Кращі тости на день народження

Хочу побажати тобі, щоб на твоєму життєвому шляху якщо і зустрічалися купини, то тільки ті, які будуть підкидати тебе вгору! З Днем народження!

Нехай твоє життя наповниться щастям, радістю і благополуччям. Бажаю тобі ніколи не знати, що таке сльози і горе, не знати і не робити помилок по життю, вірити в свої мрії і намагатися втілити їх в життя. З Днем народження!

Давним-давно створив Бог землю. І наділив Він всяку тварь живу однаковою тривалістю життя – всім по 30 років. Орала-орала кінь 60 років, шкода стало їй себе, вирішила вона: «Віддам я десять років свого життя людині. Він за цей час порозумнішає, придумає трактор, і мені жити стане легше ». Сказано зроблено. Собака думає: «Друг я людині чи ні?». І теж віддала своїх 10 років. Тут і мавпа каже: «Я десь читала, що ми з чоловіком далекі родичі. Так що подарую і я йому десяток рочків ». Ось і виходить, що живе людина 60 років: 30 років нормально, 10 років тяжко працює, як кінь, 10 років бігає, як собака, і ще 10 років зморщений, як мавпа. Вип’ємо за те, щоб наш іменинник прожив ще 100 років, але прожив їх по-людськи.

Пропоную випити непросто за день народження, а за те, щоб в твоєму житті було безліч приємних моментів, щасливих днів і сюрпризів. Не переставай радіти дрібницям, адже дрібниці, по суті, і складають наш настрій. За те, щоб у тебе завжди все виходило, тільки так, як цього хочеш ти!

Бажаю тобі сил таких, як у бика, мудрості – як у сови, завзятості – як у осла, витонченості – як у пантери, граціозності – як у газелі, здоров’я – як у слона. Ну і грошей стільки, скільки вся ця живність важить.

За твої прекрасні року, за те, щоб завжди і скрізь супроводжувала удача і везіння ніколи не закінчувалося. За тебе, за твій будинок, за достаток і за здоров’я, я з великим задоволенням вип’ю до дна. Щастя тобі, терпіння, людей на яких можна завжди покластися і дивовижних подій. З Днем народження! Нехай в твоїй душі завжди горить промінчик надії.

Колись, не має значення, скільки років тому, в одному з пологових будинків нашої країни народився чоловічок. І з його появою життя стала прекрасніше для батьків, бабусь і дідусів, вихователів, викладачів і, звичайно, друзів. Піднімемо келихи за людину, чия поява на світ прикрасило наші життя!

Давайте вип’ємо за цю чудову людину, що зібрав навколо себе чудову групу підтримки. За твої добрі справи і вірні думки, за доречні жарти і невгамовну фантазію. За те, що ти є в наших життях.

Кажуть, що головне в житті – це здоров’я. Мені здається, це не так. Бувають і здорові скиглії. По-моєму, в наші дні головне – це бадьорість духу і оптимізм. Тому бажаю тобі на все в житті дивитися з посмішкою, і тоді всі життєві негаразди тобі будуть по плечу!

Дивіться також: