Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

З Днем народження. Для самого чудового начальника та побажання повинні бути чудовими. Будьте щасливі і успішні, бадьорі і веселі. Бажаю залишатися істинним прикладом впевненості і відданості справі для свого колективу, прикладом щирості і чуйності для своєї сім’ї.

Нехай горить зелене світло до успіху, нехай синім буде небо щастя, нехай яскравим червоним кольором в’ється прапор перемоги. Вітаю Вас з днем ​​народження і бажаю завжди залишатися важливим начальником, золотою людиною і багатогранною особистістю. І нехай Ваше серце ні хвилини не проживає без любові, нехай ні дня не обходиться без удачі.

У Ваш день народження хочу побажати бути бравим гравцем своєї долі і істинним капітаном своєї душі. Нехай поважає і цінує Вас колектив, нехай люблять рідні і балує удача. Нехай у Вашому житті не буде поганих прикмет, нехай на Вашому годиннику завжди буде час для щастя.

Вітаємо Вас з днем ​​народження, з повагою і теплотою хочемо побажати завжди залишатися успішним і авторитетною людиною, відчувати впевненість в своїх силах і завтрашньому дні, зберігати на довгі роки бадьорість, почуття гумору і активну життєву позицію.

З днем ​​народження вітаю чудового начальника. Будьте сповнені сил і енергії, впевненості й ентузіазму. Бажаю завжди залишатися відмінним керівником успіху в діяльності і благополуччя в житті.

Чудового начальника вітаю з днем ​​народження. Бажаю завжди бути у відмінній формі і веселому настрої, бажаю щирої поваги і великої любові, бажаю море грошей і океан щастя, бажаю постійних можливостей і стовідсоткового успіху.

Шановного начальника, вітаємо з днем ​​народження! Бажаємо цілковитої реалізації та здійснення всіх грандіозних планів. Великого успіху, прекрасних показників в кожній сфері вашого контролю і головне – особистого щастя! Будьте кращим в усіх напрямках!

З днем ​​народження поспішаю привітати чудового начальника. Нехай за твердим словом стоїть вигідна справа, нехай за кожною мрією Вас чекає удача і перемога. Бажаю влучно стріляти в ціль і не втрачати орієнтиру на успіх!

Сьогодні день народження у нашого начальника, вітаємо вас з цим святковим днем! Бажаємо Вам – блискучих перспектив, передових темпів праці, чудових показників і позапланових радощів. Будьте завжди «на висоті», дивуйте своїми можливостями і розвивайтеся семимильними кроками!

З Днем народження! Бажаю, як начальник, завжди досягати успіху і не знати перенапруги, бажаю, як людина, щиро любити і не втрачати свій ключ від щастя. Бажаю прапора удачі і девізу абсолютної впевненості.

З днем ​​народження хочу привітати людину, яка славиться найкращим начальником. Бажаю Вам порядку і контролю на роботі, добрих чудес і щастя в житті. Нехай поруч завжди буде людина, на якого Ви можете покластися, нехай постійно Вас оточує радість і любов.

Дивіться також: