Привітання з днем ​​народження начальнику в прозі

Хочу залишити привітання для чудового начальника. У Ваш день народження бажаю успішного зростання кар’єри все вище і вище без єдиних стоп-кадрів і всяких заковик, бажаю щасливого течії річки Вашому житті без підводних каменів і вирів печалі.

Для начальника в день народження хочу побажати бути завжди на вершині пошани і слави, не втрачати хватки в діяльності і удачі долі. Нехай дух боротьби не покидає Вас, нехай щастя осяває всю дорогу життя.

Вітаємо Вас з днем ​​народження! Бажаємо Вам успішних і реалізованих планів. Нехай колеги Вас поважають і підтримують в усіх починаннях. Прекрасних і благородних відносин у Вашому оточенні. Здоров’я і гармонії Вашим близьким!

Начальника з великої літери і великої поваги вітаю з днем ​​народження. Бажаю Вам приходити на роботу в гарному настрої, вести справи впевнено і успішно, вирішувати проблеми швидко і легко, а жити – чудово, красиво і щасливо.

Вітаємо з днем ​​народження нашого шановного начальника! Бажаємо, щоб всі ваші труди були оцінені. Щоб робота приносила задоволення і радість. Будьте щасливі, живіть в любові і достатку і ніколи не падайте духом!

Від душі хочемо привітати вас, з вашим днем ​​народження! Бажаємо щастя і удачі, не знати горя, невезіння. Нехай кожен день вашої роботи приносить більший прибуток, і буде правильним завжди будь-який ваш вибір.

Не просто начальник, а справжній скарб для колективу, впевнений в собі і відважний капітан нашого корабля, вітаю Вас з днем ​​народження! Нехай кожен день буде вдалим і плідним, бажання – здійсненно, ідея – втілити, а щастя – незворушно.

Немає на світі кращого начальника, ніж Ви. Вітаю Вас з днем ​​народження і щиро бажаю впевнено керувати своєю монархією і неодмінно виходити на новий рівень успіху з кожною справою. Нехай буде діяльність сповнена перспективних тенденцій, а життя – щастя і розкоші.

Чудовий, добрий, розуміючий начальник – велика нагорода для нас. Вітаю від душі Вас з днем ​​народження і щиро бажаю відсутності незручних моментів і нудних днів в житті, яскравого світла щастя і удачі на Вашому шляху, хороших друзів і люблячої сім’ї, перспективної роботи і відмінного настрою.

З днем ​​народження вітаю найкращого начальника на всій планеті. Нехай кожним днем ​​і в будь-яку погоду світить промінь удачі на шляху діяльності, нехай кожна мить наповнена буде свіжим подихом щастя життя. Бажаю Вам достатку, сил, впевненості, перспектив і грандіозних успіхів!

Нехай хвиля радісних і приємних подій накриє Вас сповна, а щастя, гарний настрій чекають Вас кожен день. Відмінних вихідних і незабутнього відпустки, нових можливостей, успішних результатів в роботі, працьовитих і кваліфікованих співробітників, лише незначних прикрощів на шляху.

Дивіться також: