Привітання з днем ​​народження жінці похилого віку в прозі

Бажаю тобі, моя дорога, зберегти молодість в душі. Нехай роки не лякають тебе. Адже найголовніше-це як прожити своє життя. Бажаю тобі світлих дум, спокою душевного і яскравих вражень попереду. Нехай Всевишній завжди зберігає тебе, твою чисту душу і всіх твоїх близьких.

Вітаю від щирого серця чудову жінку з днем ​​народження. Нехай вік не вважає роки, а пам’ятає лише світлі, добрі і радісні моменти життя, нехай життя подарує ще багато щасливих днів і веселих свят, щирих і душевних розмов, чудесних ідей і сімейних вечірніх посиденьок.

Вітаємо з Днем народження. Відомо, що жінці завжди 18, а в паспорті може бути зазначено, що завгодно. Саме тому сьогоднішнє свято – це святкування одвічної жіночої краси, приправленою мудрістю прожитих років.

Після певного віку, день народження для жінок суще випробування. З року в рік, вона все частіше прилипає до дзеркала, вишукуючи зрадницьку зморшку під оком. Дурниця, жінка як марочне вино з кожним роком все неповторимей. Вітаю з днем ​​народження! Бажаю, щоб вас оточували очі дорогих людей, в яких ви завжди прекрасні, єдині і чарівні. Любіть себе і бережіть своє здоров’я.

У день народження свій ви сяєте немов сонечко і гарнішає з кожним днем. Нехай посмішка не сходить з ваших губ, а очі наповнюються радістю. Ви прекрасні і такі молоді душею, що будь-яка дівчина позаздрить. Залишайтеся завжди яскравим сонечком і зігрівайте посмішкою світ навколо нас. Нехай весна в вашій душі квітне всіма барвами і пахне молодістю і довголіттям.

Саму чудову, карколомну, чарівну жінку поспішаю закидати компліментами на честь Дня Народження! Нехай грошовий потік обрушиться на твою голову, як раптовий дощ. Нехай щастя не стукає в двері, а заходить до тебе без стуку. Нехай тиск і пульс завжди будуть в нормі, а також гемоглобін і цукор в крові, тому що я хочу, щоб ти була здоровою. Бажаю море радощів і відпустку на море!

Цей щасливий день тільки один раз в році буває. Він дарує радість, радість і сміх. Я бажаю так жити кожен день, а не тільки в день народження. Нехай життя буде святом! Нехай душа не знає холоду, а буде, як весняний сад в цвіту. Бажаю, щоб у серці завжди тріумфувала молодість. І нехай роки не стануть на заваді для щастя, любові і захоплення!

Вітаю Вас днем ​​народження! Бажаю продовжувати дорослішати, а не старіти, весело проводити кожен день, проблем зі здоров’ям не знати і просто бути дуже щасливою.

Вітаю з днем ​​народження чудову жінку. Нехай вiк не стоятиме на заваді для веселощів і радості душі, нехай і раніше натхненно і впевнено прагне серце до перемог, нехай Вас постійно оточує любов і турбота найдорожчих людей, нехай не буде в житті дефіциту щастя і добрих друзів.

Дивіться також: