Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Кращий начальник, справедливий бос, прогресивний наставник і мудрий патрон! Прийміть поздоровлення від колективу, з побажаннями швидких рішень, високих доходів, вчасно зданих звітів, і простих людських радощів!

Поспішаємо сьогодні поздоровити всіма шанованого, неймовірно перспективного, розумного, марнотратного, мудрого керівника з днем ​​народження! Нехай Ваша справа процвітає, а в особистому житті чекає тільки блаженство, фарт і удача. Відмінного Вам самопочуття і шаленою енергії і довголіття, щоб все в цьому житті встигнути!

Шановний наш керівник, вітаємо вас з днем ​​народження! Бажаємо по життю багато терпіння, кар’єрного росту, поваги колег, високих зарплат і робочих перемог. А вдома мати натхнення, турботу і ласку, любов і смирення. Бути сильним і головним, що не слабких доля, наш колектив захоплений успіхом ваших виконаних справ.

Ви втілюєте в собі все те, що повинен мати сучасний керівник. Ви розумні, винахідливі, добрі і суворі одночасно і справедливі. Ми від щирого серця вітаємо Вас з днем ​​народження і бажаємо подальшого просування по кар’єрних сходах, щастя і здоров’я!

Шановний директор, прийміть наші щирі вітання! Доля вже нагородила Вас гострим розумом, лідерським якостями і чудовим талантом керівника. Бажаємо, щоб ці подарунки впевнено вели Вас до ще великим життєвим досягненням, успіху і благополуччя.

Нашого чудового начальника вітаємо з днем ​​народження! Бажаємо досягнень, унікальних можливостей, грошового процвітання, здорового та активного життя. Нехай з кожним днем ​​вона стає кращою! Успіхів, вірних друзів, миру в душі і сім’ї!

Шановний _______, з днем ​​народження! Нехай ваш день буде наповнений корисними справами. Нехай колектив по – доброму заздрить вашій енергії, вашим оптимізму і працездатності. Крутих підйомів, тепла, радості й удачі, а бізнесу процвітання.

Шановний і улюблений наш керівник, вітаємо Вас з Днем Народження! Чи не відступайте перед труднощами, наполегливо домагайтеся своєї мети і ведіть наш відділ до великих премій за хорошу роботу! Успіхів Вам, визнання і щастя!

Вельмишановний начальник мій, прийми поздоровлення в день народження дозволь побажати більше вигідних угод, старанних підлеглих, запаморочливого кар’єрного росту, великих доходів і лояльності податкової інспекції. Удома ж нехай тебе чекає вірна дружина, люблячі діти, гармонія і мир, а здоров’я не підводить десятки років.

Дорогий начальник, зі святом вас! Бажаємо бути в лідерах, не тільки в офісі, але і в житті. Щоб ваш гострий розум завжди відзначався, впевненість міцніла, повагу росло. Нехай ваша ділова хватка і чіпкий мову призведе нашу фірму в те русло, яке завжди б’є ключем і достатком. Нехай ваша вимогливість і справедливість буде завжди дорівнює розміру нашого окладу і премії. Успіхів і добробуту!

Дивіться також: