Привітання з ювілеєм 50 років начальнику (керівнику, жінці-начальниці, директору, шефу) в прозі

Гарні привітання з ювілеєм 50 років начальнику (керівнику, жінці-начальниці, директору, шефу) українською мовою, в прозі.

Вітаємо з 50-річним ювілеєм нашого дорогого і шановного начальника! Бажаємо величезних успіхів і здобутків, міцного і надійного здоров’я, згуртованого колективу, удачі у всіх починаннях! Нехай бажані результати завжди наступають, нехай перспективи і нововведення ростуть і розвиваються. Гарного Вам настрою, лещат і всього найкращого!

Шановний _____ (ім’я, по батькові начальника), вітаємо Вас з днем ​​народження. Бажаємо, щоб більше в житті не залишилося нічого, що Вам не під силу. Нехай бажання стануть звичайними планами і реалізовуються в порядку надходження. Довголіття Вам, здоров’я, поваги і всіх земних благ.

Чудовий начальник, з днем ​​народження Вас. А 50 років – це дата повної визначеності і великих можливостей, а 50 років – це всього лише менша половина щасливої ​​дороги. Бажаю, щоб Ваш авторитет ніколи не ослаб, щоб Ваше завзятість і наполегливість завжди приводили до потрібних цілям і результатам, щоб Ваше щастя завжди було поруч, щоб попереду завжди горів вогонь удачі і надії.

Керувати людьми – непросте завдання, керувати нашим колективом – і зовсім непосильне. Але є людина, яка зуміла своєю уважністю і чуйністю згуртувати нас, дав можливість відчути себе єдиною командою. Душевність і розуміння проблем співробітників вдало знайшли своє поєднання з професіоналізмом і стратегічним розумінням дійсності. Вітаємо Вас з 50-річчям і висловлюємо свою готовність підтримати Вас у будь-якому починанні і в наступні 50 років!

Вітаю з ювілеєм, мій шановний і дорогий начальник. Вам сьогодні 50, і попереду ще багато переможних вершин, ще маса заслуг і нагород. Бажаю Вам натхненна і щасливо починати кожен день, з ентузіазмом і успіхом вести свою діяльність, з розумом і впевненістю приймати рішення, з любов’ю і радістю щовечора приходити додому.

Чудовий керівник і бравий начальник сьогодні відзначає ювілей. Вітаю з 50-річчям і від душі хочу побажати залишатися міцним і терпким, як високоякісний чай, дорогим і стійким, як самий витриманий коньяк, впевненим і молодим орлом в будь-якій справі, щасливою і успішною людиною по життю.

Дорогий мій і шановний керівник! Вітаю вас з 50-річним ювілеєм! Бажаю вам, величезною удачі, міцного здоров’я, безмежної любові і стрімкого кар’єрного росту. Залишайтеся завжди такими ж життєрадісним, справедливим і толерантним. Миру вам і добра!

Шановний начальник, я вітаю Вас з 50-річчям і від чистого серця бажаю завжди залишатися шанованою і впевненим у собі людиною, успішним і процвітаючому діячем. Нехай у Вашому серці завжди живе щастя і любов, нехай для роботи ніколи не буде перешкод, нехай для радості в житті не буде перешкод.

Дивіться також: