Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Шановний керівник, вітаю з днем ​​народження! Працювати під керівництвом такої людини не тільки приємно, але ще і ефективно. Тільки ви вмієте організувати роботу так, що все йде, як по маслу. Так нехай же наша команда рухається вперед так само, як рухається криголам по безкрайніх північним поверхні води!

Наш шановний начальник, дозвольте сказати кілька слів. Повірте, ми не льстім, Ви самий наймудріший і компетентного керівника. Бажаємо зберегти ці якості і примножити. Нехай допоможе в цьому ваше здоров’я. Бажаємо Вам розумних професійних і працьовитих підлеглих. Бажаємо комфорту на робочому місці і в домашньому оточенні. З Днем народження.

Вітаємо Вас з днем ​​народження! Бажаємо Вам сибірського здоров’я, незліченної багатства, не знати бід і печалі, легкості в ділових переговорах, завжди займати перші місця в битвах на трудовому поприщі з конкурентами.

Шановний Начальник, колективу Командир! Ми всім колективом вітаємо Вас з днем ​​народження. Насправді дуже важко бути одночасно суворим і справедливим, розумним і розуміючим, дотримуватися дрес-код, але виділятися. Це важко, але Вам, як нікому іншому, вдається бути саме такою людиною! Ми вітаємо Вас зі святом і бажаємо лише одного: успіху у вашій роботі, тому що тільки Ви можете робити її ідеально!

Вельмишановний наш, начальник, всім колективом вітаємо вас з Днем Народження! Бажаємо вам, завжди залишатися справедливим, об’єктивним, в міру строгим, в міру добрим, неупередженим, відмінного самопочуття, сумлінних працівників та гідної зарплати.

Вітаючи такого великого людини, губишся що побажати. Але, як відомо, немає меж досконалості, тому я бажаю, щоб ваш будинок став затишніше, кар’єра успішніше, особисте життя щасливішим. Поваги вам, здоров’я і успіхів.

Дорогий Шеф! Вітаю вас з днем ​​народження і бажаю вам зберегти життєву силу і позитивного душевного устремління! Нехай в цей день успіх накриє вас із головою і ніколи не дозволить виплисти! Будьте щасливі з рідними і близькими. Якнайбільше натхнення, любові і грошей у вашому житті! Нехай ваші вітрила наповнюють великі досягнення!

Шановний і улюблений начальник! Вітаємо Вас з днем ​​народження і бажаємо міцного здоров’я, щоб в хорошій формі відзначити сторіччя! Бажаємо завжди досягати високих результатів в роботі, відмінного добробуту, поваги від колег і любові будинку! Завжди гарного настрою, бадьорості духу і тіла! Насичених буднів і прекрасних відпусток на теплих морях! Уваги і захоплення від слабкої статі і гармонії в житті!

Як то кажуть, в житті має пощастити двічі: перший раз – з дружиною, другий – з начальником! Ви – наша фортеця, наш гордість і відрада! І в цей радісний день народження ми хочемо Вам зізнатися як нам з Вами неймовірно пощастило!

Дивіться також: