Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Шановного начальника від щирого серця вітаю з днем ​​народження. Побажати хочу чудових успіхів і вічного процвітання, поваги співробітників і любові близьких людей, стабільної діяльності та впевненого благополуччя, цілеспрямованості до бажань і здобуття перемоги в будь-якому починанні.

Сьогодні Ви – винуватець торжества і тому ми урочисто звільняємо Вас на один день від необхідності нами керувати. Приймайте вітання, подарунки, усмішки, побажання. А ми самостійно все зробимо в кращому вигляді. Наш чудовий шеф налагодив роботу, організував процеси і надихнув колектив. Залишайтеся таким же. З Днем народження!

Шановного і доброго начальника, світлого і чудову людину вітаю з днем ​​народження. Від душі бажаю високих результатів в діяльності і бравих успіхів, стабільності і доброї удачі, чесних і вірних співробітників, хороших і надійних друзів, які люблять і міцно улюблених Вами рідних, справжнього щастя і блага в житті.

Від усього нашого дружного колективу прийміть вітання з днем ​​народження! Щиро бажаємо Вам прихильності Фортуни, вдячних замовників і вдалих угод, підкорення нових горизонтів, успішних нарад і плідних дедлайнів, а ми, в свою чергу, зробимо все залежне від нас, щоб втілити в життя все обіцяне. З Днем народження!

Шановний начальник, з днем ​​народження Вас. Нехай у Вашому житті завжди залишається вірною любов, міцної дружба, успішної діяльність, вдалим шлях до кожної мети. Бажаю Вам веселих нот і оптимістичною хвилі в життя, моментів доброго щастя і безсумнівного добробуту.

Вітаю тебе з днем ​​народження, шановний начальник. Хочеться від щирого серця Вам побажати впевнено і стрімко продовжувати шлях до чергових успіхів у діяльності, не втрачати своєї професійної хватки і руководительских здібностей, з легкістю визначати вигоду будь-якої справи, на роботі бути шанованою людиною, а вдома – люблячим чоловіком.

Начальник – це сила і мудрість колективу. Від щирого серця Вас вітаю з днем ​​народження. Бажаю робочі і трудові дні проводити в атмосфері ентузіазму і натхнення, а затишні вечори присвячувати коханим людям і радісним пісень душі.

Шановний наш керівник! Від усіх працівників вітаємо вас з днем ​​народження! Ми раді працювати під вашим начальством і хочемо побажати вам життєвих сил, успіхів у справах і оптимізму, який би дозволив би бачити навіть найпохмуріші речі в світлих тонах. Зі святом!

Крокуйте по життю впевнено вперед. І нехай удача вам водити буде. Нехай навіть гори розійдуться на вашому шляху, нехай річки води назад звернуть.

Не втрачайте головної мети в житті. До неї йдіть, розбиваючи всі бар’єри. Не втрачайте в свої сили віри, а по життю щасливо живіть.

Дивіться також: