Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Шановний наш керівник, ми вітаємо Вас з днем ​​народження! Ми хочемо, щоб в цей день Ви ще раз оцінили, як багато Ви вже досягли! Ми бажаємо Вам так само наполегливо і швидко йти до нових цілей і хочемо, щоб Ви знали, що завжди можете розраховувати на нашу допомогу!

Начальник, шеф, директор, бос – спасибі, що Ви є! Без вас робочий день був би нудний, без вас нам довелося б вчасно повертатися додому (до кричущим дружинам і балующімся дітям), а день зарплати, так взагалі, втратив би будь-який сенс … Ми Вас дуже любимо і цінуємо, з Днем Народження, шеф!

Ось ніхто не вірить, а я ще раз повторю – мій начальник самий кльовий з усіх, а порівнювати, повірте мені, є з чим. Дорогий наш, від щирого серця вітаю з днем ​​народження. Бажаю здоров’я такого, щоб ти дожив як мінімум до 100 років, з грошима, я впевнений, навіть в 100 років у тебе проблем не буде. І нехай доля буде до тебе так само прихильна, як ти до нас, своїм підлеглим.

Шановний директор! Прийміть вітання з днем ​​народження! Ви як справжній капітан, який стоїть біля штурвала нашого колективу-корабля. Бажаю Вам не знати стихійних лих, нехай світ перебуватиме на роботі і вдома. Здоров’я і щастя Вам!

Дивіться також: