Привітання з днем ​​народження жінці похилого віку в прозі

Прекрасну жінку похилого віку вітаємо з днем ​​народження! Бажаємо, щоб Ви не знали втоми і смутку. Щоб улюблені і рідні люди завжди в повній мірі проявляли турботу, любов і опіку. Радості Вам, здоров’я, достатку і чарівних моментів!

Бажаю зв’язати прекрасне мереживо з гармонії, спокою, тепла, благополуччя, посмішок, гарного настрою і цікавих занять. І нехай в будинку завжди смачно пахне, а на порозі виявляються улюблені й дорогі. З днем ​​народження, з днем ​​квітів, побажань, подарунків і любові!

Вітаю від душі з днем ​​народження. Бажаю залишатися доброю і милою жінкою, чуйним і чуйною людиною. Бажаю, щоб прожиті роки ніколи не стали перешкодою для щирої радості душі і великого щастя життя.

Дорога, з днем ​​народження Вас! Зрілість і мудрість роблять Ваш образ гармонійним і привабливим, а вміння гідно виглядати в будь-яких ситуаціях свідчить про Ваш сильний характер. Бажаємо Вам благополуччя, радості щоденного буття, щастя і здоров’я.

Шановна, чудова і мила жінка, вітаю Вас з днем ​​народження. Бажаю Вам жити без хвилин туги і самотності, бажаю постійного оточення турботою і любов’ю дорогих людей, бажаю часто згадувати веселі й радісні дні молодості, бажаю з доброї надією і щасливою посмішкою продовжувати свій життєвий шлях.

З днем ​​народження, добра і мила жінка. Нехай роки, які залишилися за спиною, часом Вам дарують світлі і радісні спогади, нехай вік Вам не завадить і раніше красиво і впевнено продовжувати свій життєвий шлях і займатися чимось цікавим, нехай то, чого домоглися Ви, дарує серцю гордість і відраду душі.

Добра, мила жінка, вітаю Вас з днем ​​народження. Нехай роки анітрохи не лякають, нехай і раніше живим і чистим джерелом б’є життя, нехай відгомони щасливої ​​юності і веселою молодості надають сил і бадьорості, нехай серце ніколи не відчуває самотності, нехай душа кожен новий день зустрічає з доброї надією і прагненням до чого- то радісного і радісно.

Мила жінка, в Ваш день народження від душі хочу побажати завжди слухати тільки своє серце і ніколи не звертати уваги на вік. І нехай пішли роки не повернуть колишньої молодості і бравих сил, я все ж бажаю відчувати себе чудово, частіше згадувати щасливі і яскраві моменти юних років, з кожним світанком пробуджувати в собі частинку душі світло надії.

Скільки часу пройшло, скільки життя пролетіло, а ви все та ж дівчинка з красивою косою. Бажаємо вам все так же молодіти душею, що не засмучуватися цифрам в документах. Нехай життя у вас буде прекрасна, насичена, сповнена любові, і щастя не рідко в будинок стукає, а зібравши речі, прийшло на ПМЖ. Вітаємо від щирого серця з вашим днем ​​народження, нехай збудуться у вас все плани і мрії!

Дивіться також: