Привітання на Ювілей 50 років у прозі

Між 18 і 19 ти прожила прекрасні 32 роки. Бажаю наступний рік, між дев’ятнадцятою і двадцять, прожити так само плідно і цікаво, радуючи друзів і близьких вже тим, що ти завжди поруч і твоє душевне тепло завжди підтримає у важку хвилину. Ніколи не змінювався, ми любимо тебе саме такий!

Дорогий, друг, з ювілеєм 50 років вітаю! Побажаю тобі безкорисливих друзів, турботи і уваги дітей і онуків, побути трохи безвідповідальним, трохи вітряним, трохи закоханим. Чи не стояти на місці, а тільки розвиватися, нових вершин домагатися, і завжди бути задоволеним своїм життям.

Дорога свекруха! Яка ти все-таки гарна і молода, але ж тобі вже 50. А мені здається, що переді мною стоїть ефектна жінка, моя ровесниця з завзятим блиском в очах. Ти довірила мені життя свого сина, і я намагаюся зробити його життя прекрасніше усіма силами, проявляючи тим самим до тебе величезну повагу. Спасибі тобі, моя дорога, за твою турботу, допомогу, увагу. Ти радуешь нас своєю присутністю в нашому життя, тому бажаємо тобі величезного здоров’я, довгих років життя і вічної краси!

Вітаємо з ювілеєм нашого улюбленого дідуся! Бажаємо довше залишатися таким молодим і брутальним чоловіком, турботливим, вірним сім’янином, ласкавим дідусем. Нехай в твоєму житті все тільки починається, успіхи і повагу на роботі, повноцінний відпочинок вдома. Нехай всі радощі життя відкриються тобі в нових фарбах і обрисах. Щастя тобі, дорогий наш!

Дочка, кохана, моя, і дорога – ти назавжди залишишся для мене дитиною, незважаючи на вік. Тому я хочу побажати тобі лише найкраще – успіху в кар’єрі, затишку і комфорту в будинку, розуміння, любові, благополуччя в родині, фарту і везіння в житті.

Мамочка! Скільки б тобі не було років – ти для мене все одно будеш найкращою і найкрасивішою. Тому не вір календарем і дзеркалам, вони всі брешуть. З Днем народження тебе. 50 років – це зовсім небагато і, одночасно, ціле життя. Я сподіваюся, що ти застанеш ще кілька таких ювілеїв.

Наймолодшу і улюблену бабусю вітаю сьогодні з 50 річним ювілеєм! Не сумуй, дорога, що роки минають. Ти знаходишся в чудовій стадії життя, твій вік чудовий, ти молода і прекрасна. У тебе попереду ще стільки важливих і значимих років, попереду півжиття, насиченою, відповідальною. Хочу побажати тобі завжди бути в оптимістичному настрої, залишатися такою ж мудрою і розсудливою, доброзичливою, гостинною господинею.

Шановний вчитель! Вам сьогодні 50, отже, свій життєвий шлях ви пройшли на «відмінно» і знання, які ви даєте сьогодні, ніхто ні в якому разі не може поставити під сумнів. Ми висловлюємо вам свою глибоку повагу і визнання за ту увагу, безцінний досвід, які нам щедро віддаєте. Ми щиро вважаємо вас своїм другом, наставником, бажаючим нам добра і досягнення поставлених цілей. Бажаємо вам величезного здоров’я, безмежного терпіння і вдячних учнів!

Дивіться також: