Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Шановний керівник, прийміть від усього нашого згуртованого колективу вітання з Вашим днем ​​народження! Бажаємо Вам подальших професійних досягнень, реалізації найграндіозніших проектів, успіхів у всіх починаннях. Будьте здорові, впевнені в собі, щасливі і благополучні.

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю завжди стояти на чолі успіху, бажаю робити кожен свій день плідним, яскравим і насиченим. Нехай на нуль зводяться всі невдачі, нехай на максимальний рівень виходить щастя і достаток.

Керувати і спрямовувати – величезне зусилля і важка праця. Але ви справляєтеся з цим на «ура», тому що ваші лідерські якості доказ завзятості та сили волі. Хочеться побажати вам всього найкращого і сказати що ви прекрасний керівник, але ще більш прекрасна людина.

Чудового начальника вітаю з днем ​​народження. Нехай кожен поворот подій у Вашому житті буде тільки в кращу сторону, нехай в діяльності завжди будуть прогнози на високий успіх і відмінний результат, нехай кожен день Вам вдається проводити в чудовому настрої і при повній бадьорості сил.

Шановний наш начальник і мудрий шеф! Прийміть поздоровлення з днем ​​народження! Весь наш дружний і люблячий вас колектив бажає вам міцного богатирського здоров’я, щоб вистачило на століття, глибокої мудрості, бадьорості духу і тіла, молодого завзяття і відмінного настрою! Матеріального благополуччя, душевного спокою та гармонії! Нехай всі, хто вам доріг, будуть здорові та щасливі!

У цей святковий день хочеться побажати вам, щоб щастя завжди було бажаним гостем у вашому домі, щоб всі негаразди і проблеми проходили повз, а в житті вас супроводжували тільки удача і гарний настрій!

Ми Вас сьогодні хочемо привітати, шановний наш, і побажати Вам щастя і здоров’я. Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не покидає в відповідальних і важливих справах. Бажаємо Вам сили духу і припливу бадьорості кожен день. Будьте міцним, як справжня кава, і мудрим, як справжній філософ. Натхнення вам, дорогий наш, і відмінного стану душі!

З днем ​​народження вітаю чудового начальника. Щиро бажаю плідних трудових буднів, слухняного і поважає Вас колективу, роботи тільки в радість і справ з відмінним результатом успіху. Нехай кожен день буде сповнений яскравих ідей і перспектив, чудесних миттєвостей і добрих слів.

Вітаю з днем ​​народження чудову людину, доброго і шанованого начальника. Хочу побажати від щирого серця неймовірною удачі у всіх справах і незламних успіхів, великого везіння і стабільного благополуччя, чудового настрою і відмінного здоров’я.

Бажаємо Вам задоволення від роботи, поваги від підлеглих, досягнення намічених цілей! Нехай удача та успіх супроводжують в справах, в особистому житті буде любов і щастя, а бадьорість, оптимізм та енергійність ніколи не покидають Вас!

Дивіться також: