Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Шановний начальник. Колектив бажає вам безмежного терпіння і величезного успіху. Нехай всі ваші критичні зауваження завжди будуть почуті, а вказівки – виконані. Нехай ваша суворість не заважає вашому авторитету. З днем ​​Вашого народження, Бос!

Шановний керівник! Від щирого серця ваш колектив вітає Вас з днем ​​народження і бажає виконання всіх ваших честолюбних прагнень. Ви справедливий начальник, якого поважають підлеглі за професіоналізм і лідерські якості. Нехай любов, радість, розуміння близьких завжди супроводжують Вам на життєвому шляху.

Вітаю з днем ​​народження шановного і самого відмінного начальника. Я Вам бажаю в кожній справі бачити перспективу і ловити удачу, кожне бажання приводити у виконання, кожен день проводити досить весело, оптимістично, плідно і щасливо.

Вітаю з днем ​​народження самого мудрого, самого амбіційного, найкращого начальника. Бажаю Вам такої ж упевненості і ще більшої сили, бажаю яскравих вогнів на злітній смузі до успіху і легких польотів по небу щастя і любові.

Вітаю тебе з днем ​​народження, шановний начальник. Бажаю Вам у всьому мати достаток, раціонально використовувати свої сили і ресурси, браво розподіляти годинник для відпочинку та відмінної роботи, зберігати любов і мир в домі, отримувати високі результати і великі перспективи в діяльності.

Шановний начальник, вітаю Вас з днем ​​народження. Щиро бажаю і працювати, і відчувати себе на тверду п’ятірку, бажаю поваги і співробітників, і знайомих, бажаю правильного вибору в усьому і перспективного розвитку кар’єри начальника, бажаю успішних починань і щасливих звершень у Вашому житті.

З днем ​​народженням хочу Вас привітати від себе і від усього колективу. Нам дуже пощастило з таким обов’язковим і працьовитим начальником. Бажаємо вам залишатися таким же мудрим, креативним і далекоглядним. Нехай вдома Вас завжди чекають, будьте завжди заряджені позитивом і енергією.

Чудового начальника від щирого серця вітаю з днем ​​народження. Я Вам бажаю постійної удачі в справах і справжнього щастя в особистому житті. Нехай в будь-якій справі з’являється перспектива, немов світло з ранку в вікні, нехай в будь-якому дні душа знаходить веселе захоплення і щиру радість.

З днем ​​народження вітаю самого відмінного і чудового начальника. Нехай на небі щастя не буде хмар смутку і туги, нехай в поле діяльності проливаються дощі успіху і світить сонце удачі, нехай у Вашому житті завжди збувається те, про що мріє і співає Ваше серце.

З днем ​​народження, чудовий начальник. Бажаю браво приймати в свої руки борозни правління кожним перспективною справою, бажаю ніколи не відступати від принципів впевненості та наполегливості. Нехай з кожним днем ​​успіхи множаться, а життя стає прекрасніше.

Дивіться також: