Прикольні привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Гарні прикольні привітання з днем ​​народження начальнику, українською мовою, в прозі.

Вітаю з днем ​​народження самого крутого начальника в світі. Бажаю, щоб в житті все було, як по-щучому велінню, бажаю немаленьких грошенят і бадьорості душі, бажаю здоров’я і сили, як в Іллі Муромця, великого щастя і вічної пруха.

З днем ​​народження, мій чудовий начальник. Бажаю, щоб гаманець завжди був товстим, розум-світлим, а життя — щасливою і веселою. Нехай на поле діяльності завжди ростуть гриби успіху і боровики удачі, нехай в роботі не буде мухоморів, нехай у Вашому серці завжди таїться флірт і живе любов.

Для шефа в день народження хотілося б побажати бути крутіше Чака Норріса і спритнішими Джеймса Бонда, змітати будь-якого конкурента зі шляху і привертати до себе грошенята, мати впливову силу на будь-яку людину і проявляти себе хижим звіром в бою за своє щастя.

Веселого начальника, мудрого, як удав Каа і енергійного, як ведмідь Балу, вітаю з днем ​​народження. Бажаю світлих думок і Ульотна настрою, великих грошей в кишені і на рахунках і суперского везіння.

Безсумнівного авторитету, відмінного начальника вітаю з днем ​​народження. Бажаю всіх конкурентів тримати на мушці, в разі вторгнення шпигунів в Ваша справа палити з гармати, при будь-якому розкладі життя залишатися королем під вірним захистом і при вигідному положенні.

Начальник-обаяшка, наш головний командир, вітаємо Вас з днем ​​народження. Бажаємо, щоб Вами покірний був весь світ, а життя було солодким, як варення. Бажаємо літати і пустувати як Карлсон, мати доброго і вірного друга, як Ватсон.

Супермена на роботі, головного начальника вітаємо з днем ​​народження. Бажаємо бути завжди молотком і забивати будь-який цвях, бажаємо бути добрим витівником, успішним кар’єристом, щоб поєднувалися в Вас прекрасний коханець, командир, відома особистість і душа артиста.

Важливого людини, знатного начальника вітаю з днем ​​народження. Бажаю жити в царських палатах і вірно правити своєю справою, бажаю королівських багатств і смачного страви на столі, бажаю поруч на троні красивою і люблячої цариці, бажаю ліпоту навколо і щастя в душі.

Інші привітання