Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Уміло управлятися з колективом не зможе навчити жоден семінар, але у Вас, наш дорогий начальник, все прекрасно виходить і без курсів. Ви вмієте виділити головне в роботі, не забуваєте про потреби підлеглих і сміливо крокує вперед через все важкі завдання керівництва. Так нехай же ваш неоціненний внесок нарешті буде гідно оцінений, оклад підвищено, на план – знижений. Успіху і везіння Вам у всьому.

Вам в день народження ми бажаємо заслужено «купатися в променях слави», адже Ви заробили її відмінним працею, бажаємо незгасаючої любові до справи всього свого життя, і завжди залишатися енергійним, добрим, сміливим, активним і позитивним! Ніколи не випускати з рук ключ до запаморочливого успіху!

Шановний наш, начальник, дозвольте привітати Вас з Днем Народження! Хотілося б побажати Вам стійкості і терпіння, удосконалення і розуміння, витривалості і здоров’я, незамінності і сил у Вашій нелегкій роботі. І звичайно ж – особистий рахунок у швейцарському банку.

У цей день ми, підлеглі, від щирого серця вітаємо з днем ​​народження нашого начальника і побажати йому ніколи не зраджувати своїм головним принципам: справедливості, лояльності, професіоналізму. Залишайтеся таким же мудрим і шанованим начальником, організатором, працювати під керівництвом якого – одне задоволення для підлеглих.

Шановному начальнику в день народження хочемо побажати щастя, везіння, оптимізму, поваги. Миру, процвітання, великих угод, довгострокових партнерських відносин. Любові, доброти турботи – будинки, нових вражень, великих досягнень в захопленнях. Ми вас дуже цінуємо!

Вітаємо дорогого начальника з народження днем. Бажаємо залишатися таким же сильним, сміливим, впевненим в справах, бадьорим і активним в спорті, веселим, енергійним відпочинку. Нехай вдома вас завжди оточують турботою, увагою. Ми вас любимо, цінуємо, поважаємо. Зі святом!

Нехай цей день стане точкою, яка залишить позаду всі роки наполегливої ​​напруженої праці, безсонних ночей, хвилювань і тривог, коли ви йшли до сьогоднішньої мети. Нехай далі вас чекають лише приємні моменти і легкі перемоги.

Вітаю з днем ​​народження відмінного начальника і побажати хочу роботи без помилок і перешкод, стабільної діяльності та доброго блага, бажаю безсумнівною удачі, високих успіхів і справжнього щастя в душі.

Ви – не та людина, якого називають «начальником», «босом». Для нашого колективу ви батько – мудрий, надійний і розважливий. Зберігайте ці якості завжди, адже завдяки ним до вас прийде багатство. Збережіть чесність, товариськість, розуміння – і сімейне щастя ніколи не покине вас. Природа дала вам все найкраще, і ми бажаємо вам правильно реалізовувати ці дари. З Днем народження!

Дивіться також: