Кращі привітання на Водохресний святвечір

Гарні привітання на Водохресний святвечір, українською мовою, в прозі.

Нехай в святвечір водохресний чиста свята вода змиє печалі і негаразди, а перша зірка запалиться, ставши символом нових перемог і перспектив. Миру в вашому домі, тепла в серці, коханих і рідних осіб поруч і віри в те, що все в житті складеться просто чудово.

У Водохресний святвечір бажаю світлих відчуттів щастя і любові, доброї надії в серці і радості в душі, міцної і дружної сім’ї, поваги і удачі на життєвому шляху, благодаті і достатку в домі.

Від щирого серця у Водохресний святвечір бажаю світлих спонукань і добрих прагнень, щирих сподівань і справжніх почуттів. Бажаю скинути весь непотрібний баласт життя, позбутися від неприємних відчуттів і поганих спогадів, наповнити себе натхненням, продовжити свій шлях з вірою в душі і любов’ю в серці.

У свято всіх православних, у Водохресний святвечір, побажаємо один одному всіх благ земних. Нехай в нашому світі панує спокій і добробут. Нехай в сім’ях править любов і повагу. У цей світлий день бажаємо всім міцного здоров’я, достатку, благополуччя. Нехай сьогодні благодать Господня торкнеться кожного з нас.

У водохресний святвечір бажаю істинного блага в сім’ї і теплих надій в будинку, щирих почуттів і добрих бажань, щедрості душі і чуйності серця, хорошого достатку і великої удачі, радісного свята і світлих емоцій.

Від душі вітаю тебе з водохресним святвечором! Нехай тебе обходять стороною всі біди, нехай в цей день твої думки будуть чисті і святі, як водохресна вода! А вона нехай весь рік дарує здоров’я не тільки тілу, а й душі!

У Водохресний святвечір від щирого серця бажаю щирих почуттів і світлої радості, доброго дива і благополуччя, щедрих подарунків і затишній сімейної атмосфери, міцного здоров’я і великого щастя.

Вітаємо зі світлим і радісним святом – Водохресним святвечором! Нехай бурею сміху і веселощів пронесеться це свято! Світлих надій, щирості і радості. Будьте здорові, живіть в теплі, затишку і достатку! Всього вам найкращого, доброго і бажаного!

В цей Водохресний святвечір хочу від душі побажати забути про старі тривоги, пробачити всі серцеві образи, залишити в стороні печаль і хвороби. Нехай попереду чекає блаженна і добре життя, в якій буде щастя і любов, нехай Господь тебе вкриє від злих намірів і злиднів життя.

У світлий день Водохрещенського святвечора поспішаємо побажати Вам і дорогим Вашому серцю людям добра, миру, стабільності, любові і безлічі щасливих днів. Нехай Ваш будинок на довгі роки стане місцем, де живуть любов, турбота одне про одного, достаток і затишок.

Дивіться також: