Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Шановний і дорогий наш начальник! Сердечно вітаємо вас з днем ​​народження! Бажаємо, щоб всі дороги вашому житті вели до благополуччя, процвітання, великих успіхів в роботі і на особистому фронті! Бажаємо вам дуже міцного здоров’я, щоб вистачило його на 150 років, бадьорості духу, оптимізму і віри в чудове майбутнє! Миру вам і любові, справжніх трудових буднів і яскравих свят! Яскравого сонця і ласкавого моря!

Дорогий і шановний ________! Всім нашим дружним колективом вітаємо Вас з днем ​​народження! Бажаємо Вам, подібно легендарному царя Соломона, бути мудрим і далекоглядним, сильним і промовистим, щасливим і харизматичним, шанованим і заможним, здоровим і улюбленим. Нехай на будь-якому, обраному Вами, шляхи для Вас завжди горить зелене світло.

Дорогий і шановний наш начальник, я від душі вітаю Вас з днем ​​народження. Нехай діяльність, безумовно, буде успішною і благополучній, нехай життя, безсумнівно, буде щасливою і доброю, нехай здоров’я буде міцним, а удача незмінною.

Прийміть наші сердечні вітання в Ваш день народження! Бажаємо вам підйому творчого і сил душевних. Щоб Ви завжди відчували нашу мотивацію і азарт в роботі. Ми бажаємо Вам довголіття, благополуччя і успіху у всьому. Нам дуже пощастило, що Ви – наш керівник. Адже з Вами – місія завжди здійсненна. З Днем народження!

Ми вітаємо Вас з цим знаменним днем! Нехай Ваш день народження ознаменується новими досягненнями, творчими ідеями та успішними проектами. Дозвольте побажати Вам удачі і неймовірного кар’єрного росту. Нехай Вами захоплюються навіть Ваші конкуренти. Бажаємо щастя в сімейному житті, щоб з нетерпінням хотілося повернутися додому, і, звичайно ж, успіхів у роботі, щоб вона була тільки в радість!

Шановний начальник, прийміть щирі вітання на честь свого дня народження. Нехай міцне здоров’я, оптимізм і сила духу приведуть Вас до вірного успіху. Бажаю поваги оточуючих і любові рідних, удачі на роботі і сімейного благополуччя, надійних друзів і стабільного достатку.

Шановний керівник, вітаємо Вас від усього нашого згуртованого колективу з новою значущою датою! Бажаємо мудрих і виважених рішень, легкості і маневреності в сфері управління, налагодження тісних дружніх і партнерських зв’язків. Будьте здорові і щасливі!

Від щирого серця і з найкращими побажаннями, вітаємо з днем ​​народження. Успіхів вам у всіх починаннях і вашої керівної діяльності. Завжди легкості у вирішенні важливих питань, компромісів і взаєморозуміння в колективі. Авторитету у підлеглих і поваги у партнерів. Фінансового благополуччя і всіх звичайних життєвих радостей.

Дивіться також: