Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

З днем ​​народження, шановний начальник. Бажаю Вам браво і успішно керувати, досягати успіху і високих результатів у справах, отримувати вигідні пропозиції і великі шанси на успіх, любити всім серцем і бути щасливою людиною кожен день.

Шановний …! Вітаємо Вас з днем ​​народження. Бажаємо надихаючих успіхів, талановитих колег, запаморочливих проектів, гідного матеріального і морального визнання і здоров’я непорушного як фортеця.

Вельмишановний начальник, від імені всього нашого колективу і особисто від мене, хочемо привітати вас з днем ​​народження і побажати душевного задоволення, благополуччя в родині, матеріального достатку, оптимізму у всьому розпочатому, успіху і удачі. Зі святом вас!

Дорогий шеф! Щиро вітаємо Вас з Днем народження і бажаємо бути першим і головним не тільки в нашій фірмі, але скрізь і в усьому. Будьте адміралом в море щастя, генералом на поле битв з негараздами, а свій літак кар’єри ведіть до нових вражаючим висот!

Ваше чуйне керівництво цінує весь наш колектив. З вами цілі досягаються швидше і ефективніше. Прийміть наші щирі вітання та побажання стабільності в роботі. Бажаємо знайти більше надійних партнерів, вийти на більш високий рівень розвитку підприємства і досягти загального визнання. З Днем народження!

Шановний ________, дозвольте привітати Вас з днем ​​народження. Хочу побажати Вам не тільки самих приголомшливих успіхів, щастя індивідуального й суспільного, здоров’я, а й щоб щоранку разом з Сонцем вам посміхалася дитяча мрія, а щовечора чекала на порозі кабінету і проводжала додому крапелька легковажності. Зі святом вас!

З днем ​​народження начальник, дорогий наш чоловік. Без тебе наче в казці, ніякої роботи немає. Ти у нас такий один, ми тобою дуже цінуємо. Кожен твій співробітник тут, значить, привід точно є. Хоч і строгий ти часом, знаємо теж любиш нас. У цей день і в цю годину привітання від нас. Бажаємо здоров’я, успіху, будинку дитячої сміху, відпочинку на Майямі, звичайно ж, разом з нами.

Я бажаю Вам невпинного зростання. Нехай Ваш авторитет і повагу до Вас ростуть ще більше в очах підлеглих і колег. Не обмежуйтеся тільки цієї керівної посади, а прагнете зрости і досягти ще більших висот. Особистісного, статусного та фінансового Вам постійного зростання. З Днем народження!

Дуже приємно бажати Вам всіх благ тому, що це безпосередньо позначається на успіхах нашого колективу. Якщо ж Ви будете при цьому здорові і впевнені в завтрашньому дні, то успіх перетвориться в тріумф. Із задоволенням хочемо бути у всеозброєнні, в формі, на коні і в бадьорому настрої. З Днем народження дорогий _________.

Дивіться також: