Привітання з днем ​​народження колишній колезі жінці в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження колишній колезі жінці, українською мовою, в прозі.

З днем ​​народження вітаю прекрасну жінку, колишню колегу. Побажаю невтомних сил і бажання творити, доброго здоров’я і удачі, цікавих захоплень і щоденної радості, пишноти в усьому і неповторності.

Вітаю з днем ​​народження колишню колегу. Бажаю улюбленої справи і захоплень до душі, бажаю вірного здоров’я і удачі, бажаю бути щасливою і коханою, успішної, загадкової і чарівною. Великого достатку тобі, благополуччя і везіння.

жінці
Вітаю з днем ​​народження свою колишню колегу! Бажаю в повній мірі розкрити свій потенціал і досягти бажаної мети. Будь щаслива, і в особистому житті і на трудовому поприщі. Достатку, фінансової незалежності, щасливих очей і щирої посмішки!

Вітаю з днем ​​народження чудову мою колишню колегу. Бажаю займатися тільки добрими справами інтересами до душі, бажаю великих успіхів і великої удачі, бажаю гучних перемог в житті і особистих досягнень, бажаю натхнення любов’ю і оточення світлим щастям.

Моя колишня колега, в цей чудовий день хочу привітати тебе з днем ​​народження. Бажаю прекрасних можливостей життя, оптимістичних нот в будь-якій роботі, ентузіазму в ідеях і планах, чудового настрою на кожен день і мелодії щастя, яка звучала б з ранку до вечора.

Мила моя колишня колега і добра знайома! Вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі працювати в задоволення, стрімкого кар’єрного зростання, успіху у всіх справах і творчого натхнення. Нехай твій потенціал і професіоналізм буде гідно оцінений. Бажаю тобі щастя, любові і міцного здоров’я.

За плечима у нас роки успішного співробітництва, колега. І нехай тепер ми разом не працюємо, я хочу від душі тебе привітати з днем ​​народження. Бажаю тихого причалу в сімейній гавані, бурі ідей та емоцій в роботі, бажаю сили і мудрості в справах, умиротворення і щастя серця.

З днем ​​народження, моя колишня колега. Хочу побажати завжди займатися тільки тим, що подобатися, впевнено прагнути тільки до того, що для тебе важливо, легко завойовувати те, що тобі потрібно для щастя. Нехай робота приносить не тільки задоволення, але і високий достаток, нехай життя твоє не знає розчарувань і образ.

Інші привітання