Привітання з днем ​​народження жінці похилого віку в прозі

З днем ​​народження привітаю усіма шановану і чудову жінку. Бажаю Вам з натхненням душі зустрічати новий день і завершувати його з почуттям відради, бажаю потчівать смаколиками близьких людей за святковим столом і отримувати приємні подарунки від коханих, бажаю щирих і світлих моментів, щасливих і добрих емоцій.

З днем ​​народження, мила і добра жінка. Бажаю, щоб у море Вашому житті не було ні краплі смутку чи жалю, щоб Ваш вiк не збігався з істинним станом вашої душі, щоб Ваше серце продовжувало співати і радіти життю, щоб Ваш будинок постійно зустрічав добрих гостей і теплі посмішки близьких.

Від щирого серця вітаю милу жінку з днем ​​народження. Бажаю Вам без смутку і печалі зустрічати нові день, з веселим натхненням і щирою любов’ю починати своє кожну справу, щедро сіяти добро по світу і отримувати прагнення їхньої душі натомість.

Сьогодні найчарівніший день, тому що у тебе день народження. Але роки це ніщо, адже ти з ними ти стаєш тільки краще, як дороге напівсухе вино. Хочу побажати щастя і любові, поваги з боку твоїх близьких. Успіхів у всіх починаннях. Чи не знати болю і поразок, а радіти кожній миті свого життя. З’їж сьогодні найбільший шматок торта і будь сьогодні п’яною від алкоголю, а все життя від щастя. Великої любові, радісних днів і вірних, люблячих друзів. З Днем народження!

Вітаємо Вас з днем ​​народження! Бажаємо, щоб року Вам додавали вишуканості, досвідченості, шарму, витонченості, привабливості, а ніяк не хвороб і зморшок. Частіше посміхайтеся, адже Ви зараз ще прекрасніше, ніж раніше, і будете ще краше, це точно!

Вітаю вас із днем ​​народження. Бажаю Вам всього самого найкращого, нехай Ваша краса з віком розкривається подібно бутона троянди, а розум Ваш все більш могутній і Вам на підмогу! А також успіху і звичайного жіночого щастя! Кохайте і будьте коханими!

Дивіться також: