Короткі привітання з днем ​​народження начальнику чоловікові, жінці в прозі

Гарні короткі привітання з днем ​​народження начальнику чоловікові, жінці, українською мовою, в прозі.

Шановний начальник, вітаємо з днем ​​народження! Бажаємо Вам бути завжди повним сил, ідей і рішень! Здоров’я, успіхів, розвитку і досягнення всіх бажаних цілей!

З днем ​​народження, шановний начальник. Бажаю Вам величезних сил, удачі, бадьорості і везіння, стабільності, впевненості, процвітання і здоров’я, благополуччя і вірного успіху.

Вітаю з днем ​​народження чудового начальника. Бажаю вам великих успіхів, прекрасних можливостей, вірних рішень, благополуччя, щастя і хорошого достатку.

З днем ​​народження, чудовий начальник. Бажаю безперечної перемоги в будь-якому бою і вірною удачі в кожному дні.

Успішного і справедливого начальника хочу привітати з днем ​​народження. А побажати йому хочу великого щастя, процвітання, здоров’я, удачі і везіння.

З Днем народження. Дорогому начальнику хочу побажати міцних нервів і сталевого здоров’я, великих перспектив і феєричних успіхів, особистого блага і щастя в душі.

Вітаю з днем ​​народження чудового начальника. Бажаю вірною удачі і блискучих перспектив, чудового здоров’я і поваги, особистого щастя і везіння.

Бажаю бути мудрим начальником, успішним діячем, доброю людиною, унікальною особистістю, великою творцем свого щастя. З Днем Народження Вас.

З днем ​​народження, начальник. Бажаю долати будь-які бар’єри на шляху до заповітної мети, бажаю залишатися чемпіоном успіху в справах і справжнім переможцем по життю.

З днем ​​народження, чудовий начальник. Нехай з понеділка по п’ятницю чекає успіх продуктивної роботи, а по вихідним – краса природи в колі рідних і близьких.

З Днем народження! Успіхів і розвитку вашого дітища, творчих ідей, геніальних друзів і креативних співробітників.

З Днем народження! Шановний начальник, бажаємо Вам, міцного здоров’я, успіхів у роботі та нових досягнень. Щоб бізнес просувався вгору, нерви не псувалися і рідні підтримували.

З днем ​​народження, дорогий начальник. Бажаю, немов бравий полководець, вести своїх солдатів-підлеглих у великого успіху, бажаю, немов дитина, бути щиро щасливою людиною.

Шановний начальник, з днем народження Вас! Нехай робота йде
« на ура», нехай життя дарує для серця відраду і радість, нехай доля забезпечить добру удачу і везіння в справах.

Доброго і чесного начальника вітаю з днем ​​народження. Бажаю миру і достатку, благополуччя і удачі, везіння і успіху, щастя і добра.

Шановного і найдобрішого начальника вітаємо з днем ​​народження. Нехай успіхом вінчаються справи, нехай життя смуга завжди буде білого. Міцного здоров’я і великої удачі.

Дивіться також: