Привітання на Ювілей 50 років у прозі

Учитель – одна з найбільш гідних професій, той, хто дає знання людям заслуговує самого кращого в цьому житті. Вітаю з п’ятдесятилітнім ювілеєм і бажаю, щоб учні завжди приносили радість, а кожен новий день був наповнений щастям і сяйвом нових, чарівних вражень.

Дорога моя подруга, вітаю тебе з найважливішим ювілеєм. Не кожен день виповнюється шістнадцять років … Що значить: «У паспорті написано інше»? Я кажу, що тобі шістнадцять, значить – так воно і є. А паспорт – це тільки папірець, який для чогось стверджує, що тобі вже п’ятдесят. З Днем народження!

Рубіж. Таке звучне, багато що означає слово. Момент переходу одного в інше. У нашому випадку, сьогодні ми маємо перехід кількості в якість. П’ятдесят років наділяють людини мудрістю досвіду, не позбавляючи його енергії юності. Хочеться побажати ювіляру багаторічного рівноваги цих полярних станів. Нехай ніколи не закінчиться твоя золота середина!

Дорогий тато, твій ювілей сьогодні і тобі виповнюється цілих п’ятдесят років, це красива і значна дата, нехай же ще через п’ятдесят років ми знову відсвяткуємо твій, вже столітній, ювілей і ти будеш на ньому танцювати довше всіх інших. Зі святом тебе і всього, що ти хочеш отримати від цього світу, але ще не встиг. Вітаю тебе з ювілеєм.

Ми дуже поважаємо вас і вашу роботу. Ви – найкращий начальник, якого тільки може побажати працівник … і це не слова підлабузника, а чиста правда. Нехай же ваш ювілей буде настільки щасливим, наскільки можливо і нехай всі ваші побажання збудуться.

Дорога свекровушка, з ювілеєм тебе. Я не вірю в усі ці дурні анекдоти про відносини дружини з матір’ю чоловіка і не вважаю, що це якось ставиться до нас з тобою. Тому можу з чистим серцем побажати тобі гарного свята і хай ще через п’ятдесят років ми відсвяткуємо новий твій, вже столітній, ювілей!

Мій особливий, дорогий друже, сьогодні у тебе особливий ювілей. Сьогодні ми відзначаємо твою половину століття. Це неймовірне свято, в який я хочу побажати тобі прожити в два рази більше років, ніж вже прожито, що не пізнати гіркоту бідності і образ, і зберегти свою мужність, честь, порядність. Я з тобою до останнього.

Друг мій, товаришу і колега, сьогодні ми святкуємо твій День Народження, не просту дату, а ювілей. Хто б міг подумати, що ти живеш в цьому світі цілих півстоліття! Бажаємо, щоб наступні 50 років пройшли настільки дивно, наскільки це можливо і ми всі погуляли на твоєму 100-річному ювілеї.

Дорогий мій колега, товариш і друг в моїх професійних починаннях! Ось і настав найбільший ювілей в твоєму житті, тобі п’ятдесят. І нехай цей вік не буде вважатися занадто високим, нехай це буде точка відліку для нових звершень. Зі святом!

Дивіться також: