушно завзятого настрою.

Вітаю тебе з 18-річчям і хочу побажати, щоб будь-який горіх був тобі по зубах, щоб тільки радісні пісні вписувалися в твій репертуар, щоб тільки клевое настрій мало місце в твоєму житті. Нехай на твоєму обличчі сяє голлівудська посмішка, нехай на твоїх вухах ніколи не буде локшини.

Вітаю тебе з 18-ю році. Бажаю непомятого особи і спорту в тілі, бажаю лаве на кишені і пруха по життю, бажаю Отпадная прикида і клёвого настрою, бажаю крутизни в твоєму стилі і кайфу в кожному дні.

Вітаю з 18-річчям і побажати хочу мати при собі крутий звіринець: золоту рибку, яка виконає три заповітні бажання, Кота в чоботях, який приведе до успіху, Сірого Вовка, який виручить у важку хвилину і коника-Горбунка, який подарує щасливу і красиву життя.

Вітаю з 18-им роком кльовою і веселою життя. Бажаю в житті бути завжди молодим і гордим орлом, вірною і справедливої ​​собакою, страхітливим ворогів і сміливим тигром, добрим і милим лемуром, працьовитої і старанної конем, задоволеним життям і оптимістичним дельфіном.

Вітаю з 18-им днем ​​варення і бажаю сміху до упаду і щастя без розладу, відмінних друзяк і відсутності в житті забіяк, крутих польотів і блискучих врожай, міцного здоров’я і бадьорих сил, як у моржів.

Дивіться також: